Můžu být těhotná i přesto, že mám negativní test?

michaelka1122
27. dub 2017

Ahoj chci se zeptat 18.4 jsem měla pohlavní styk a 19.4. jsem měla ovulaci podle výpočtu.
Včera jsem si dělala test a byl negativní. Mám občas střídavě těhotenské příznaky. Chci se zeptat zda může být test negativní a i přesto můžu být těhotná. Děkuji za odpověď.

kacireksro
27. dub 2017

test ti neukaze tehotenstvi 10dni stare,pockala bych do doby ky se ma dostavit menstruace a pote udelala,testy ukazuji tehotestvi az se zpozdeni menstruace.tehotna samozrejme byt muzes,ale test to proste tak brzy asi nedokaze ukazat

absintka19
27. dub 2017

@michaelka1122 na info o tehu je prilis brzo. Ua druhe pockej do spozdeni MS a udelej si test.

michaelka1122
autor
27. dub 2017

@absintka19 teď jsem si všimla před 5minutami na záchodě tě krvácí ale krev je do černá? Prosím radu

pipouska
27. dub 2017

@michaelka1122 a menstruační krev to není?

michaelka1122
autor
27. dub 2017

Menstruaci čekám až za 12dni a jako menstruační krev to nevypadá je to taková černá krev špinění ani ne velké ani ne malé.

michaelka1122
autor
27. dub 2017

@pipouska Menstruaci čekám až za 7dni a jako menstruační krev to nevypadá je to taková černá krev špinění ani ne velké ani ne malé...mam 9DPO

pipouska
28. dub 2017

@michaelka1122 tak ze by uhnizďování? jemně špinit klidně u toho můžeš,ale nevím jestli černá krev☹

michaelka1122
autor
28. dub 2017

@pipouska a když půjdu k gynDr zjistí to po tak krátké době co se děje? Protože těhotenský test jsem předevčírem měla negativní.. Ale z krve by už mohla ne?

lucie_91
28. dub 2017

Test může ukázat kolem 10 DPO ducha naprosto v pohodě, protože už vajíčko produkuje hCG - u každé z nás ale jinak. Já měla test pozitivní týden před očekávanou ms. Někdo má ale hCG v moči později než v krvi, proto je krev nejjistější. Někomu se v moči ukáže hCG třeba až ve 2.měsíci, četla jsem že jedné paní až ve 4.měsíci. A v krvi už byly koňský hodnoty.

jezz13
28. dub 2017

Holky já bych to s tím testováním tak nepřeháněla. Dodržuj lehce těhotenský režim (nepít moc alkoholu atd.) a počkej na termín menstruace. Ono pro psychiku taky není nic moc, když si den před menstruací uděláš test, je pozitivní a druhý den normálně přijde MS. A takhle prý odejde každé 4 oplodněné vajíčko... Takže pokud neděláš zrovna v rizikovém provozu, nečeká tě operace nebo nemáš jiný důvod, proč je nutné vyloučit těhotenství, prostě vydrž.

novamamina
28. dub 2017

@michaelka1122 Může to být uhnizďování. Já jsem testovala den před očekávanou ms a byl jen lehoulinký duch. Tak počkej. Já tohle testování moc brzo nějak nemusím. Zbytečně se tím stresuješ.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru