Nějaké rady, jak počít holčičku?

samcuska
4. led 2014

Asi se vám budu zdát praštěná,ale prostě moc bych si přála mít holčičku...Tak po různu koukám a hledám nějaké fígly jak na ni..Máte nejake zkusenosti nebo rady?Diky za kazdou novou...🙂

heliik
4. led 2014

Mě by zajímalo jak na kluka.. 🙂

kozinka3
4. led 2014

No jsou různé takové ty babské rady 🙂 ale všechny prej vychází stejně jen na 50% 😀 Já si to taky strašně přála... a narodila se nám první holčička 🙂))) a teď když jsme se snažili o druhé tak jsem manželovi nakázala.. že prostě to musí být opět holka 😀 tak se manžel snažil a copak čekám 😀 holčičku 😀 takže za mě je to o překecání chlapa 😀

kocka5
4. led 2014

Ahoj, zkus tohle......mě a kámoškám to vyšlo.......http://mimino.kvalitne.cz/

kozinka3
4. led 2014

@kocka5 mě ten graf ukazuje kluka... a čekáme stopro holku 🙂

ivcacekb
4. led 2014

@samcuska zkuste podle Plzáka, za to nic nedáte, pak dejte vědět 😀 http://jasanek.webpark.cz/plzak.html , nám vyšlo pohlaví podle něj a podle Jonáše oplodnění 😀 , ale nám bylo jedno, co to bude, hlavně, že jsme všichni v pořádku, ale chceme to zkusit pak i na holčičku, jestli se zadaří 😀 , když ne, tak budou dva kluci, je to fuk

mamkamarketa
5. led 2014

Stejne tyhle babsky rady jsou 50 na 50 . Ja podle cinanu, krve, prstynku, ovulace, veku, plzaka a vseho mela cekat holku. A je to chlap 😀 😉

kocka5
5. led 2014

@kozinka3 to jsem tady dala místo rady jak na holky, podle mě budou rady skoro stejně přesné.....ale samo že někdo to má jinak....... kéž by to u mě bylo stejně jako u tebe 😉

samcuska
autor
5. led 2014

@heliik : nooo,jak na kluka?To bych ti mohla dlouho vypravet...😀 Vzdycky jsem si vypocitala na netu ovulku a pak jsme s chlapem lezeli jen a jen v posteli...pres plodne dny az po konec plodnych a ovu a mam kluky...😀 A ted bych chtela jeste holcicku,ale mam strach,ze to bude zase kloucek...☹
@kocka5 Dekuji ti,zkusim...Treba to pomuze....
@kozinka3 Jee,holcicka,vsude kolem same holky....Tady na konikovi,vsude kolem me...(sestra ma holky,svagrova ma holku,znamy ma holky,dalsi kamarad ma holcicku,ostatni parecky a jen my jsme proste rarita a mame same kluky)az to neni proste mozne...☹(( I kdyz bych je za nic nevymenila.
@ivcacekb : uz sem si to vypocitala a stoprocentni holka by mela byt az v roce 2016...😀
@mamkamarketa : prave ,nekde jsem cetla,ze i podle stravy by se melo ovlivnit poceti holky,tak jsem trochu pozmenila jidelnicek,ale nevim no,jestli to nejak pomuze.☹ Spise tomu neverim..☹

mamkamarketa
5. led 2014

@samcuska strava? Mozna tak u chlapa, ale to je podle me blbost. Pohlavi ovlivnuje spermie. Nic jinyho

samcuska
autor
5. led 2014

@mamkamarketa : jo,ja vim,ze u chlapa...😀

mamkamarketa
5. led 2014

@samcuska to ja chapu, ale stejne mi to prijde jako blbost 😅

heliik
5. led 2014

Je fakt, že já bod první chvíle si přála holku. A holka to je.. 🙂

samcuska
autor
5. led 2014

@heliik : hehe,a ktera mamca si nepreje holku,ze?🙂Ja si ji taky prala a mam zase a opet kluka...☹ Zase sem slysela,ze kdyz si ji moc prejes,tak to je pravy opak a u nas by to sedelo...Svagrova zase chtela moc kluka a maji holku , i sestra chtela kluka a maji holku,tak ja nevim...😀 Asi zakon schvalnosti...😀

heliik
5. led 2014

@samcuska :To já si přála holku.. A vyšlo to. Teď si přeji kluka.. Tak jsem zvědavá. Ale je fakt, že chuť na sladký nemám.. Teď nejradši palivy jídla, a ovoce, sladké vůbec.. Podle mě se to nijak ovlivnit nedá. Vždyť to určuje chlap... Já mám předpovězeno že budu mít 2 holky a 1 kluka.. Nevím no..

samcuska
autor
5. led 2014

@heliik Tak to ti mooc preju,to je fajn,ze holcicky a chlapecka...Ty budes mit pomocnice a tatka pomocnika....Jinak ty palivy jidla?Slany a salamy a tak tak to by mel byt kloucek...🙂 Tak uvidis...🙂 Dam na tve rady a prejiii si holcicku...🙂 Uvidime tentokrat.

deenyska
5. led 2014

Tak to je i můj zatím nesplněný sen 🙂 .. taky jsem lovila rady, ale přiznám se, že spíš ze zájmu než s účelem to použít 😀, beru to jako sázku do loterie, buď a nebo. Ve finále je to člověku samozřejmě úplně jedno, nejdůležitější je zdraví miminka, pohlaví je to poslední, ale... proč nesnít a nezkusit tomu pomoci, že 🙂? X let známo, že pohlaví "nese" spermie, ale už jsem taky narazila na to, že tomu může pomoct žena. Přišlo mi to jako nesmysl, ale pak jsem někde četla, že v minulosti nějaký pán, jestli přímo doktor, to nevím, sledoval několik žen podle doby kdy počaly a jestli se jim narodil kluk nebo holka. Taky to není stoprocentní, ale ve většině jím sledovaných případů vyšlo to, že když došlo ke styku několik dní před ovulací, narodila se holka, když v době ovulace, narodil se kluk. Vycházel z toho, že v těle ženy dokáže spermie přežít několik hodin, přitom spermie nesoucí XY jsou rychlejší než ty XX, ale brzy umírají. A spermie nesoucí XX jsou sice pomalejší, za to ale vydrží několik desítek hodin, takže zatímco spermie s XY už jsou kaput, XX ještě stále čekají na vajíčko. Psali tam, že pokus o holčičku by měl být teda nejpozději 3 dny před ovulací s tím, že je dobré cca 5 dní sexuálně abstinovat, aby se spermie nahromadily a bylo jich víc. No a v době ovulace si samozřejmě láskování odpustit. ... v jedné diskuzi jsem narazila na pár maminek, kterým to podle toho vyšlo. Vlastní zkušenost nemám, jen jak jsem nakoupila, tak prodávám 🙂

llluckaaa
5. led 2014

Já jsem zkoušela pověru, že holčičí spermie jsou pomalejší a déle vydrží. Takže mít sex před ovulací. Že to skutečně funguje, nemůžu zaručit, ale mně se holčička povedla 🙂

samcuska
autor
5. led 2014

@deenyska
@llluckaaa : no presne o tomhle jsem slysela a uz to i cetla v ruznych clancich a taky si myslim,ze na tom neco bude.🙂

llluckaaa
5. led 2014

@samcuska Tak jestli na otěhotnění nespěcháš, můžeš to zkoušet. Já to zkusila hlavně proto, že mám dvě kamarádky a ty obě otěhotněly už 7. den cyklu a narodila se jim holčička.

kluziste
5. led 2014

nám taky ve všech grafech vychází kluk a bude to holčička 🙂

samcuska
autor
5. led 2014

@llluckaaa ne,ne,nespecham...🙂 Ale je to zajimave,ze si to telo tak nejak dela co vlastne chce samo...🙂
@kluziste : noo,popravde,ja na ty grafy moc neverim...u prvniho mi to nevyslo ,u druheho to mela byt holka..jinak moooc zavidim ,ze budete mit holcicku....😀

kluziste
5. led 2014

@samcuska držím palce, aby vám taky klapla 😉

samcuska
autor
5. led 2014

@kluziste : dekujeme...🙂snad se podari...

vallu
6. led 2014

@kocka5 je to zajímavý,moc děkuji že jsi sem dala odkaz 🙂

sasanka033
6. led 2014

@samcuska
@llluckaaa
ahoj holky, to neni povera, spermie s chromozomem X jsou skutecne pomalejsi, ale dyl si na to vajicko ve vejcovodu pockaji🙂 a kluci to maji obracene - rychle vyrazi, ale pak prd vydrzej 😀 takze ano, pokud presne vite, kdyz mate ovu, tak pred to teoreticky bude holcicka a pri ovu kluk🙂

llluckaaa
6. led 2014

@sasanka033 Já myslela, že to není vědecky ověřené, že se to jen tak povídá...

samcuska
autor
6. led 2014

@sasanka033 :jj,dekuji ti moc...Doufam,ze se zadari vysnena holcicka...🙂

samcuska
autor
6. led 2014

@llluckaaa : noo ja bych tomu i verila...🙂

kackabo
5. únor 2014

My máme první kluka taky bych chtěla druhé holčičku, kluka jsme počali na ovu to vím tak to musím teď před ovu

mona_mona
7. únor 2014

chtěli jsme tedy holčičku a máme dvě 😀 Ale bylo to bez návodu tak neporadím ale hrozně se mi líbila otázka.. Vím co se hodně dělá tak výpočty podle krve.. dle obměny myslím po sedmi letech 😉 Prý to je dosti přesné, te´d ale najít někoho kdo umí tyhle počty propočítat.