Myslíte, že je tu šance k otěhotnění?

paja123kluci
15. črc 2022

Holky prosím, vyhodnotila mi aplikace ovulaci správně a myslíte že by byla šance otěhotnění? Sexik přišel prostě vždy tak nějak spontánně ikdyz se snažíme někdy to prostě nejde lámat a hrotit, jak to přijde tak to je. Měřím už nějaký čas ale ne vždy poctivě až na tento měsíc. Hodiny se mi splašili a tak jsem to víc teď hlídala. Táhne mi na 39 a stále doufám že jednou se štěstíčko usměje. Tento rok by to bylo krásne 15 let výročí od svadby syn bude mít za chvíli též 15 let druhý má krátce 11 byla by to úžasná novinka k jeho narozeninam. Sourozence si přejí oba už delší dobu 🙂 a ja bych si též přála kdyby to konečně klaplo a vyšlo. Děkuji za případnou odezvu . Přeji krásný páteční den a víkend 😉

jaja01k
15. črc 2022

@paja123kluci Podle grafu ovulace proběhla, šance na otěhotnění určitě je, držím palce 🙂

paja123kluci
autor
15. črc 2022

@jaja01k děkuji za podporu 🙂

helen_h
15. črc 2022

@paja123kluci Není to k tématu, ale vlastně koukám, že bráchové jsou oba kluci a i v tomto pubertálním a prepubertálním věku je neopustila radost z toho, že by byl sourozenec?? jako je to super... Snad se brzy zadaří, pokud je rodinná jednotka takhle hezky natěšená 🙂

paja123kluci
autor
15. črc 2022

@helen_h ANO my vlastně tomu necháváme volno už pres rok a asi téměř 6 roku mi trvalo manžela přesvědčit nakonec ho asi okolnosti změnili vidět věci jinak po úmrtí svých rodičů tak nějak zatoužil ještě po trocha radosti z nového živůtka stejně tak kluci. Možná je to i moje nechtěná zásluha protože když někde vidíme mimco nebo batole tak jsou z něj poprdeni u nás doma vseci a občas o tom mluví sami od sebe jaká by to byla sranda mít ještě takového cipiska doma. Tak doufám že mi jeste zbývají síly a že ti naši kluci se sourozence dočkají a my ještě třeba dostaneme na přání princeznu. Jestli nám ovšem stvořitel dá tak budeme asi ta nejšťastnější pětičlenná rodina pod sluncem z mého pohledu 🥰😍

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru