Nedaří se nám s miminkem. Máte rady, které by pomohly?

1nyky
1. kvě 2012

Ahoj holky jsem tady nová a mám problém. Nedaří se nám zapracovat na miminku ☹ . Už to zkoušíme třičtvrtě roku a nějak nám příroda nepřeje nemáte nějaké dobré rady, které by mi mohly pomoct.

minonnka
8. kvě 2012

@1nyky Ahojky 🙂 s manzelem jsme se "snazili" od listopadu na libankach. Pac jsme vedeli, ze to budeme zkouset, tak jsem cca tri mesice predem zacala brat kyselinu listovou 400 1x denne a dr.mi doporucila FEM+ ktery jsem jedla prvni mesic 1x denne a dalsi mesic uz jen 14dnu pred MS 1x denne.
A hned na prvni pokus se nam to podarilo 😉 Jen jsem mela tu smulu, ze jsem byla pred ovulaci cca 10 dnu nemocna a mimco se nam neudrzelo 😒 kazdopadne jsem sla hned v prosinci na prohlidku jestli je vse ok. Dr.rikala, ze nic nebrani tomu aby se opet zadarilo, ze se mam vyhybat stresu a mistum, kde muzu onemocnet. Takze jsem se setrila, zadny ponocovani na diskotekach apo 😅
Jeste podotknu, ze jsme se tomu nezdaru nepoddali, rekli jsme si, ze priroda vi, co dela a pokud to nebylo v poradku, radsi to poslala pryc...takze hlavne neveset hlavu a koukat dopredu 😉
V unoru jsem zacala brat kyselinu listovou 800 od Elasti-Q ktera se bere 2x denne a znovu jsem zacala brat ten FEM+ a hned v breznu se zadarilo a nyni jsem v 10tt 🙂 Takze mozna zabrala vetsi davka kyseliny, mozna ten FEM+ nebo nam to bylo souzene az ted at bych brala cokoli 😀
Jinak zadne vysetreni krom normal gyn prohlidky jsem nemela, ovu testy jsem nedelala a teplotu nemerila, pac na sobe poznam, kdyz mi to zacina a MS mivam pravidelnou.
S manzelem jsme to od ledna brali formou pokusu 🙂 jeden mesic jsme to behem plodneho tydne delali kazdy den, dalsi zase obden atd. a nakonec se nam nejspis osvedcil nekolikadenni sexualni pust a pak hezky vse do mne par dnu pred ovulaci a pak za dva dny zase 😀
Preji hodne stesti, jednou se to podari, tak hlavu vzhuru 😉

1nyky
autor
8. kvě 2012

@3201 děkuji. U mé tchýně to bylo podobné měla být neplodná a nakonec má 3 děti tak mě celkem drží. Sama poznala jaké to je doufat, tak alespoň k něčemu je to. Docela nás to zblížilo podobné zkušenosti a máme uplně jiný vstah než na začáku a vlastně nás to ještě více zblížilo z mužíčkem myslela jsem že už ho po těch letech znám a pořád mě mile překvapuje 😀

1nyky
autor
8. kvě 2012

ahojte holky začala jste některá přibírat po ciostilbegytu? Neím jestli to je tím že ho beru a nebo rokama jsou nahoru i kila 🙂

blondatabruneta
18. kvě 2012

ahoj holky, tak co je tu u vás nového? u nás pauza... potřebuju si od toho všeho psychicky odpočinout...