Můžu otěhotnět i když nemám žádnou menstruaci?

pitove
17. lis 2007

Ahoj holky jsem tady nová, stránky mi poradila švagrová tak to zkouším.
Chtěla jsem se zeptat na to, jestli je možnost otěhotnět, když nemám menstruaci.
Mému cyklu se nedá říct nepravidelný, ale žádný.
Ahoj Petra

barru
27. lis 2007

ne, nezkoušela🙂přijde mi, že by to bylo moc velký štěstí🙂zítra pracuju, ale ve čtvrtek ráno hned k panu doktorovi, hlavně se netěšit, aby to nedopadlo jak posledně...určitě dám vědět🙂

pejty
28. lis 2007

barru,moc bych Ti to přála,ale mám i takovou zkušenost,že jsem dostala 2 vyvolávačky a MS nepřišla a těhu jsem nebyla ☹ měla jsem nízkou děložní sliznici,tak neměla MS být z čeho,tak to okomentoval dr...Kéž by to nebyl tvůj případ

barru
28. lis 2007

pejty,no uvidíme no, už zítra se to dozvím, raděj se ale moc netěším, mně říkal před těmi deseti, že sliznice je vyšší, ale že to vypadá, že to moje tělo je jen línější, hlavně aby to nebylo něco špatného☹dám vám vědět🙂

barru
28. lis 2007

pejty a co pak s tebou provedl, když to nešlo?

maculik
28. lis 2007

Ahojte kocky, neviete, ci je mozne otehotniet 2 dni pred ocakavanou MS? Sice je to pre mna nelogicke, ale uz 8 dni mi meska a doteraz som mala uplne pravidelne, posunutu max.o 1den.
Test som si robila v pondelok cez den (teda na 8den od snazilkovania 😉 , no nic tam nebolo.
diky 🙂

ivana98
28. lis 2007

maculik, teoreticky to mozne je, aj ked mavas pravidelny cyklus, tak si mohla mat posunutu ovulaciu az na dobu ocakavanej ms. ak nemerias bt, tak to nemozes nijako vylucit. a ak by to tak bolo, tak je normalne, ze ti test nic neukaze. pockaj este tyzden, potom testni rano a ak stale nic, tak chod k lekarke 🙂

maculik
28. lis 2007

ved uvidim. akurat si idem najst nejaku dr (zijem od januara v zahranici a akosi som si tu stale nenasla GYN, kedze som chodila k mojmu), lebo v kazdom pripade tam budem musiet zajst.
priznaky este nemam ziadne, bola som min.rok tehotna (neuspesne) ale nepamatam si uz, kedy som zacala nieco pocitovat.
ale teraz to aj tak moze byt cele popletene.

ivana98
28. lis 2007

z priznakov sa takto skoro aj tak neda nic vycitat 😉 musis este trochu pockat. a kde v zahranici zijes? moja skusenost je, ze niekedy treba na termin u gynekologa cakat dost dlho 😒

pitove
autor
28. lis 2007

maculik, drží palečky snad to vše vyjde....

maculik
28. lis 2007

Ivka, v Luxemburgu. Ved toho sa aj obavam, ze treba dlho cakat, ale hadam sa im podari ma niekam pichnut. Tu ordinuju aj do siestej-siedmej, takze by sa mohlo dat.
Pitove, dakujem. Bolo by to super, ale zatial to beriem s rezervou.
Kocky, bezim na poradu, ozvem sa poobede.

pejty
28. lis 2007

barru,dr mě nasadila hormony,ale já je jíst ani nezačala,když jsem si přečetla ty vedlejší účinky,tak mě přešla chuť,zkusila jsem alternativní medicínu,konkrétně tradiční čínskou medicínu a akupresuru a pak jsem konečně po 2,5 letech otěhotněla i bez takového zásahu do organismu jakými jsou hormony...Ale nezavrhuju je,někomu pomůžou a je to dobře 😉

malaika
28. lis 2007

Holky můžu se přidat? Založila jsem si diskuzi Bez pomoci lékařů neotěhotním, kde jsme řešily vlastně stejné věci, ale ta diskuze už skomírá.
Je mi 31 a MS mám jen po přášcích nebo vyvolávačce. Teď se snažím zhubnou, čekám mě hormonální profil a na jaře chci jít do "nějaké akce" 🙂

felixmama
28. lis 2007

Ahojte dievcata.
Rada by som sa ku vam pridala.
Ja mam tiez problem s MS - menstruaciu nemam uz 2,5 roka - 9 mesiacov kvoli tehotenstvu a 15 mesiacov kvoli naslednemu dojceniu. Pocas dojcenia som MS nemala ani raz. Kedze by sme chceli 2. babatko, tak som maleho odstavila 14.9.2007 a cakala na prvu MS, ktora mala prist po 4 - 6 tyzdnoch...teda aspon tak to uvadzaju lekari. Ale MS neprisla ani po 2 mesicoch, a tak som bola pred 2 tyzdnami u mojej MUDr., ze co s tym. Dostala som vyvolavacku - presli uz 2 tyzdne a stale nic.
Takze som z toho uz riadne na nervy, lebo uz asi 4.mesiac meriam aj BT a na OVU to u mna zatial nevyzera.
No,v kazdom pripade idem zajtra zase ku MUDr., tak som zvedava, co bude nasledovat.
Ja uz by som tak velmi chcela dostat MS a byt plodna 🙂

malaika
28. lis 2007

Po vyvolávačce má MS přijít do 14 dnů, přeci jenom, test jsi si nedělala? 🙂

felixmama
28. lis 2007

Malaika - veru som chcela aj testnut, ale BT jednoducho nepusti - zvysila sa len na par dni /po vyvolavacke/, co je normalne, a od vtedy sa drzi na urovni 36,4 az 36,6. Takze nic moc.
Ja len dufam, ze mi zajtra MUDr. nenaordinuje nejake hormony...ja by som bola najradsej, keby sa to upravilo prirodzenou cestou.
No, ved uvidime.
Inac, ty to teda tiez nemas lahke s tou MS...dufam, ze budeme vsetky co najskor v poriadku a coskoro uvidime krasne tlste // na tehu teste.

mmmk
28. lis 2007

Uz jsem to tu nekde psala, ja jednou vyvolavacku dostavala 3x a trvalo to od prvni k MS presne 2 mesice, tak neveste hlavy 😵

malaika
28. lis 2007

mmmk, no jo, to je ale strašná dávka pro tělo, dostat třikrát 😝 injekci...

felixmama
28. lis 2007

mmmk, tak to fakt nestras...vsak to budem uz ku tej MUDr. chodit pomaly ako na klavir. A dostat 3 "vcelicky" do zadku to nie je bohvieco.
A teraz mas cyklus uz v poriadku?

malaika
28. lis 2007

felixmama, neboj, tři dávky jsou fakt extrém, má tvoje Dr. v ordinaci UTZ? Může se ti podívat na sliznici, jak na tom je...

felixmama
28. lis 2007

Malaika - moja MUDr. ma aj UTZ. Aj pred tymi 2 tyzdnami, co som tam bola na 1.vyvolavacke mi urobila UTZ. Sliznica bola nizko a vraj to tam bolo dost prekrvene a cievnate.
No nic, idem buvat. A ak, tak zajtra dam vediet ako som dopadla.
Bru noc vsetkym.

barru
29. lis 2007

ahojky holky, tak jsem dnes byla u Dr. a stále nic nevím, ultrazvuk vypadá úplně stejně jako před těmi 12 dny, poslal mě pro jistotu na hcg, že to bylo takové nepřehledené, ale spíš to vypadalo, že děloha i vejcovody jsou čisté, mám hrozný strach, aby to nebylo mimoděložní☹nevíte za jak dlouho je vidět těhotenství na ultrazvuku?

felixmama
29. lis 2007

Ahojte kocky.
Barru - myslim, ze tehotenstvo mozno vidiet na UTZ okolo 6tt, t.j. 3 tyzdne po oplodneni.
A co ti Dr. povedal na maternicu? Ak bola sliznica maternice vyssie polozena, tak by si mohla byt tehos. Drzim palce.
Ja som dnes bola u MUDr. a dopadla som tak, ze som dostala dalsiu vyvolavacku - tentokrat silnejsiu. Ak by som ani po nej nedostala MS, tak by som musela zacat brat HA na upravu cyklu...to by mi ale urobilo skrt cez moje plany, kedze chceme 2 babo 🙂

barru
29. lis 2007

felixmama:no mě to fakt vyděsilo, že by to bylo špatně už podruhé a ještě to mělo tak velké důsledky, ráno mě hned poslal na krev, negativní a teď večer už přišla MS 😀 si říkám, že fakt už blázním, musím se začít soustředit víc na sebe a ne na miminko, ono to pak půjde určitě líp🙂

barru
29. lis 2007

to ti budu držet palečky, ať vám to vyjde, já jsem v září potratila, teď už bychom se mohli začít snažit, ale přítel chce, až budu mít po státnicích(začala jsem krvácet v den, kdy jsem je měla dělat☹)ale už teď občas podvádíme, tak tajně doufám, že to vyjde🙂takže HA už bych taky nechtěla

felixmama
29. lis 2007

Barru - tak to ma mrzi, ze to ten 1-krat skoncilo zle.
Inac, ja som 1 babo tiez chcela uz pocas 5.rocnika na VS. A nakoniec som otehotnela 2 tyzdne po promocii. A asi to tak bolo aj lepsie, lebo si neviem predstavit, ako by som sa tehotna ucila na statnice...lebo jednak mi byvalo zle, ale horsie bolo to, ze som bola nenormalne unavena.
Tak drzim palce. A naozaj skus menej mysliet na babatko, aj ked viem, ze je to niekedy dost tazke.

pitove
autor
30. lis 2007

barru tak ve všem co plánuješ držím palečky......

barru
2. pro 2007

no děkuju, snad to vyjde, nějak je teď u mě vše převrácené naruby a je pravda, že miminko potřebuje hlavně klid maminky, ten já teď nemám, možná i to byl důvod...prostě se mu u nás nelíbilo

malaika
5. pro 2007

holky co novýho? 🙂
Felixmama, tak co MS? Přišla už po tý druhý injekci?

felixmama
6. pro 2007

Ahojte dievcata.
Akosi je tu mrtvo...
Malaika - dik za opytanie. Ja stale nic - po tej 2.vyvolavacke mi na par dni stupla BT /no dnes opat klesla na 36,4/, aj brucho ma kvalitne pobolievalo, s manzelom sme sexovali, kazdy vecer si davam pohar cerveneho vinka...len aby sa mi to uz spustilo, no zatial nic.
Uz som z toho na nervy...myslim, ze dalsi tyzden pojdem pekne opat ku MUDr. a budem musiet zacat brat nejake blbe hormony ☹

A ty ako? Kedy ides na ten hormonalny profil?...ty merias BT?

Pekny den vsetkym.

mmmk
6. pro 2007

Jak dlouho jste byly nejdyl bez MS? Ja 113 dni 😅