Neprůchodnost vejcovodů, otěhotněly jste?

verajan
20. dub 2018

Ahojky holky ,zase ja 😉
Jiz jsme podstoupili 1 IVF,neuspech mame veskere vysetreni oba dva s pritelem zdravi oba mame deti. Jen ja jsem sla na pruchodnost vejcovodu pomoci kontr.latkou. Ukazaly se ze nejsou pruchodne ,ale lekar rikal ze to neni 100% nevidel na utz zadne vady atd. Ale jinak u nas nevidi zadny problem oba zdravi vysledky v poradku. Myslite ze sance otehotnet je i normalne dalsi IVF jdeme na podzim ,meli jste taky tak nekdo a podarilo se Vam?

luc14
20. dub 2018

Já měla neprůchodné oba vejcovody. IVF se podarilo, ale pak bylo zamlkle tehotenstvi. nakonec mam dve deti a obe bez IVF. takze se z nepruchodnych musely nejak stat pruchodne. prvni se podarilo po trech letech litani po doktorech.

verajan
autor
20. dub 2018

@luc14 a muzu se zeptat brala jste nejake vitaminky ,nebo nejak zmenila zivotospravu?ja uz litam rok a pul.... A furt nic...

luc14
20. dub 2018

Kyselina listova a Gynex. Občas jsem si udělala čaj z kontryhelu. Jinak nic.

verajan
autor
20. dub 2018

Dekuji ;)

misko5
22. čer 2018

@verajan ahojky, je to ještě aktuální??

verajan
autor
28. čer 2018

Ahojky ano je

verajan
autor
28. čer 2018

Zacinam holky teda brat gynex kapky a kyselinu listovou beru uz rok.... ;) tak jsem zvedava

luc14
28. čer 2018

Držím palce. Ten gynex je potřeba dlouhodobě. Listovka sama o sobě nic nezmůže, ta podporuje pouze obnovu buněk a rychlý/správný růst embrya.

misko5
28. čer 2018

@verajan ahojky, tak já byla v březnu na rekanalizaci- zprůchodnění vejcovodů. Ted se podařilo přirozeně,,ale neudrželo se..bylo biochemiclé těhu..pošlu odkaz na můj příběh..at to tu nemusím znova vypisovat..takže joo, i tadle varianta tu je..
https://www.modrykonik.cz/group/8359/ahoj-holky...

verajan
autor
30. čer 2018

@misko5 dekuji kouknu se ;)