Nějaké rady, jak počít holčičku?

samcuska
4. led 2014

Asi se vám budu zdát praštěná,ale prostě moc bych si přála mít holčičku...Tak po různu koukám a hledám nějaké fígly jak na ni..Máte nejake zkusenosti nebo rady?Diky za kazdou novou...🙂

rennik
8. srp 2015

@heliik tak na to můžu poradit se snažit přímo na ovulaci, poloha zezadu a kluk je zaručený 😀 mám dva, já bych právě zase potřebovala rady jak 100% a holčičku 😀

granda
8. srp 2015

@rennik poloha ze zadu a mam dve holčičky.... jak na kluka?????

rennik
8. srp 2015

děkuji za tuhle otázku, protože jinak bych i položila sama 🙂 mám dva chlapečky a opravdu nejvíc na světě bych si přála holčičku. Asi i tím, že mi umřela maminka, tak chci k sobě parťačku, kamarádku, prostě mojí vysněnou princeznu. Dala bych cokoliv za to aby to vyšlo. Snažit se chceme něco málo za rok tak se snažím sbírat zkušenosti ostatních a nějaké rady 🙂

rennik
8. srp 2015

@granda nám to vyšlo u obou ale asi je tam hlavní ta ovulace

veraakubik
8. srp 2015

Teda ja nevim,odpovedet vam asi nedokazu,ale myslenka v hlave je-mam doma 3 deticky,cekam 4-a vite co-mam kluka,holku,kluka a ted cekam holcicku-jak jsme to dokazaly to mit takhle na přeskáčku nevim,nejak jsem to nikdy neresila..Když jsme zacly premyslet o 4 miminku moc jsem si prala holcicku,po sexu jsem se chlapa zeptala jestli zadelal holcicku,nebo kluka-moc jsem si holcicku k jedne co mam doma moc prala a on ze holcicku-no a vazne-24.8. mam termin a v brisku se nosi holcicka..Ale teda nikdy me nenapadlo-jak se nam holcicka povedla... 😉

rennik
8. srp 2015

@veraakubik tak to vám moc a moc přeju snad to vyjde i nám

nonacek
8. srp 2015

pul roku sme se snažili o holcicku ... zkoušeli jsme snad všechny metody co jsem našla na netu....
a výsledek neotěhotněla jsem vůbec!! Pak jsem otěhotněla,ale po pár dnech jsem potratila.
Pak už mi to všechno bylo jedno.... a otěhotněla jsem opět po půl roku snazeni a každým dnem čekám chlapečka.😉😉😉
Takže s toho vyplývá nejodříkávanějsiho chleba největší krajic 😀 👍👍👍👍👍

kami1984
8. srp 2015

Nam podle vseho vychazely holcicky.. a po 20tt holcickam narostli pindici... takze nam jsou kluci souzeni, podruhe jsem to, ja krava, obrecela a ted bych sve kluky nevymenila ani za 10holcicek🙂) musim verit v to, ze se jednou dockam prima snachy anebo vnucky

akankeo
8. srp 2015

@samcuska to neovlivnis. Ja se vzdy po otehotneni koukam dle polohy a dle vsech moznych kalendaru a nejak jim to nevychazi. Mam dve holky, chtela sem vzdy kluka a ted to snad podle vsech metod ma byt holka a on je to na UZ vzdy kluk, coz uz se asi nezmeni a prijde mi, ze si ze me ten nahore dela srandu ,ted sem fakt byt tehotna nechtela a cekam toho sveho vysneneho kluka, kdyz uz o dobrodruzstvi s novym pohlavim ani moc nestojim aneb vsad se, ze cim vic si budes prat holcicku, tak to bude vzdy kluk anebo hur, pokdu se tim budes i stresovat, muzes mit dokonce problem otehotnet, protoze jestli neco funguje spolehlive, tak je to zakon schvalnosti. Kazdopadne drzim palce, at se holcicka povede, je to vzdy 50 procentni sance a ta neni mala 🙂

samcuska
autor
8. srp 2015

@akankeo : hehe,tak ja nevim,ale my zkusili polohu na poceti holky,podle kalendare jsem si vypocitala dny a pila jsem cah a svete dic,pred 3-mi tydny se nam narodila holka... 😝 😉 Takze ja myslim,ze na tom neco bude,ne???

samcuska
autor
8. srp 2015

@akankeo : jeste jsem zapomela zminit,ze jsem zmenila stravu a muj muz take a sex jsme meli pred ovu jak vsude pisou a proste mame vytouzenou holku.

rennik
8. srp 2015

@akankeo děkuji 🙂

rennik
8. srp 2015

@samcuska tak to vám moc gratuluji, já proto udělám taky co půjde a uvidíme🙂

daasenka85
8. srp 2015

My máme holčičku a teď asi čekáme chlapečka 🙂 Asi je to fakt o náhodě, ale celkově se říká, že holky "přežijí" spíš negativní prostředí, že jsou odolnější. Na mě by to snad sedělo v tom, že když jsme se snažili o malou, nějak extra jsem životosprávu neřešila, teď fakt hodně, brala jsem půl roku před otěhotněním homeopatika (chápu, že ne každý tomu věří), jedla víc ryb, víc zeleniny a méně sladkého... taky více cvičila (včetně pánevního dna- Mojžíšovou), přesto jsme počítali s druhou princeznou... a byli překvapení 😀 ale jestli to tak fakt je, to asi nikdo nezaručí..

daasenka85
8. srp 2015

Pokud na tom fakt něco je, že mužské spermie nemají rády kyselé prostředí, nepřipadá mi tak úplně bez logiky upravit jídelníček ženě... Hlavně omezit sladké a mléčné výrobky (mléko, smetanu..). Ale zase radit ženě, která chce počít holčičku, aby se přejídala sladkým... 😀

allisv
8. srp 2015

Souhlasím s radou ohledně ovulace. První máme holku a ta byla počata před ovulací(skoro nechápu, že se vůbec zadarilo ). Druhý je kluk a ten byl v den ovulace. Takže nám to sedí ☺

ladyhacek
9. srp 2015

jj asi také v den ovoluce - nebo v ovulačních dnech - kluk (já jsem jen přibližně věděla kdy je ovulace jen jsme to zkoušeli a nehlídali to)
jinak nám se kluk povedl i na krevní skupiny, ale slyšela jsem že někomu to nevyšlo.
Za pohlaví může muž a je to spíš 50 na 50 co to bude 🙂.
A zbytek jsou teorie 😉.
Záleží i na prostředí ženy > vím o případu kdy žena měla 4 kluky a se 2 partnery > nemá prostředí na ženské spermie
Také prý pokud jsou sourozenci od sebe sudý počet tak jsou stejného pohlaví když lichý tak opačného(ale teď nevím jestli měsíce nebo roky 🙂 > já se se sestrou jsme od sebe 3 roky (2 roky a 11 měsíců)
Manžel má bratra a jsou od sebe 2 roky (1 rok a 11 měsíců > cca jen 3 týdny)
Někde jsem i četla, že když žena má orgasmus tak je početí lepší páč se spermie dostanou dál - je teorie, že mužské spermie vydrží kratší dobu tak při orgasmu se posunou blíže k vajíčku a bude to spíše kluk - ale jak píši teorie, ale nám možná vyšla 🙂.

> nejlepší bude asi hlídat ovulaci 😉
???? Jediné co můžu - je popřát ti štěstí ať se zadaří 🙂

baraz
9. srp 2015

mam obe pohlavi v tom poradi,jak jsem si naplanovala 🙂 ridili jsme se ovulaci, cinskym kalendarem, svetovou stranou a uz nevim co jeste 😉 😉 mozna blbosti, ale nam se ten vysledek dostavil a jsem moc stastna!

rennik
9. srp 2015

@ladyhacek děkuji mockrát, chápu že z biologického hlediska je to fakt 50 na 50 a nezbývá než doufat že to vyjde. Ale z druhé strany si říkám že zkusím vyzkoušet vše co maminky radí a třeba jim vyšla holčička. A kdy i přesto všechno to bude kluk , tak aspoň budu vědět, že jsem pro to udělala vše a nebude mě nahlodávat pocit, že jsem ještě zkusit či ono a neudělala jsem to. Zdraví miminka je na prvním místě to je jasné. Ale v srdci si strašně přeji aby to vyšlo.

rennik
9. srp 2015

@baraz tak to máte opravdu štěstí 🙂

mimi1004
9. srp 2015

@mamkamarketa Přesně tak. Dámy nezlobte se na mě, ale měly byste se vrátit do hodin biologie. Pohlaví ovlivňuje spermie. Pokud nese chromozom X, narodí se holka, když Y, je to kluk. Můžete se třeba stavět na hlavu, počítat kdo ví co, zkoumat věk v době oplodnění, ale všechno to jsou nesmysly a záleží jen na přírodě. Kdyby šlo pohlaví ovlivnit, dělá se to už dnes na přání...

akankeo
9. srp 2015

@samcuska tak to gratuluju, ale porad to bude asi o te 50 procentni sanci, ktera je obrovska 🙂, jinak neni mozne, ze mam doma dve krasne zdrave princezny, protoze dle babskych metod to maj byt chlapecci 🙂

svoba
9. srp 2015

já si nechávala dělat horoskop početí. za pár korun a vyšlo to.

samcuska
autor
9. srp 2015

@akankeo : asi tak nejak...je to pouze o nahode..😀 U nas to vyslo a vy pokud pujdete do tretiho,tak preji vytouzeneho chlapecka..🙂

kaji_
9. srp 2015

Možno to znie ako blbosť, ale nám to 2x vyšlo podľa tohto http://svjet.sweb.cz/plzak.html 🙂

samcuska
autor
9. srp 2015

@akankeo : a koukam,ze cekate treti,tak at je tam ten kluk...🙂

akankeo
9. srp 2015

@samcuska kluk to podle obou uz je, ale i kdyby to byla holka, hlavne at je mimco zdrave. Syna jsem si prala moc, ale kdyz vidim, jake raubirky umi byt moje dcerky, tak mam ted ze syna spis strach, jestli se ho podari ve zdravi ukocirovat do dospelosti, holky maji aspon nejaky pud sebezachovy 😀

ronyx
9. srp 2015

Opravdu neexistuje nic na světě čím byste to holky ovlivnily 😉 To co budete nosit v bříškách určí partner a šmytec.Existují chlapi kteří mají jen spermie mužské,stejně tak chlapi,kteří mají jen ty ženské.Takže se budou rodit jen holčičky..... Můžete se roztrhat,ale kluk nebude a naopak. 😉 Já mám to štěstí,že jsem vždy chtěla chlapečky a splnilo se,čekám druhého kloučka 🙂 Hold to nechte na přírodě a milujte své broučky ať jsou to holčičky či chlapečci.

samcuska
autor
9. srp 2015

@akankeo : no ja mam kluky a ted mame holku a mam ten samy pocit,ale obracene,ze mi z male udelaji darebnici a raubirku...😀Tak snad to nebude takove jako to vidime ted. 😉

samcuska
autor
9. srp 2015

@kaji_ : tak presne toho kalendare jsem porodila dceru,proste jsem si to tak nejak vypocitala a verila jsem osusu... 😀 😀 😀 jsem zenska magor.😀