Můžu otěhotnět i když nemám žádnou menstruaci?

pitove
17. lis 2007

Ahoj holky jsem tady nová, stránky mi poradila švagrová tak to zkouším.
Chtěla jsem se zeptat na to, jestli je možnost otěhotnět, když nemám menstruaci.
Mému cyklu se nedá říct nepravidelný, ale žádný.
Ahoj Petra

geegee
17. lis 2007

pitove, ja som menzes dostala len s liekmi, alebo vdaka vyvolavacke. A aj tak sa podarilo otehotniet 😵

ingulka
17. lis 2007

geegee ... a prirodzene otehotniet? alebo pomohli lieky ?

madu
17. lis 2007

noo tak to by me taky zajimalo

geegee
17. lis 2007

ja som uzivala duphaston, inak nic....teda aspon pred otehotnenim

ingulka
17. lis 2007

hm, a ako si na tom teraz? mas mrsk ci vobec ?

geegee
17. lis 2007

mam cyklus ako vino 😀 Od porodu pravidelne ako hodinky 😀

tanuki
17. lis 2007

ahoj pitove! a někdy jsi ji měla? a u doktora jsi předpokládám byla...?

ingulka
17. lis 2007

hm, geegee, asi ta to nastatovalo, co ? 😉

pitove
autor
17. lis 2007

u doktora jsem byla, na srovnání jsem brala nízkohormonální a. asi rok, vysadila jsem letos koncem února a od té doby jsem na tom zase stejně jako před HA, naposledy jsem mens. měla 27. května 07 a od té doby nic, ani špinění.

známá mi říkala, že to neznamená, že nemám ovulaci (ta nezáleží na mens.) ale kupovat si testy na ovulaci na to nejsou finance protože bych musela mít na každý den jeden.

k doktorovi jdu zase začátkem prosince tak uvidíme co z něho zase vypadne

geegee
17. lis 2007

hej, vravi sa, ze sa zvykne menzes upravit, ja som tomu neverila velmi, ale stalo sa. POvodne som mala ale cyklus v pohode, HAk mi ho dobabrala tak, ze sam nenabehol

pitove
autor
17. lis 2007

geegee: chodila jsi teda potom na vyvolávačku, nebo jsi jenom brala ten duphaston?

macik
17. lis 2007

znám několik holek, které se živí vitariánsky, ms mají minimální či žádnou a klidně při tom probíhá ovulace...co takhle měřit teplotky? to naznačí hodně...

emjee
17. lis 2007

pitove nemusis vyhadzovat peniaze na ovulacne testy, mohol by pomoct aj teplomer - pozri temy o merani bazalnej teploty 😉

ingulka
17. lis 2007

pitove... hm, ja mam nieco podobne, cykly mam dlhe .. cca.40-50 dni... kukni moj album.. ja som zacala meriat BT a tak apson viem, v akej faze cyklu som.. aj ked ale s otehotnenim je problem..
Hm, co ja viem, tak mozes mat mrsku, aj ked ovulky, ale opacne nie...

pitove
autor
17. lis 2007

macik: to jsem ještě nezkoušela, ale hned jak se vratí přítel tak se opět vrhneme na snažilkování....

geegee
17. lis 2007

pitove, nechodila som, vravela som si, ze sa telo s tym hadam vyrovna samo. HAK som vysadila tusim v maji a v oktobri som bola tehotna, no kedze som niekedy menzes dostala a inokedy nie, test som si robila az koncom novembra - bolo bezne, ze nemam menzes aj 2 mesiace

ingulka
17. lis 2007

macik... ja som bola vegetarianka cca.5 rokov a ziadnu zmenu na priebehu cyklu som na sebe nebadala... ;(

rosienka
17. lis 2007

bez menzesu nemas ani ovulaciu a to sa otehotniet urcite neda...mas hmotnost v poriadku? lebo baby co maju podvahu trpia vynechavanim, resp. absenciou menzesu

pitove
autor
17. lis 2007

váhu mám v pořádku, s podvahou bych to nevydržela 🙂

rosienka
17. lis 2007

no a mala si niekedy menzes, alebo vobec este nie?

pitove
autor
17. lis 2007

jojo menzes jsem měla už ji teda mám od svých 12 let, teda spíš nemám 😉

luko
17. lis 2007

macik, ja som bola vegetarianka 9 rokov a mala som normalnu MS a vyborne vysledky krvi, ktore som si dala robit kazdy rok 😉

kamaratka mala napr. 60 dnove cykly...boli anovulacne, brala lieky na ovu a potom otehotnela 😉

rosienka
17. lis 2007

a odkedy ti teda prestal, resp. ako dlho ho nemas?

pitove
autor
17. lis 2007

luko, věděla bys jaké léky na ovu kamarádka brala?????

luko
17. lis 2007

pitove netusim mozem sa opytat, ale naordinoval jej to gynekolog

pitove
autor
17. lis 2007

nemám ho od posledního května 2007. jinak jsem ho mela vyždycky tak po 60 až 90 dnech ale před 3 roky se to takhle zkazilo... pak to přes půl roku bylo v pohodě ale jenom díky HA

luko
17. lis 2007

ona mavala tiez 6O dnove, inak zacala aj cvicit brusne tance, vraj to tiez pomaha otehotneniu...ostatne, ako kazde cvicenie. napisala som jej mail, tak ti potom napisem 😉

pitove
autor
17. lis 2007

luko, děkuju. Já jsem taky začala cvičit mám i knížku od Ludmili Mojžíšové, tak snad to všechno dohromady pomůže

luko
17. lis 2007

sikulka, ja sa tiez dokopavam k tomu cviceniu, vyhliadla som si power jogu...ale v zime sa mi nechce nikde nechce chodit o siestej vecer, skor cvicenia nie su ☹ takze zacnem asi doma tiez s Mojzis. cvikmi.

pitove, a mas dobreho gynekologa? lebo v tomto by si mal maknut, aby ti nastartoval tu ovulku

luko
17. lis 2007

a potom uz budes sup sup tehu 😉