Nejspolehlivější těhotenský test, doporučte

katka9184
23. led 2017

Ahoj snažilky a těhulky,
prosím, doporučte mi spolehlivý těhotenský test 🙂.

luciehutt
23. led 2017

Ahoj, já koupila v Globusu a mají je i v dm drogerii, jmenuje se Comfort myslím, cena asi 200.. nevím teda citlivost, byla jsem 12 tt už 😀. Ale hodně si chválí ClearBlue

katka9184
autor
23. led 2017

o ClearBlue jsem teď četla, že je digitální a vypočítá i počet dnů, jak dlouho už je žena těhotná...
Zkusím se podívat do toho dm a uvidíme, ještě musím pár dní počkat, zda se nám s přítelem zadařilo nebo ne. 🙂

alicie_k
23. led 2017

Test LadyMax z lékárny Dr.Max nebo digitální ClearBlue 👍

katka9184
autor
23. led 2017

Děkuji děvčata, skočím do Dm nebo do lékárny a dám vědět, zda se zadařilo 🙂

luciehutt
23. led 2017

Tak jsem se koukala a je to HCG Quick test 🙂

katka9184
autor
23. led 2017

@luciehutt
No, snad si ten název budu pamatovat, kouknu po něm 🙂, děkuji

majaaa82
23. led 2017

Holky, ukazal vam nekdy test 8. den pozitivni vysledek?

blackhole
23. led 2017

ahoj, já jsem si koupila test Benu z lékárny s citlivostí myslím 25 mIU/ml a ukázal mi 2 jasné čárky 4 dny po vynechání menstruace.

kaca44
23. led 2017

Ahoj holky, stalo se vám někdy, že testy byly i v 5-6.týdnu negativní a byly jste těhotné?

bielanevesta
23. led 2017

Nedám dopustiť na test z Drmax lekárne. A že som ich za tie roky vyskúšala...

iivetaak
23. led 2017

Za mě Clearblue - ten to ukáže úplně jasně! 😉

xnikax1
23. led 2017

Za mě ladymax z dr.maxe ;)

vanea
23. led 2017

za mně jednoznačně clearblue digital🙂 ukázal dřív než ty papírkové testy (přitom má jinou citlivost, než ty nejcitlivější papírkové), potvrdil mi to a potvrzuje i dál, navíc tam člověk nemůže lovit duchy, prostě je to buď pozitivní, nebo negativní🙂 doporučuju koupit nejdřív v den meškání MS, jsou dražší

astyna
24. led 2017

Kdyz nebudes testovat brzo, pred ms,tak je to jedno 🙂 a usetris stovky korun.

astyna
24. led 2017

@kaca44

Ano,nyni kamaradce,ale ona ma anormalni delohu,naklonenou.

nutricnihodnota
24. led 2017

@astyna Na nakloněné děloze není nic anomálního. Jestli má nějakou anomalitu na děloze, tak to bude něco jinýho.

astyna
24. led 2017

@nutricnihodnota

nevím, co má. Ona se o tom jen zmínila, že má jinak skloněnou dělohu, kvůli tomu má problémy i uzv.

nutricnihodnota
24. led 2017

@astyna To je fakt nesmysl, nakloněná děloha (dopředu, či dozadu), je stejně běžná, jako nenakloněná. Ano, má to jistá specifika, jako třeba trochu jiná poloha, pro snadnější otěhotnění, nebo poněkud nepříjemné srovnávání dělohy při začátku těhotenství, ale to není nic problematického. Na ultrazvuk to nemá žádný zásadní vliv. Taky mám zakloněnou dělohu, takže mám naštudováno 🙂

astyna
24. led 2017

@nutricnihodnota

no to je zajímavé, že jí i odborníci z Iscaru říkali opak 🙂 ale to je jedno, tohle není diskuze o děloze, ale o testu. Jen jsem přispěla zkušeností, netřeba rozebírat něčí dělohu a předhánět se.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru