Můžu otěhotnět i když nemám žádnou menstruaci?

pitove
17. lis 2007

Ahoj holky jsem tady nová, stránky mi poradila švagrová tak to zkouším.
Chtěla jsem se zeptat na to, jestli je možnost otěhotnět, když nemám menstruaci.
Mému cyklu se nedá říct nepravidelný, ale žádný.
Ahoj Petra

kousinka
6. únor 2008

já děkuju, dyť s měřením si mi pomáhala ty 😀

lauritka
6. únor 2008

😉 kousi som rada, ze ti to dobre dopadlo a nech to dotiahnes do uspesneho konca ;)

mmmk
7. únor 2008

Mne se to podarilo, ovulace prisla neocekavane 72.DC. za 13 dni prvni pozitivni testik a ... nejak to nedopadlo, 103.DC to prislo 😔 Ale zivot jde dal, vidim, ze muze prijit ovulace i pozdeji (u mne asi po bylinkach).

lauritka
7. únor 2008

MMK DOBRA JE ALCHEMYLKA A MYSI CHVOST ;)

mmmk
7. únor 2008

Mam kontryhel (alchemilka), pupalku, fenykl, zensen a mesicek zahradni. Na doporuceni doktorky 😉

lorry
7. únor 2008

lauritka nevies mi poradit preco mam tu istu teplotu uz 4 den 36,5 ale pocitujem priznaky ovulky. Nechapem to?

lauritka
7. únor 2008

lorry a ktory den cyklus si? teplota moze byt niekedy par dni konstatana..stava sa to.

lorry
7. únor 2008

myslis od menzesu? Dneska to je 16 den teda ak tomu dobre rozumiem. Moze byt, ze mam plodne dni pri tejto teplote?

lauritka
7. únor 2008

no radsej sa snazte...neviem ake mavas normalne teploty..ale na poovulacne je to dost nizke...tazke si asi pravdepodobne pred ovulaciou. 🙂

jarka26
18. únor 2008

ahoj devcata,mam problem s otehotnenim,mam uz dve deti cisarskym rezem a dve interupce. Ted jsem se odstehovala do italiie a chtela bych mit miminko ale nejak nam to s partnerem nejde poradi mi nekdo...diky jarka

lauritka
20. únor 2008

jarka v tom ti poradime tazko,.,.vela babeniek sa snazi a nejde to :( najlepsi je lekar.

ozaj pisali ste tu, ze ste otehotneli bez MS ??? ja som ju totiz este stale nedostala po kyrete... a mam pocit, ze bola aj ovulacia..ale v ten den ked mala prist MS, len slabunky fliacik a potom nic. teploty su dole, takze to tehu nebude, aj ked som si nasla par slabo pozitivnych testikov od roznych znaciek, myslite, ze MS nedosla preto, lebo je nizka sliznica a teda ani mimi sa nemohlo uhniezdit ?? 😕 prikladam grafik, kedze si poctivo meriam BT..
aj mne sa zda, ze ovulacia moze prebehnut aj bez MS, len problem je s tou sliznicou asi.. dik za nazory.
http://www.fertilityfriend.com/home/198576

malaika
20. únor 2008

Lauritko, u t.testů se počítá i slabá čárka a jestli jich bylo pozitivních více různých značek....to vypadá dobře a MS nepřišla, protože můžeš být těhotná 🙂
Jak dlouho myslíš že by jsi mohla být po případné ovu?

lauritka
21. únor 2008

malika..praveze nie som tehu, lebo mam nizke teploty..mrkni na graf... proste mi to pripada, ako keby mrcha vynechala... a cyklus ide dalej. ☹ ked mi klesla teplota, ja uz som netestovala. ale ked bola nizka sliznica, tak sa ani nemohlo nic uhniezdit hmm ??? zajtra idem na uzv preco este nemam MS... abort bol 27.12-

lu82
21. únor 2008

lauritka: Přeji ti spoustu štěstíčka a zdravíčka, aby si tu radostnou novinu mohla slyšet co nejdřiv 🙂

lauritka
21. únor 2008

lu dakujem..mozno sa stastie uz konecne unavi a sadne aj na mna 😵

lu82
21. únor 2008

lauritka: Určitě se dočkáš toho štěstíčka 😉

smilkycz
21. únor 2008

Dá se otěhotnět když mám poruchu menses, jsem po vyvolávací injekci. Je k otěhotnění opravdu zapotřebí menses, nebo se už někomu stalo, že otěhotněl i bez menses? 😒 Jsem zoufalá snažilka a tak už se ptám na vše možné i nemožné.

pietra
21. únor 2008

smilkycz - ja som poruchami cyklu trpela odjakziva, mala som obdobie, ze menzes nebol aj 90 dni. Nakoniec zistili, ze to zapricinuje zvyseny prolaktin. To zistila endokrinologicka, ale gynekolog mi este pred vysledkami pichol vyvolavacku a kym zacali liecit prolaktin, otehotnela som, po tej vyvolavacke. Ale vyvolavacka mi menzes spustila, z tvojho prispevku neviem, ci tebe zabrala alebo nie.

smilkycz
21. únor 2008

zatím ne, ale mě jí píchli teprve včera .. to je moje 1. porucha, a zrovna v době kdy se 7. měsíců snažíme o miminko a zatím byla menses pravidelná

pietra
21. únor 2008

smilky - to este moze zabrat, mne vyvolavacka zabrala vzdy az na taky 4. den (ak teda vobec zabrala, dost casto som musela ist aj na druhu). Ja som normalny cyklus mala len pocas brania HAK a po jej vysadeni som za 10 mesiacov bez nej mala len 2 krat menzes, z toho jeden po vyvolavacke

poleva
13. bře 2008

podarilo sa niekomu ? hm

anki
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katka444
13. bře 2008

ahojte, len vam chcem napisat moju skusenost. Moja kolegyna ma dceru, ktora menstruaciu nikdy v zivote nemala. Vyvolali jej ju len ked brala antikoncepciu. Vtedy jej chodila. Raz jej antikoncepcia dosla a nedala si hned predpisat dalsiu. Tak bola asi tri mesiace bez menstruacie. Ked si znova isla dat predpisat, tak jej doktor oznamil ze je prave na zaciatku tehotenstva. Takze si myslim ze zazraky sa deju a treba len verit a vsetko dobre dopadne. Tak nech sa nam vsetkym splni krasny sen o babetku. My sa snazime zatial len treti cyklus, zatial neuspesne.

imca
13. bře 2008

ahojky, nemůžu spát, tak jsem nakoukla na tohle vaše téma a přidám svou zkušenost.
S menstruací jsem měla vždy problémy. Poprvé přišla až v 15 letech, pak půl roku nic ... párkrát vyvolávačka. Pak jsem užívala asi 3 roky hormonální pilulky a mršule začla chodit pravidelně - pilulky pak nahradila HA (brala jsem ji s přestávkami asi 8 let) a při jejím braní mršule pravidelná .. tak jsem myslela, jak je všecko v pořádku...
Před rokem a půl jsem HA vysadila a protože jsem byla přesvědčená, že mi tělo přestane opět fungovat, moje gyndr mi předepsala utrogestan (vždy 17. až 27. den cyklu) a po něm sice mršule chodila pravidelně, ale otěhotnět se mi stejně devět měsíců nepodařilo ... tak jsem zkončila v CARu (centrum asistované reprodukce) a tam mi zjistili, že nemám vůbec ovulaci, mám nízkou děložní sliznici a hlavně tzv. PCO (polycystické vaječníky) ... prostě mi nefungují hormony ... takže otěhotnění dneska řešíme pomocí IVF (ale to je do jiné diskuze).
Jen Vám, které máte s menstruací problém, chci poradit, abyste spíš zkusili se svým doktorem, či samy (např. měřením bazálky) řešit spíš ovulaci, nežli menstruaci ... Protože pravidelná menstruace ještě vůbec neznamená, že je i ovulka (a bez té bohužel otěhotnět nejde) ... snad to některé z vás pomůže. Existuje i řada léků, které mohou pomoci právě v té první fázi cyklu (aby došlo k ovulaci), bohužel o nich mi nikdy moje gyndr. neřekla ... kdyby ano, možná už jsem dneska byla těhulka...
hodně štěstí vám všem a ať svůj boj o miminko vyhrajete 🙂

martina.bebe
8. dub 2008

Ahoj chci se zeptat dostala jsem injekci agolutinu aby přišla ms za jak dlouho jste ji dostali jestli s tím máte někdo zkušenost dostala jsem ji ve čtvrtek a ještě nic ☹

felixmama
8. dub 2008

Ahoj.
Martinka - je to velmi individualne...niekto dostane do 5 dni od injekcie, niekto do 10 dni, niekto do 2 tyzdnov. A mne napriklad nezabrali ani 2 vyvolavacky - dostala som prvu /do 2 tyzdov som nedostala/, tak som isla znova ku gyn., tam mi pichli druhu silnejsiu, a ked som ani po nej nedostala, tak mi MUDr. musela predpisat na 3 mesiace HAK, aby mi vobec nabehol cyklus...po ukonceni dojcenia.

malaika
8. dub 2008

Imco, ráda čtu takové šťastné příběhy lidí, kteří měli stejný problém jako já 🙂

Martino - je to různé, oficiálně dr. říkají do 10 dnů, mně to chodí po injekci vždy 6.den. Ty to máš dnes 5.den, ještě vydrž 🙂

Felixmama, zdravím a gratuluju, koukám, že se vám zadařiilo, možná si na mě vzpomeneš .... diskutovali jsme, ale asi v jiné diskuzi

felixmama
9. dub 2008

Ahoj Malaika.
Jasne, ze si pamatam - a bavili sme sa prave v tejto teme.
Tak veru, nakoniec sa predsa zadarilo a som nesmierne stastna.
Zelam tebe a aj ostatnym dievcatam, aby ste aj vy co najskor mohli prezivat to stastie spojene s ocakavanim babatka.
Drzim palce.

lauritka
9. dub 2008

nasla som tieto kvapky na nepravidelnu ci chybajucu MS... http://www.herboplanetsk.eu/product/climasol-37/

felixmama
9. dub 2008

Ahoj Lauritka.
Ak teda mozem urobit reklamu, mne pomohli tabletky MINAPENT od firmy Valosun + caje pre obdobie menopauzy + alchemylka. A nakoniec ta OVU na 30DC predsa prisla.