Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

dreana
25. kvě 2011

@zuzikboc Teda tak to pak muže říkat že jste sestry :o))

Jinak vypadas hrozně mladě, ja když jsem koukala na tu fotku tak sem si říkala že jsi určo mladší než ja 🙂 Takže se moc nedivím :D

zuzikboc
25. kvě 2011

@dreana 😀 😀 😀 Že sestry 😀 😀 😀 Ale už nás tak aj označili na fotke... 🙂 No čo, zatiaľ si z toho robím srandu, ale o pár rokov mi to aj dobre padne, keď mi niekto takto povie. Inak ďakujem, je to fotka z dovolenky v Tatrách a oddýchnutý človek hneď vyzerá lepšie 😀

pulse
25. kvě 2011

@zuzikboc teď jsem koukla že máš 11letou dceru, teda z profilové fotky jsem si taky myslela že ti je tak 23 😀
Já se vdávala v 21letech a hodně lidí v práci a tak mě říkalo proč tak brzo a jestli čekáme miminko 😝

zuzikboc
25. kvě 2011

@pulse My sme boli s mm už dlhšie spolu a vedeli sme, že aj chceme spolu ostať, tak nám dcérka sobáš len urýchlila 😀 Ale namyslím si, že sme boli moc mladé 😉 Poznám páry, ktoré sa brali až po starostlivom uvážení v 26 rokoch a už sú aj rozvedení 😖 Asi to vždy závisí viac od toho vzťahu, ako od veku 😀

pulse
27. kvě 2011

ahojky tak kdepak jste všechny? 🙂 já už se těším na víkend, tentokrát bude opravdu odpočinkový 😀 , kromě vaření a takového toho běžného úklidu a praní 🙂

@zuzikboc jj myslím si to stejně, ale bohužel ted je taková doba, že kdo se vdává nebo žení brzy tak na něj všichni koukají blbě....

kukucg
29. kvě 2011

Babyyyy nejak je to mrtvo 😔 😔 😔
Ja som mala nejak narocne dni a tak som moc nestihala... maly je nejaky vysypany dufam ze su to len potnicky... a mne krvaca znamienko musim uetkat rano na kozne... zistila som to rano tak neviem ci som si ho v noci nejak skrabla alebo ze co 😢
Inak bolo vcera nanic pocko u nas ale dnes sme boli na MDD tak si simi paradne uzil
A co vy aky ste mali vikendik???

kukucg
29. kvě 2011

@pulse presne tak, to som zazila aj na vlastnej kozi, a ani nikto neveri ze sme sa chceli vziat a ze sme chceli babo aj mi to bolo luto ale teraz mi je jedno nech si myslia co chcu 😝

pulse
30. kvě 2011

@kukucg ahojky,no tak se znaménkem utíkej, to není sranda, já chodím s pihama na kontrolu pravidelně, mám jich celkem dost, tak si to hlídám.
My jsme v sobotu byli doma, já vařila a pekla a včera jsme si udělali výlet tady po našich horách a na rozhlednu, večer jsme si prohlíželi fotky a videa z loňské dovolené a pořád přemýšlíme jestli letos pojedem nebo ne...co vy jak to máte s dovčou?

kukucg
30. kvě 2011

@pulse ano urcite idem, uz som tam aj bola lebo som bola so Simim u lekarky ale kozny robi dnes od pol dvanastej tak pojdem znova.... ja mam tiez vela znamienok a uz asi 6 mam vonku a asi pojdu dalsie 😒

o dovolenke premyslame, lebo so simim sme zatial chodili len po Slovensku, Tatry a tak vselico a uz mame celkom obehane a rozmyslame ze uz by sme sli aj k moru, ale peniazkov nie je vela, tak neviem, asi skusime chorvatsko autom alebo tak ale hroooozne by som sla 😅

pulse
31. kvě 2011

@kukucg my byli loni autem v Chorvatsku a bylo to super, my jedině autem, do letadla ani jeden nevlezem a autobusem se nám nechce, když máme dobrá auta na dlouhé cestování. Je to paráda, zastavit si jak potřebuješ a pak i na dovče, jet třeba o 20km dál na jinou pláž, na výlet apd.a vy to Chorvatska máte ještě blíž než my.... 😀

kukucg
31. kvě 2011

@pulse jeee fakt?? to je super, a nemas typ na nejke dobre miesto?? je tam toho kopec, a vobec to tam nepozname 😎

pulse
31. kvě 2011

@kukucg my byli ve Vodicích, městečko hezký, ale pláž nebyla úplně podle našich představ, tak jsme jezdili do Primoštenu (to bylo asi 10km) a to bylo super. To je v okolí Šibeniku. A taky je prý super Makarská ale tam jsme nebyli.

kukucg
1. čer 2011

@pulse No musíme to ešte popzerať ale chceme ísť až ku koncu leta takže času ešte dosť 🙂
@zuzikboc
@dreana
Kocky kdeže ste??? 😅

zuzikboc
1. čer 2011

@kukucg Priebežne stále s vami, len sa mi darí si prečítať novinky vždy v iný čas, ako ste tu vy kočky 😀 Ale aspoň som ako-tak v obraze 😉 Nám dovolenky zatiaľ tento rok nehrozí, robota nevyšla, takže prioritou je zamestnať sa. ☹ Ale dúfam, že vám to klapne. Simi by šiel k moru po prvý krát? Ja si pamätám, keď sme tak zobrali Mišku, mala tri rôčky a bola úplne hotová 🙂

kukucg
1. čer 2011

@zuzikboc Ano prvykrat by siel 🙂 doteraz sme dovoenkovali tak po domacky, pobehali sme vselico na slovensku a v cechach, mne sa s malym babom moc nechcelo k moru, minuly rok by uz som sla ale tiez nevyslo ale tento rok dufam by uz mohlo 😎 tiez si myslim ze bude z toho hotovy 😀
Inak znamienko je vraj ok len sa musi zahojit, pojdem este na kontrolu no a kozny mi skontroloval aj ostatne, su v poriadku ale vraj nemam chodi na slnko a ked tak mam byt cela natreta vysokym faktorom, tak ak ta dovca vyde asi budem sediet pod slnecnikom 😝

kukucg
1. čer 2011

@pulse o inak som pocula ze makarska je pekna ale vraj tam chodi velmi vela ludi 😒 ja by som chcela nieco kludnejsie.. ach jo

zuzikboc
1. čer 2011

@kukucg Ja som mala tiež problémy so znamienkami, niekoľko ich mám vybratých a tiež som si na slnku dávala a dávam pozor. Mám chvalabohu pokožku, ktorá sa rýchlo na hnedo opáli a nespálim sa, ale tiež som pri mori používala Miškinu OF 50, aspoň na tie znamienka. Už mám od nich pokoj, ale mm je na slnko veľmi citlivý (prvé opálenie ho vždy spáli, potom už je zvyšok leta v pohode), takže stále kupujeme OF aspoň 25, ktorú používame všetci aj na SVK. 🙂

zuzikboc
1. čer 2011

@kukucg Inak dva týždne pri mori, alebo pri hotelovom bazéne som sa neopálila o moc viac, ako u nás na záhrade, ale 1/2 dňová prechádzka do historického Nesebaru (boli sme v Bulharsku) zamávala aj mojou odolnou pokožkou a celé plecia a chrbát som si večer poriadne cítila 😀 😀 😀

kukucg
1. čer 2011

@zuzikboc no ja na to ze som blondava a mam svetlu pokozku sa tiez vacsinou nespalim ale znamienok mama dost a aj sa mi stale nejake nove robia atak asi 6 uz mam vonku 😠
s tym opalenim verim, to sa stava veru 😀

kukucg
3. čer 2011

@zuzikboc
@pulse
@dreana furt tu kukam a kukam a nic :P

dreana
3. čer 2011

Ahojk holky, mam toho hodně, tak sem moc nestíhám, dala jsem se naplno na hubnutí, za tyden mám dole 2,2 kg!! HURA :D

kukucg
3. čer 2011

@dreana to je super 🙂 ja mam stale co som mala 😝

pulse
4. čer 2011

ahojky nám dělali výměnu oken, takže z bytu staveniště, ale už je hotovo, uklizeno máme, už nám chybí jen jedna místnost vymalovat a hotovo,ale tam musíme počkat až zaschne omítka, takže to až tak v pondělí.
Dnes jedeme se známýma a jejich 2-letým prckem do zábavního dětského parku tak už se těším 😀

pulse
6. čer 2011

ahojky tak kdepak jste?? 🙂

kukucg
7. čer 2011

@pulse ja som tu len ostatne babenky tu na nas nejak pozabudli 😒
ja som dnes behala po lekaroch lebo potrebujem sono stitnej zlazy ale s endokrinologmi je to bieda vraj najskor v auguste 😠 no tolko cakat nemozem takze tak

mon777
11. čer 2011

Seruste, kočeny. Ospravedlňujem sa, že som vám nedala vedieť, že tu nebudem ☹ Dúfam, že sa nehneváte.
Ako sa máte a čo máte nové?? Hm?? hovortééééé 🙂 🙂

pulse
11. čer 2011

@mon777 ahojky, my jdem dnes na dvě svatby tak už se těším, takže ted zajedu do města pro blahopřání a začnou přípravy 😀 zítra když budu schopná hodím fotky 😉

@kukucg copak máš se štítnou žlázou??

mon777
11. čer 2011

@pulse jééééééj, tak si to uži 🙂
To ja som sa včera dozvedela, že sa kamoš žení a skoro som umrela od smiechu, keď mi drahý povedal, ako to oznámil 😀

kukucg
11. čer 2011

@mon777 😀 caaaaaaaau , nejak to tu medzi casom umrelo 😝 nove ja teda nic moc az na to ze sa mi hroozne nechce ucit ale to neni novinka 😒
@pulse mam na neja uzliky tri na jednej strane tak to treba sledovat inak hormony zatial ok, no dlhsie ma uz boleiva hrdlo tak dufam ze to nesuvisi s tym 😖

kukucg
11. čer 2011

@mon777 ozaj a ty mas co nove???? 😀 mrcha kedy dosla???? 😅