Nejvhodnější přípravek při plánování těhotenství

pinkpet
12. únor 2013

Je mi 35 let a plánuji tento rok pokus o druhé miminko. Vzhledem k tomu, že jsem puntičkář, žiji ve světě plném škodlivin a první syn se narodil (byť s kosmetickou,ale přeci jen) vrozenou vývojovou vadou, ráda bych znala Vaše názory na přípravek s kyselinou listovou, samozřejmě chci to nejlepší. Každý doktor mi radí něco jiného, samozřejmě je totiž každý zpaktovaný s jinou farmaceutickou firmou. Mě zajímají objektivní názory uživatelek, odborníků apod. Za kvalitu si ráda připlatím, ale nerada užívám placebo.Můj gynekolog mi doporučuje Folgravid. Další lékař mi doporučil Femibion. Ještě znám Elevit Pronatal, ale dle všeho jsou největší soupeři ta dvě eFka. Zajímalo by mne, jak dlouho před početím je vhodné brát a co mi to přinese. 😀

sendoska
12. únor 2013

@pinkpet Mi byl Lékárnicí doporučen taky Folgravid 🙂 Užívala jsme ho ale až od začátku 5tt , protože těhu bylo Více méně neplánované 😀 brala jsme ho asi do 5měsíce těhotenství ... Jsme ve 265tt a Miminko je zdravé 🙂 tak nevím zda se na tom podepsl i folgravid .. možná ano

vercik83
3. črc 2013

kyselina listová je nejdůležitější aby se brala ještě před početím třeba 2 měsíce...

ladygodiva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baruska86
3. srp 2013

Já používám Femibion 800 a Calibrum baby plan, tak snad se brzo dočkáme, pokoušíme se 3 měsíce, zatím nic.

sarkad2856
3. srp 2013

@pinkpet Asi bych si koupila chytré miminko,jsou tam všechny vitamíny a není až tak drahé jako třeba femibion 😉 mě třeba i doktorka poradila to chytré miminko 😉

sarkad2856
3. srp 2013

@ladygodiva Všechny vitamíny mají tabletky chytré miminko,jsou to vitamíny na planování,vývoj plodu atd pak i v pokročilém stadiu těhotenství,taky je mám 😉

ladygodiva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarkad2856
3. srp 2013

@ladygodiva nz 😉 ano a je to prý lepší i pro vývoj dítěte,ted se to hodně nabízí,jsou tam prý všechny vitamíny co miminko i maminka potřebují 😉

ladygodiva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarkad2856
3. srp 2013

@ladygodiva 2 měsíce před plánováním těhotenství a i v pruběhu těhotenství až do porodu i můžu v době kojení 😉

sarkad2856
3. srp 2013

@ladygodiva mají taky pro snažení a první trimestr chytré miminko 800 a pak jsou další pro 2-3 trimestr a kojení 😉

sarkad2856
3. srp 2013

@ladygodiva ještě jsem chtěla dodat že je tam i kyselina listová,je tam opravdu asi vše v jedné tabletě 😉

kacenka_p
3. srp 2013

Já teď začínám brát nosifol, tak uvidíme.... 🙂

sisulenka
4. srp 2013

Ahoj holky, už taky přemýšlíme o mimi. Chodíte na gyndu pro předpásání nějakých těch vitamínů nebo si je můžu jen tak zakoupit v lékárně? Jak to chodí? Mám se zmínit u doktora že bychom chtěli založit rodinu? Takhle jsem nad tím nikdy nepřemýšlela...

ladygodiva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
domca89
8. srp 2013

Zdravím dámy, o miminko se taky s přítelem snažíme, ale mě doktorka pořád cpe jen jakousi proveru - je to pouze na předpis. Prý to pomáhá k zahnízdění vajíčka. Já ovšem přemýšlím o tom si pořídit jen vitamínky a zkusit jen to.

sarkad2856
8. srp 2013

@domca89 Třeba ti to pomůže 😉 proto ti to mudr. píše 😉 asi bych si o tom něco přečetla,když je to teda jen na lekařský předpis a pak koupila nějáké ty vitamíny 😉