Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

mon777
10. kvě 2011

@kukucg to ja som dneska zažila traumu cestou do mesta 😀

mon777
10. kvě 2011

@kukucg A inak tento posledný kočík sa mi nejako nepáči. Už len tá farba sa mi zdá pre bábo ponurá a depresívna. Podľa mňa by sa mali detičky obliekať farebne, aby sa im rozvíjali zmysli a schopnosť určiť si neskôr vlastný štýl života a štýl obliekania 😀 A tie malé predné koliečka sú na mňa moc malinkaté 😅 Ale dobrý môže byť 😉

kukucg
10. kvě 2011

@mon777 No dnes som ho videla nazivo, a je pekny, aj ked moj favorit je stale F6, kolieska nie su male take akurat, dobre sa s nim manevruje je super 😀 a tie farby neberte tak baby akoze tento, ja som dala prve obrazky toho kocika co som nasla, ako typ 😀 farba je ina vec, oni maju okolo 200 roznych farebnych kombinacii co si mozes povyberat 😎
Simi j teda v tomto rozvinuty jedna radost prave si obliekol cervene kratasy a oranzove tricko 😀 😀

kukucg
10. kvě 2011

@mon777 lepsie????????? 😀 😀 😀

mon777
10. kvě 2011

@kukucg lepšie, lepšie 😀 😀 😀 Ale aj tak nie je môj typ 😅 😀

kukucg
10. kvě 2011

@mon777 To je ok 😀 Kazdy mame svoj typ 😉

mon777
10. kvě 2011

@kukucg Veď jasne 🙂 Myslíš, že som cvok, ak si chcem TERAZ (kým mimi ešte neplánujeme) zohnať klasickú bielu zavinovačku?? Lebo mám pocit, že to totálne vymrie a v dobe, keď budem tehuľka už ani nebudú 😀

kukucg
10. kvě 2011

@mon777 No ja neviem, ja som mala vlastne uplne klasicku perinku po mne, vlastne aj dve, ale neviem ci vymru, podla mna sa nemusis bat 😉 aj ked som bola na detskom veltrhu boli tam firmy ktore ich mali ako novinku ze ich zacinaju robit, a boli uuuuuplne rovnake ako tie nase stare klasicke 🙂 akurat tam nebolo perie 😀

kukucg
10. kvě 2011

@mon777 Ale cvok nie si, ak na nejaku natrafis, kludne kup 😅 aj ja by som 😅

mon777
10. kvě 2011

@kukucg YES!! Som rada, že aspoň pár ľudí si to o mne nemyslí 😀

zuzikboc
10. kvě 2011

@mon777 Len aby si ju potom pri miminku aj využila 😀 Ak budeš mať take akčňátko, ako my, ktoré už v pôrodnici odmietalo byť viazané v perinke... 😀 Potom sme ju využívali len ako efektnú podložku do kočíka s tým, že som jej odstrihla boky a ostala len taká plachtička s tou krajkou... 😀 😀 😀

dreana
10. kvě 2011

Ahojky holky, tak Vás zase dočtu, jinak jsem koukala na ceny a rozhodla jsem se pro kočárek z druhé ruky, co mě se líbí se dá s autosedčkou sehnat do 1500 Kc a to je SUPER uspora!!!

mon777
10. kvě 2011

@zuzikboc tak ale ak chceme mať 3 alebo 4 deti, tak pochybujem, že ju nevyužijem ani raz 😀 😀 😀 A radšej mať a môcť použiť, ako zháňať ako blbá a nezohnať, keď treba 🙂 Veď skriňa veľa znesie 😀 😀

zuzikboc
10. kvě 2011

@mon777 Moja reč... Ja som kúpila kamoškinej malinkej krásne letné bodyčko s Mickeym a ešte som sa jej ho neodhodlala dať... 😅 Silno uvažujem, že si ho potichučky zašijem do zásoby 😀 😀 😀
@dreana Ahojky. Ja som tiež kukala po takých kočíkoch a niektoré sú absolútne, ako by ani neboli používané... Už som aj ja nad tým uvažovala, všetko sa asi bude odvíjať od fin. situlácie v dobe, keď budem tehu. 🙂

dreana
10. kvě 2011

@zuzikboc Ja si koupim za mene kocarek a pak si penizky uziju jinak 🙂)

kukucg
10. kvě 2011

@dreana 😀 Hihi a si vravela ze z druehej ruky nechces 😝 Je to supe podla mna daju sa kupit kociky minimalne pouzivane za polovicnu cenu originalu 🙂 🙂 aj pri simim sme tak kupili a bola som veru rada lebo sme ho moc nevyuzili 😎 teraz tiez budem ten moj zhanat tak ale ak nezozeniem pojdeme aj do noveho 🙂

kukucg
10. kvě 2011

@dreana Ozaj a aky to vlastne chces?? 😅 😅 Uz ani neviem, tolko sme ich tu mali 😀
Inak zacinam vo stvrtok s rolleticom, takze sa idem zbavovat nabtocnych kiiil 😕 dufam... tebe sa ako dari??? Mozme si pisat ako sa nam vodi 😀

kukucg
11. kvě 2011

@dreana Inak si sa pytala ze aka velka je ta korba a som vravela ze ta taska je asi mensia trochu ako vanicky a zistila som ze nie je 😕 som bola dost prekvapena lebo vacsina klasickych vaniciek ma tak 72-76 cm na dlzku a 30 na sirku a ta C-Lift taska ma 80 na 34 😲 milo ma to prekvapilo vcera 😀 ked budem mat takeho obrika ako bol simi tak sa zide 😅

solinkarka
11. kvě 2011

Ahojte dievcata..prisla som vas kuk 😉 ako sa mate?

mon777
11. kvě 2011

@zuzikboc ty potvorka jedna 🙂 Takto by si si darček pre seba nechávala??? 😀 NO pekne, no pekne 😀

zuzikboc
11. kvě 2011

@mon777 😀 😀 😀 O čom ona ešte nevie, to zatiaľ nie je darček... 😀 😀 😀
@solinkarka My sme zatiaľ viac-menej po starom, ty sa pochváľ 😉

mon777
11. kvě 2011

@zuzikboc nejde o to, či o tom vie, alebo nevie...ide o to, s akým zámerom to bolo kupované 😀 😀 😀 😀

kukucg
11. kvě 2011

@mon777 aaaaaaaaale noooooo neryyyp 😀 😀 tiez som si raz nechala darcek, malinke ruzove saticky 😅 😅 😅

zuzikboc
11. kvě 2011

@mon777 😝 By si mu vedela odolať ? 😀 😀 😀
@kukucg ďakujem 😀 😀 😀

kukucg
11. kvě 2011

@zuzikboc nemas zac 😀 😀 tie saticky este stale cakaju na nasu princeznu 😅 😅 tiez sa im nedalo odolat, bozeeeeeeeeeeeeee ked tie babatkovske veci su takeeee zlate 😀

Inak som dnes bola u gynekologicky, lebo som mala poslednu MS dost zvlastnu, hlavne velke kusy sliznice.. 😖 a vraj mam zvacsenu maternicu, takze vraj sa nam mozno aj cosi podarilo, len sa nam to neudrzalo ☹

solinkarka
11. kvě 2011

@zuzikboc ale tiez tak celkom dobre, sem tam nejaka nevolnost ale da sa to vydrzat 🙂 uz sa tesime na sono 😵
a tie opalovacky su tusim z tesca za 6eur, tiez som po nich pokukovala 😀

mon777
11. kvě 2011

@kukucg No vidíš 🙂 A na čo sú ti? 😀 😀 😀

@zuzikboc kráááááááááááááááásne 😵 😵 😵 Už sa ti nečudujem 😀 😀

kukucg
11. kvě 2011

@mon777 😝 ☹ ☹ ☹ ☹ jak naco, pre moje dievcatko, snad sa ho dockam 😔

mon777
11. kvě 2011

@kukucg 😀 Jasne, že sa jej dočkáš 😉 😉 A ak nie, tak si necháš pre vnučku 😉 😉 😉 😀

zuzikboc
11. kvě 2011

@kukucg To ma mrzí, ale aspoň viete, že to pôjde 😀 Tak nech sa budúci mesiac princeznička poriadne drží a nepustí... 😀 😀 😀
@solinkarka Ano, našla som ich v Tescu a odvtedy mi takto na vešiačiku skrášľujú spálňu, nech ich má mm denne na očiach 😀 Teraz na sone by ste už mali aj počuť srdiečko, že? Ach, ako ti závidím (jasné, že v dobrom 🙂 ) Tak sa držkajte a sem tam nás poteš nejakou tehu novinkou, dobre? 🙂

Baby, idem zumbovať, ale večer k vám ešte nakuknem... 😀