Negativní a pozitivní těhotenský test

smutna12
27. čer 2018

Ahoj.
Potrebovala bych poradit.
Pred 3 tejdnama mne jen tak napadlo co kdyz jsem tehotna. Z niceho nic.
3 dny na to jsem si koupila test tehotenskej takovy to jak tam jsou 2.
Udelala jsem si jeden odpoledne a vysel negativne.
O 2 dny na to jsem si udelala jeden rano a vysel pozitivne. Byla carka sice slabsi ale byla dost videt.
Na dalsi den jsem si koupila dalsi baleni kde byli dalsi 2 testy. Udelala jsem si jeden odpoledne a vysel negativne. V ten vecer jsem si udelala dalsi a zase vysel neg.
Menstruace mi chybi uz 2 tejdny.
Je moznost ze jsem tehotna nebo co jsi o tom myslite? Dekuji.

smutna12
autor
27. čer 2018

ten test co vysel pozitivne vypadal takhle co si o tom myslite?

dinushka00
Autor odpověď smazal
Zobraz
dinushka00
27. čer 2018

@smutna12 ale vypadá to dobře 😊, delat spise z ranni moči a ještě doporučím citlivý tehi test Clearblue 🙂
A je lepší delat z ranní moci.

vendelinka08
27. čer 2018

Dle meho nazoru je to vadny test..ani kontrolni carka neni tak jak ma byt..pokud jine testy vysly negativne..verila bych tomu..ze jsou negativni. Je to 3:1. Za me opravdu vadny test.

priefi
27. čer 2018

@smutna12 test se ma delat z prvni ranni moci, neni se cemu divit, ze behem dne je negativni 😉

agneska7
27. čer 2018

Me se to jako vadny test nezda kup si dalsi a udelej ho z prvni ranni moci. Preji at dopadne podle tvych predstav 🙂

leniczka23
27. čer 2018

Podle me to byl vadny test ta carka se mi nezda a nejsi tehotna. Kup citluvost 10 a udelej z ranni moci. Pokud bude negativni je to jasny. 14 dni po vynechani by uz bylo stopro neco videt.

rosalline
27. čer 2018

@smutna12 není na něm napsáno LH ? Jakože ovulační?

smutna12
autor
27. čer 2018

@rosalline Ne byl to normalne tehotenskej test.

smutna12
autor
27. čer 2018

Rano si udelam dalsi test. Doufam ze to dopadne

lachtanice86
27. čer 2018

A lepší foto nemáš?

smutna12
autor
27. čer 2018

@lachtanice86 ne.. na tyhle to je videt nejlip.. :(

smutna12
autor
27. čer 2018

Mam starej mobil a nechtelo mi to dobre zaostrit..

smutna12
autor
27. čer 2018

Ale mam strach.. z jedny strany bych byla rada ale ten s kterym by jsem to cekala mi dal jasne najevo uz u toho poz. testu ze jsem na to sama a vykaslal se na mne.

renuliena
27. čer 2018

@smutna12 ach jo, tak držím palce, ať to dopadne jak si to sáma přeješ 🤔😉

evakaspar
27. čer 2018

Dva tydny po vynechani jsou uz na testu dalnice z kterekoli moci. To spis je jen hormonalni bouře. Nekdy to tak je, ze hch se zvedne nad 10 jednotek i kdyz tehu není. Ne jednou sem mela pozitivni test a tehu sem nebyla. Jdete na krev to budete mit jistotu, ta to ukaze 100%

aneven
28. čer 2018

@evakaspar Taky se mi to stalo. Říká se, že malé množství hcg produkují třeba cysty...a ty dnešní desítkové testy jsou opravdu velmi citlivé, tak můžou nějaké takové změny zachytit. Samozřejmě, že "dálnice" na něm nebudou, ale slabou čárku to ukáže...

agneska7
28. čer 2018

@smutna12 skousela si dalsi tt?

hermiouna
10. črc 2018

@evakaspar já měla v 8tt na testu slabulinkou carecku,dálnici až v 11tt

dally
16. črc 2018

Ahoj, děvčátka 🙂
Mám dotaz a chci slyšet Váš názor. Poslední menstruaci jsem měla 1.6.2018.. Další jsem měla dostat ale už mám 10 dní spozdeni. Sex byl 2.7. A 6.7. Dělala jsem si ob 3 dny těhotenský test. Více posílám fotografií. Kde je jasné vidět duch na všech.. Dnes, sem byla u doktora na ultrazvuku ale nic neviděl ani ve vajecnikach a ani mimodelozne. Nikde ani stopa.. Odebral mi krev a dal mi vyvolávací injekci podle které bych to měla dostat do 10 dnů. Zítra mám zavolat na výsledky. Máte nějaká z Vás zkusenost? Děkuji za odpověď.

agneska7
16. črc 2018

@dally ty jo ti dusici jsou ale krasni jako falesnaci to nejsou ale prosperujici tehu taky asi ne spise to budou hooodne pobourene hormony .

dally
16. črc 2018

@agneska7 Děkuji za názor. Jsem zvědavá co mi řekne zítra až zavolám na výsledky. Samozdrejme bych ráda slyšela tu pozitivní odpověď. Snažíme se o druhý miminko a moc se nedaří.

renuliena
16. črc 2018

@dally držím palečky 🍀 🍀 🍀, dej vedet 😊

dally
16. črc 2018

@renuliena je vůbec k čemu? Když na ultrazvuku nic není? A zítra se dozvím výsledky? Ale dekuju, jste jedna z mála jiný by mě nejradši ukamebovali že jsem si dovolila vůbec napsat můj problém.

agneska7
16. črc 2018

@dally to verim a moc ti preji aby se z toho mimco vyklubalo . a to ze na utz nic nebylo to neznamena ze to tehu neni . jen jsou divne ty testy no kdyz si je delala co 3 dny tak by mel silit a tam se duch zastavil a ty testy jsou delane takzo jak jsou na obrazku? V tomto poradi? Ono totiz neni moc dobre testovat vice druhama kazdy ma v sobe jine mnozstvi barviva lepsi je mit jen jednu znacku

jenni4
16. črc 2018

Pokud nevíš, kdy byla ovulace a byla později, tak může být těhotenství teprve na začátku. Tak je jasné, že ještě nepůjde nic vidět. Ten nejstarší test je 6 dní starý oproti nejnovějšímu? Lepší je testovat stejnou značkou ať je vidět, jestli čárka sílí.. Uvidíš, jak dopadne krev. Vlastní zkušenost mám, že při hodně slabé čárce, která skoro nesílila, jsem dostala menstruaci s týdenním zpožděním. Držím pěsti a pokud by se nezadařilo tentokrát, tak ať to vyjde brzy!

dally
16. črc 2018

@agneska7 bohužel, je každý od jiný značky. Poslední ten fialový ten byl že včera a byl to ten mamatest. A právě mi přijde že je víc barevnější. No teď už je jenom otázka co nám řeknou víc zítřejší testy. Četla jsem dost diskuzi. Že na ultrazvuku nic nebylo a pak se to ukázalo i klidně ve 12 týdnu. Já sem měla podobný testy při malý taky. Tak uvidíme.

dally
16. črc 2018

@jenni4 ovulace byla 2.7. A v ten den byl i sex. No a 6.7 jsem to měla dostat a až do teď nic.

letadylkokane
16. črc 2018

@dally je divny, ze bys mela ovulaci 4 dny pred menstruaci. Bud mas tedy jeden cyklus posunutou ovulaci (az toho druheho) a tehotenstvi je mlade, nebo mas jiny hormonalni problem.

dally
16. črc 2018

@letadylkokane jasný, chápu. Uvidíme co řeknou zítřejší testy. Popřípadě snad to vyjde brzy znovu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru