Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

kukucg
28. dub 2011

@majka_3 A vy ste ako dlho spolu?? 🙂 My sice siedmy rok, ale maly ma uz 4 😀

mon777
28. dub 2011

@kukucg tak potom držím palce 😉 Mňa to celkom baví. Hlavne ten interiérový design. Doma sa stále hrám v jednom programe, čo mám doma, no je taký už starší, tak aj nábytok je občas kus odveci a treba fantáziu zapájať 😀 Ja sa za to pýtam, že či nemá nejaké nápady na nie veľmi malý ani veľmi obrovský dom s podkrovím 😀 😀 Lebo s drahým sme sa minule bavili, že po nejakých 3 rokoch v armáde vezmeme pôžičku a dáme si postaviť domčok 🙂

mon777
28. dub 2011

@kukucg tak potom držím palce 😉 Mňa to celkom baví. Hlavne ten interiérový design. Doma sa stále hrám v jednom programe, čo mám doma, no je taký už starší, tak aj nábytok je občas kus odveci a treba fantáziu zapájať 😀 Ja sa za to pýtam, že či nemá nejaké nápady na nie veľmi malý ani veľmi obrovský dom s podkrovím 😀 😀 Lebo s drahým sme sa minule bavili, že po nejakých 3 rokoch v armáde vezmeme pôžičku a dáme si postaviť domčok 🙂
Ale to si nevšímaj...to ja zasa somariny vymýšľam 😀 😀

majka_3
28. dub 2011

@kukucg siedmy rok tahame 🙂

mon777
28. dub 2011

@piskle89 ach tí naši chlapi 😀 Čo by sme len my bez nich robili? 😀 😀

@majka_3 vyše roka a pol sme spolu, no to, že spolu chceme ostať a mať veľkú rodinu vieme už 2 roky 😀

mon777
28. dub 2011

@majka_3 to ste spolu od tvojej 15-ky? 😲 Páni! 🙂

kukucg
28. dub 2011

@mon777 No urcite má, lebo aj my chceme dom, tiež taký akurat ani malý ani velký, s podkrovím 😉
Isto bude robiť nejaký projekt pre nás, ak náhodou nenájdeme taký hotový čo by nám vyhovoval 🙂 aj nedavno sme boli jeden pozerat, bol super, aj za dobru cenu, len si nemozme teraz brat uver, az tak za pol roka a to uz bude isti fuc 😠

kukucg
28. dub 2011

@majka_3 Tak ako my 😉

mon777
28. dub 2011

@kukucg ja by som raz nechcela barák kupovať. My sme teraz pred troma rokmi kúpili dom a tolko peňazí sme do neho dali, že sme mohli skorej nový dať postaviť 😅 A pozemok je taký, že no koniec! Keď sa kosí, tak celý deň 😀 😀 Otec nadáva, mama sa vytešuje a ja frflem, že tu nemáme koňa 😀 😀

majka_3
28. dub 2011

@mon777 tak to je super ze to viete 🙂 drziiim palce 🙂

majka_3
28. dub 2011

@mon777 hej od 15ky 😀 😀 😀 samozrejme boli krizy ale vzdy vsetko dobre dopadlo..ako v normalnom peknom vstahu 🙂 a cul uz len kedy bude svadba 😀 😀 😀

mon777
28. dub 2011

@majka_3 Len keby čas chcel trochu pobehnúť a nie sa furt takto vliecť 😀

mon777
28. dub 2011

@majka_3 no ja si neviem predstaviť, že by som bola s mojím 7 rokov bez svadby a bez mimina 😀 MInimálne jedno z toho by sme už mali za sebou 😀 😀

kukucg
28. dub 2011

@mon777 ten co sme boli pozerat bol uz komplet prerobeny takze ziadne prachy 😀 len podkrovie by sme dorobili, a nejake malickosti, akoze kuchynu by som vymenila a nejake obklady by som chcela tam, a okna z obyvky a kuchyne su dve a dala by som take velke az po zem aj z dverami, rovno vychod na terasu do dvora, lebo je tam orientacia na juh 🙂
no a ten pozemok to dobre poznam, nasi maju tiez obrovsky, my taky velky nechceme 😀

majka_3
28. dub 2011

@mon777 no len nie keby ste od 15ky spolu 😀 ja nepotrebujem svadbu a ani nic.... 🙂 hlavne ze sa mame radi a budeme traja 🙂
a co by ste mali minimalne za sebou...svadbu? ved mas este len osemnast tak tu by si mohla mat az cul.....a nezalezi kolko ste spolu aby ste mohli mat babo ale ako sa kto na to citi....samozrejme kazdy kto do toho ide ma strach..ci ddokaze to malinke uzivit a dat mu vsetko po com len bude tuzit 🙂 priatel pracuje?

mon777
28. dub 2011

@kukucg my chceme ešte väčší, lebo chceme chovať kone 😀 Teraz máme cca 0,63ha 😀

@majka_3 jasne, že nezáleží na tom, kolko sú ľudia spolu 🙂 Všetko je to o citoch 🙂 No teraz pracuje v BA ako doručovateľ pošty (od 30.3.), no ide do armády. A ja mám za úlohu na rok zmaturovať a potom sa uvidí, čo ďalej...lebo sny a realita sú o inom 😀

majka_3
28. dub 2011

@mon777 tak ty mas este len 17? ci uz 18? no ved jasne drzte sa svojho sna 🙂 my sme chceli ist tento rok k moru ak by to nevislo...no ostane nam len nase slovensko 😀 tak postihajte co by ste chceli 🙂 a uz ked pojdes raz do prace do skoly sa bude tazko vraciat 😀 tak si to dobre premisly..lebo ak chces mat dobru matersku mala by si mat odrobene 2 roky ....hm...... 🙂

kukucg
28. dub 2011

@mon777 a kde presne??? Ci nam nahodou postu nenosi 😉
No my nechceme chovat nic, akrem deti a psa :D chcem len dvor, malu zahradku na nejake dobroty, nejaky altanok, dielnicku, a nieco pre deti, pieskovisko, prelizky a tak 🙂 nejakych 5-10 arov

mon777
28. dub 2011

@majka_3 18 a pol a nejaké drobné 😀 Zle mi vychádzajú roky, takže maturujem takmer 20 ročná 😀 😀

@kukucg júúúj....také mini? 😀 Ale veď to stačí 😉 To len my dvaja sme extrémisti, takže to treba brať s rezervou 🙂 My sme dosť na taký starýýýýý sštýl života. Ja sa teším, ako si budem v záhradke zeleninku pestovať 😀 A kde presne nosí poštu, tak to ti nepoviem. Viem len to, že Voštinárovi na 100% 😀 A teraz zastupuje jedného týpka, čo má 10km okruh, tak sa mi chudiatenko nachodí s tými taškami a vozíkom 🙂

kukucg
28. dub 2011

@mon777 No podla mna tiez staci, takych 6 arov je uplny akurat 😀
ja chcem tiez cosi pestovat, ale nie vela, ako nasi, ti pestuju vsetko lenze cele leto jak pridu z roboty su v zahrdae a cele vikendy 😒 to moc nechcem teda, to ja si rada s detmi trochu pokopkam a potom radsej po vonku, na bicykle, na vylet alebo tak 🙂
Tak by som len nejake rajcinky chcela, hrasulik., kalerabik, jahodky, len tak nejake mnamky co mame radi :D

mon777
28. dub 2011

@kukucg Veď my ešte uvidíme, ako končíme. Ešte aby sme nestvrdli niekde v meste v byte 🙄 Ale to by ma šlak triafal každý deň 😀

majka_3
28. dub 2011

@mon777 tak sa pekne uc 🙂 😀 aby si o 2 roky mohla tlacit stvorkolesoveho tatosa 😀 😀 😀 😉

mon777
28. dub 2011

@majka_3 to si pekne povedala 😀 No veď sa uvidí čo ako bude 🙂

kukucg
28. dub 2011

@mon777 ani nevrav my sme v byte teraz a triafa ma veru 😒 ale musim este chvilu vydrzat, pred mesiacom sme kupili nove auto lebo to nase uz bolo viac pokazene nez pojazdne, a uver by nam teraz nedal nikto 😀 dufam ale ze je to posledne leto co takto travime a ze druhe mimi uz bude behat po dvore 😀

mon777
28. dub 2011

@kukucg ja som len zvedavá, ako dopadneme my 😒

kukucg
28. dub 2011

@mon777 No vsak ani ja neviem ako dopadneme my 🙂 Ale vsak nemozme vediet vsetko to by bola nuda 😎 Neboj nic, hlavne ze sa mate radi 😉

mon777
28. dub 2011

@kukucg no to hej 🙂 Ale občas nezvládam fakt, že ho mám od seba 134km. Od Silvestra sme boli spolu len 4-ktár 😢

avano
28. dub 2011

ahoj holky, jen jsem nakoukla, protože mě zaujal název tématu... jsem si říkala, že by to mohlo být zajímavý, když s přítelem plánujeme na příští rok dítě, že už na to pomalu máme věk 😉 ale jak tak koukam, tak jsem teda asi oproti vám senior, letos mi bude 28 a teprve ted začínam uvažovat, že bych dítě i možná chtěla 🙂

mon777
28. dub 2011

@avano Ono je to v pohode si myslím. Na každého to príde inokedy. Ale ja osobne si neviem predstaviť, že by som mala čakať ešte 10 rokov 😀 😀 Veď to je takmer toľko, čo žijem 😀 😀

kukucg
28. dub 2011

@avano Ahoj vitaj u nas ;) Nie si uplý senior, ja mam 25 to nie je az taky rozdiel a myslim ze sa ti mihnu aj starsie 😀
Vsak kazdeho to chyti inokedy, nas chyta druhe, ale asi sa do toho pustime az na jesen 😒