Nějaké rady, jak počít holčičku?

samcuska
4. led 2014

Asi se vám budu zdát praštěná,ale prostě moc bych si přála mít holčičku...Tak po různu koukám a hledám nějaké fígly jak na ni..Máte nejake zkusenosti nebo rady?Diky za kazdou novou...🙂

misaskul
9. srp 2015

@daasenka85 Ahoj, zaujal mě tvůj příspěvek, že jsi cvičila mojžíšovku. Zajímalo by mě, jestli jsi dostala nějaké doporučení, abys to cvičila, nebo ses rozhodla sama. O mojžíšovce už jsem něco četla a právě mě napadlo, že bych taky začala cvičit. Chtěli bychom třetí, první dvě děti máme pomalu na první nebo druhý pokus a teď mi zjistili problémy se štítnou žlázou (naštěstí nic závažného) a celkově se necítím úplně fit (může to být i teplem a péčí o 2 malé děti - těžko říct). Byla bych moc ráda, kdybys mi o tom cvičení napsala více, klidně do IP. Děkuji.

karel4415
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
valmaxa
9. srp 2015

tak já věřím tomu, že to trochu ovlivnit jde 🙂 jasně že chlap nese X či Y, tak to všichni víme. Ale tady se spíše kalkuluje s tím, že za předpokladu že počet spermií X a Y v ejakulátu je 50/50 při čemž je dokázáno, že spermie X jsou těžší (tudíž putují k vajíčku déle) ale odolnější (prostě vydrží více) se dá říci že styk před ovulací by mohl ovlivnit ono pohlaví 🙂 ovšem nikdo už netvrdí že je to tutovka 😠 spíš se z 50/50 udělá takových pěkných 60/40 😀
Ale těch ovlivňujících faktorů je celá řada. A taky je fakt že některým párům pude lépe jen jedno pohlaví (prostředí ženy nadržuje jednomu z pohlaví (kyselé x zásadité ) a mužův ejakulát nemusí být vždy vyvážený )
Jinak mám prvního mám chlapce (nevím jak a kdy 🙂 ) a druhého budu mít taky chlapce 😀 (tatínek dělal holčičku, ale asi nějak blbě 😀 ) zkoušeli jsme ovulku, otěhotněla jsem, potratila a pak jsme to už tak nehrotili 😔 ale stejnak jsme na něj zadělali tak necelé dva dny před ovu 😉 takže poučení - dva dny je málo 😀 (ale můj muž je takový hodně testosteronový tip, nebo jak to napsat 😀 tam ta buchtička půjde asi hůře)
Ráda bych zkusila do třetice 🙂 ale uvidíme co na to taťka a chlapci ale to až za pár let 🙂

daasenka85
9. srp 2015

@misaskul ahoj, klidně sem 😉 začala jsem cvičit už před dcerkou, protože jsem prodělala potrat a mimoděložní.. Taky mě trápila bolest v kříži a vracel se mi ischias (skřípnutý nerv u páteře mezi bederními a křížovými obratli). Ale cvičila jsem to sama a když jsem se konečně po necelém půl roce cvičení rozhoupala jít k vyškolené fyzioterapeutce na tuto metodu, měsíc na to jsem úspěšně otěhotněla 🙂 za mě to pomohlo, ale přesto se bolesti začaly od 14.tt vracet opět v ukrutné formě. Podpořila jsem to strachem a skoro neustálým ležením (bála jsem se, abych zase nepotratila). V 16.tt strach trochu opadl, ale od 21.tt se mi začal zkracovat čípek, tak jsem byla opět upoutána na lůžko a od 28.tt dokonce nemocniční. Tam jsem byla až do porodu v 37.tt, malou nakonec vyvolali pro nízký váhový odhad. Jako fakt jsem těhotenství protrpěla bolestmi, po 30.tt jsem do sebe musela rvát 3 Paraleny denně, abych to vůbec přežila, bez toho bych nespala a ze stresu mi hned vylítl tlak. Takže tak nějak celkově jsem tomu všemu chtěla podruhé předejít, Mojžíšku cvičila už od porodu (tj. dva roky před otěhotněním, poslední půl rok fakt poctivě denně a k tomu chodila i k té fyzioterapeutce). Nerada bych to zakřikla, ale o zádech zatím nevím 🙂 v těhu teda Mojžíšovou necvičím, na začátku jsem opět špinila, ale lehčí protahovací cviky na záda cvičím, trochu posiluju ruce a nohy a hlavně neležím, což s malou ani nejde, ale klidně se projdu a tak..

rebelka69
9. zář 2015

Dnes 21DC....chci se zeptat....rika se, pokud chcete holcicku, sexik pred ovu a pokud kluka v den ovu a po ovu.....my meli sexik ted 2dny za sebou....a vypada to ze se blizi ovu....ale vubec nevim kdy mame teda soulozit emoticon kdy ta ovu vlastne dorazi az bude test 100% pozitivni

Navic se take rika, pokud soulozite casteji bude to kluk a pokud jednou za cas bude to holcicka..mate nekdo zkusenosti? emoticon vim ze na pohlavi nezalezi...ale rada bych pro to udelala maxinum....ikdyz zdravi je nejdulezitejsi at je to co je to

daasenka85
9. zář 2015

@rebelka69 je pravda, že holčičku jsme počali ze dvou styků v měsíci 😀 a chlapečka ze sexu obden 🙂 ale kámoši sexovali tak jednou za tři měsíce a mají dva kluky 🙂

rebelka69
9. zář 2015

@daasenka85 takze zase z toho nejsem moudra 😀 budu hold muset doufat a smirit se s tim co prijde 🙂

valmaxa
9. zář 2015

@rebelka69 dneska už bych rozhodně nic nedělala, jestli to teda má být holka.. Vypadá to že ovu bude zítra..

jinak můj gyndař říká, že častý sex je na holku.. tak si pak vyberte, žé 😀

daasenka85
9. zář 2015

@rebelka69 a vy ještě nemáte děti, ne? Tak je to úúúplně jedno 😉 Ale je fakt, že když jsem začala mít po dvacítce mateřské pudy, chtěla jsem spíš chlapečka. Vlastně jen a pouze 😀 Ale po tom 26. roce jsem se přeorientovala na holčičky 🙂 A v necelých 27 počala holku 🙂 Kluka jsme nečekali (ani teď podruhé), brala jsem jako samozřejmost druhou holku, manžel ještě víc. A byl to šok. Pro mě vcelku příjemný, manžel to trochu rozdýchával (asi jediná mužská výjimka, která chtěla 2 holky 🙂 ), ale myslím, že už je taky rád nebo mu to je jedno.. Tak držím pěsti, ať se hlavně zadaří a mimi je v pořádku. A ještě jednu věc na závěr: My ženy chceme zpravidla holčičky pro jejich roztomilost, chuť je čančat do šatiček, česat je (u naší 2,5 leté dcery česání stále nejde, není moc co 😀 ), ale potom jsme vydřené z chlapečka 😉 Vidím to kolem sebe a myslím, že nebudu výjimka. Jde jen o ten prvotní šok a přeorientování se, já to měla během dne vyřešené a byla jsem ráda za páreček 🙂

daasenka85
9. zář 2015

@rebelka69
@valmaxa já bych dělala podle chuti 😉 Ale abych pravdu řekla, nikdy jsem z ovu testu neotěhotněla, zkoušeli jsme asi tři cykly. Otěhotněla jsem vždy a pouze, když jsem si sex užila se vším všudy 🙂

rebelka69
9. zář 2015

@valmaxa tak dekuji 🙂 dam na vas a tento meaic uz to prdim...bud to vyjde nebo ne a budeme se snazit pristi mesic...nic se nema prehanet 😀

rebelka69
9. zář 2015

@daasenka85 deti jeste nemame....snazime se o prvni 🙂 ja vim dulezite je aby bylo mimi zdrave a budu ho milovat at to bude holka nebo kluk...ale jak rikate to cancani a cesani a ruzova...to je moje 😀 kdyz bych vedela ze mi to vyjde tak krasne jako Vam - parecek, tak by mi to bylo take jedno ale bojim se, ze kdyz bude prvni klul bude i to druhe kluk a na treti si uz netroifam 😀

daasenka85
9. zář 2015

@rebelka69 já se domnívám, že to vyjde v momentě, když to vyjít má a přijde dušička, která přijít má v takovém pohlaví, v jakém přijít má 😀 Možná to zní moc mysticky, ale tak nějak si to myslím.. Třeba moje babička měla starší dceru (mámu) a mladšího kluka (strejdu). Moje máma má mě a pak ještě čekali mimi, ale bohužel si ho nenechali ☹ Vždycky jsem si myslela, že by to byl kluk, nevím proč, cítila jsem to tak.. Ale co se týče našeho Kubíčka (snad se ho v lednu nebo koncem prosince dočkáme), tam jsem tušila holku, nevím proč 🙂 Ale už je podle ultrazvuku jistý. A zpětně si říkám, že to asi máme nějak dané.. Navíc je zajímavé, že máme holčičku Rybu (můj táta) a teď čekáme chlapečka v Kozorohu (moje máma). Teda snad bude donošený.. 🙂

shine2015
9. zář 2015

Nejlepší je modlit se....a prosit ať se vše děje jak má.....první jsem si přála holčičku, moc ....a byla. Druhé jsem byla přesvědčena,že to bude kluk....podle prstýnků to ta tak i vycházelo.....a jednou mě napadlo jaká škoda že budeme mít jen dvě děti.....na ultrazvuku nám podruhe řekli,že to bude holčička.....byli jsme překvapení....a když vidím jak si holky rozumí jak spolu vše prožívají.....jsem přesvědčena, že je to správně.. Kdyby se mě nrekdo dnes zeptal a já to mohla ovlivnit tak to chcvi stejně.....dvě holky brzy po sobě. A navíc díky tomu jsme uvažovali o třetím.....a čekáme kluka ...
Vše je jak má.....klukja jsem si přála jako třetího.....moc. Prosila jsem. A za vším OC prosím dodávám ať se děje nejlíp pro mě....

Takže věřte tomu že je vše tak jak má.....

rennik
10. zář 2015

@rebelka69 přesně moje situace🙂 první kluk, říkala jsem si tak snad bude druhá holčička a je opět kluk a teď se bojím že třetí bude zase kluk a to mě strašně brzdí v rozhodování. Ale jak už holky psaly i o své intuici- nevím proč ale ještě než jsem otěhotněla s prvním byla jsem si 100% jistá že to bude kluk, někde hluboko uvnitř mě to prostě bylo jasné i když jsem s přála holčičku tak jsem věděla že to bude prostě kluk a byl, pak jsme čekali druhé a zase mi něco říkalo,, hele to bude asi opět kluk, holka bude až třetí" a opět to kluk byl takže dávám na svůj vnitřní hlas a jen sním a doufám že to ,,něco,, uvnitř mě má pravdu a dočkám se časem holčičky 🙂 držím palce ať vám vše vyjde!!!

nonacek
10. zář 2015

Věřila bych také na ovlivnění pohlaví dle ovulace.
Já chtěla holčičku , ale před ovulaci se mi otěhotnět nepodařilo ... tak se to udelali 😀 v den ovulace a..............
Máme ... kluka 😀 😀

samcuska
autor
10. zář 2015

@rebelka69 My teda s klukama sexovali porad snad 4dny po sobe presne pred ovulaci, v ten den a po ovu asi 2dny a byly to kluci a holku jsme pocali pred ovulaci 2dny a to jsme meli sex 2dny po sobe.,ale pred ovulaci,...

junkka
10. zář 2015

@rennik no hele já jsem si byla jista na 1000% že budu mít kluka, s ničím jiným jsem ani nepočítala a když mi doktorka řekla, že čekáme holčičku, tak jsem byla v uplnym šoku 🙂 podle mě je to prostě 50 na 50 a někdy se člověk strefi a někdy ne. Víc bych v tom nehledala 🙂

japona
10. zář 2015

Kdyby to bylo tak jednoduché, že před ovulaci holčička a v době ovulace kluk, rodili by se pomocí iui sami kluci. Existuje nějaká taková statistika?

majkapb
10. zář 2015

.... a není jedno co to bude 🙂 hlavně že to bude zdravé 🙂 .....

mataharyy
10. zář 2015

Tak já vím jak se holčičky nedělají 😀 a jsem docela přesvědčena o tom, že kdybychom se rozhodli to zkusit po čtvrté, tak to s naší klikou budou dvojčata a kluci 😎 😀

editah222
10. zář 2015

Tak u nás jsou obě děti počaty v den ovulace a máme kluka i holku :D

daasenka85
10. zář 2015

@editah222 taky mám pocit, že i Anetka je v den ovulace, vždyť byla počata 19. den cyklu 🙂 a Kubík asi 16. DC - den před ovu

daasenka85
10. zář 2015

@nonacek a to je to o čem mluvím 😉 nám to poprvé bylo jedno, co to bude (podruhé vlastně taky 🙂 ) a měli jsme sex pro jistotu i den po ovu a nic. Pak jsme počali Anetku, když jsme měli dva styky v měsíci 😀 Prostě dokud nepřijde vhodná doba, nic s tím neuděláme 🙂

daasenka85
10. zář 2015

@rennik mě to něco uvnitř říkalo, že Kuba bude druhá holka 😀 Takže intuice jak u koho asi...

rebelka69
10. zář 2015

@rennik moje znama mela kluka...pak cekala druhe taky kluka ale v 7.mesici potratila..zadarilo se po nejake dobe znovu a byl to kluk....a do ctverice tajne doufala v holcicku a je to opet kluk 🙂 nekdo proste Ty holky ani neumi 😀

rennik
10. zář 2015

@rebelka69 třeba to ta opravdu je 😀 stejně si to rozhodně příroda takže uvidíme, hlavně aby se vůbec zadařilo a pokud to bude zase kluk tak to budu brát tak že to má takto prostě být 🙂 hlavně aby bylo miminko zdravé.

rebelka69
10. zář 2015

@rennik tak drzim palecky, at se holcicka povede a akdyz ne, at je to hlavne zdrave 🙂

rebelka69
10. zář 2015

Holky berte me s rezervou joo 😀 jeste mam hloupy dotaz...kdyz dnes bude pozitivni test, znamena to ze ovulace bude zitra nebo nejpozdeji pozitri. Takze kdyz bude dnes sex, je to brano jako den pred ovu?

nonacek
11. zář 2015