Nemůže kyselina listová způsobovat, že špiním?

sonicata
9. črc 2012

Ahoj holky zase další dotaz ! Beru druhý měsíc kyselinu listovou a minulý měsíc 16dc a tento měsíc 13dc špiním bez krve ale špiním vždy se to pak ztratí minulí měsíc se naše snažení o mimčo nepovedlo teď jedem nanovo a už se i testuji ovu testy dnes negativní se slabým duchem .Nemůže to špinění způsobovat ta kyselina listová ??? Nikdy předtím se mi tohle nestávalo !

katka82
9. črc 2012

@sonicata ahoj 🙂 no já pokaždé když jsem špinila bez krve tak jsem byla těhu 😉 😀ale být tebou asi bych zašla na gyndu-případně tam zavolala a zeptala se dr. 😉

slundo
9. črc 2012

taky jsem jen špinila a byla jsem těhotná 🙂

sonicata
autor
9. črc 2012

@katka82
@slundo
holky já to měla ikdyž jsem dostala ms ! A teď první možné oplodnění před 5 dny ,ale počkám do měsíčků a uvidím bud dorazí a budu to konzultovat s doktorem a nebo nedorazí a tím pádem je po záhadě 🙂

sonicata
autor
9. črc 2012

@katka82
@slundo jinak děkuji za rady 🙂

lucia2505
10. črc 2012

Ahoj, to máš určite ovulačné špinenie...ja som to nikdy nemavala a potom sa mi to zrazu objavilo...13 DC a 16 DC je presne obdobie ovulácie

jabluncanka
10. črc 2012

@sonicata Může...má schopnost částečně ředit krev... 😉

helulela
10. črc 2012

@sonicata těžko... neodpovídá to spíš době ovulace?

sonicata
autor
10. črc 2012

@helulela holky když juknete do mého fotoalba na ovulaci to nevypadá tento měsíc ale já už fakt nevím jsem zmatená každopádně dnes byl sexík po sexíku se objevila lehce i krev ale pak najednou jako když utne a je po šinění ............a to samé minulý měsíc ! minulý měsíc bych to brala i jako ovulaci i to tak vypadalo ,ale tenhle je to dost divné protože ovu test sněhobílí a včera drouboučký duch .........tak budu testovat až do 20 dne a pak počkám na ms a uvidím třeba už ta je nějakej ten špunt

helulela
10. črc 2012

@sonicata to neporadím, v grafech BT se moc nevyznám... kys. listová se špiněním ale nemá co dělat

sonicata
autor
10. črc 2012

@helulela taky si myslím 🙂 uvidím zkonzultuju to z doktorem ,ale až po měsíčkách pokud dorazej zatím nechci aby se ve mě štrachal kdyby náhodou tam byl nějakej ten pulec 😀do 20dc mám nakoupený ovu testy tak tpo budu testovat a uvidíme ........každopádně dneska se cejtím jako při ovulaci ,ale bejt to může cokoliv já jsem hrozná cíťa hned na sobě cejtím každý píchnutí a napnutí ......jiný holky neví že jsou těhotný a já si psychykou dovedu vsugerovat prostě cokoliv .......takže dokud nebudu mít zpoždění min. do 35dc a neuvidím silnou čárku na testu tak nevěřím u sebe ničemu ! Já totiž měla z 1000těhotenských příznaků 999prožitých ..........a těhotenství nikde 😀 ......Takže asi tak 🙂

sonicata
autor
12. črc 2012

Tak dnes opět špinění (16dc) a po sexu lehce viditelná krev ale spíš krev se špiněním než čistá krev až se to změnilo během chvíle v růžový výtok .......fakt jsem zmatená ☹

3cacorky
15. lis 2012

@sonicata -musím říct,že to možné prý je,já jsem zas měla po braní kys.listové silnější menstruaci ☹

aveone
14. led 2013

Ahoj nemáte zkušenosti s Kyselinou listovou Aktiv od Virde? (s řadou vitaminů B - B2, B6, B12) vhodná ano či ne? 🙂

ajka98
29. zář 2016

Chtěla bych se zeptat kyselina listová je na lékařský předpis?? 🙂

lavender19xx
1. říj 2016

@ajka98 pokud je dotaz ještě aktuální, tak není na předpis, jen ti v lékárně poradí, jakou. Jestli na podporu otěhotnění, nebo už při těhotenství.