Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

mon777
5. zář 2011

@dreana Ani ja sem už nejako nechodím. Neviem...príde mi to...ja neviem. Cítim sa tu tak odveci na tejto stránke 😀 😀 A ešte aj to, že keď som tu veľmi často, tak mi z toho miminkovania šibe a pripadám si ako nenormálna 😀 Keď som dlho preč, príde taký "útlm" a ja nie som s miminom taká otravná 😅 😀

A aké problémy??? Dúfam, že nič zdravotné 😖

kukucg
5. zář 2011

@dreana
@mon777 ahojte 🙂 ja uz tiez moc nechodim sem lebo vsak sem nechodi nikto 😝 mame uz po prazdninach a zahcvilku mi zacina skola a tak klasika 🙂
No a som vo 8 tt ale idem teraz stvrtok na sono tak som vam az potom chcela napisat ked budem vediet ze je to ok no ale tak co uz 😀

kukucg
5. zář 2011

@dreana a ty moja co sa deje, dufam ze nic vazne 😖

dreana
5. zář 2011

@kukucg
@mon777

Ahoj holky moje 🙂)

teda gratuluju k těhotenství to je naprosto super!!! Moc gratuluji a přeji hlavně štěstíčko.

Holky moje, co Vám budu povídat, byla jsem nemocná na duši, ale už je to lepší a snad bude líp a dobře. U nas to snad vypada na miminko kolem toho 2013,. ale vubec nechci planovat, jednoho dne to snad bude 🙂)

kukucg
5. zář 2011

@dreana dakujem 😉 verim ze vsetko dobre dopadne 🙂
urcite bude dobre a lepsie aj tebe, verim tomu 😉

dreana
5. zář 2011

@kukucg Ja taky, no snad to bude lepší .)) Doufejme 🙂)

kukucg
5. zář 2011

@dreana Urcite ano, inak keby si chcela pokecat tak kludne pisni do IP 😉

mon777
5. zář 2011

@kukucg Jééééééééééééééééj, gratulujééééééééééééééééééééém 😵 😵 😵 Tak nech sa vám všetkým darí a hlavne drobčekovi v brušinku 😉

@dreana Tak, tak. Ono jedného dňa proste príde. Ja som si to už tiež povedala 🙂 A čože tvoju dušičku tak škaredo rozhodilo?? ☹ dúfam, že nič veľmi vážne. Či áno? ☹

kukucg
5. zář 2011

@mon777 Dakujeeeeem 😵 hlavne za drobceka 🙂

dreana
6. zář 2011

@mon777
@kukucg

Holky díky, jste hodné, ale moc o tom nechci mluvit, snad to chapete 🙂)

Ty jo ted jsem se chtěla zeptat co to bude a koukam 8 tt, to asi nevíš jeste co? :o))

Holky, ja jdu tedka na pohovor do prace, tak mi držte palečky!

kukucg
6. zář 2011

@dreana jasne ze chapeme, len aby si vedela, ze keby si chcela tak mozes, a samozrejme ked nechces tak to je tiez ok 😉
no a netusim este co to bude, na to si budem musiet pockat este, samozrejme by sme chceli dievcatko, ale hlavne mi zalezi na tom aby bolo vsetko v poriadku a bolo babo zdrave 🙂 uz nech bude co bude 😅

mon777
6. zář 2011

@kukucg Nie je za čo 😉 To je samozrejmosť. Už sa veľmi teším, ako nám ukážeš brušinko a jeho prvé fotečky 😵 😵 😵

@dreana Jasne, že to chápeme 😉 Keď nechceš o tom hovoriť, nebudeme sa vypytovať 😉 😉 Len dúfam, že je už dobre 😉 Nech sa dialo čokoľvek 🙂

smisek2011
6. zář 2011

Ahoj holky muzu se pridat???Ja dobiram posledni baleni antikoncepce pak chci na chvili vysadit ale ne kvuli diteti ale kvuli hroznym bolestem hlavy.Dite by jsme jeste nechtely.

smisek2011
6. zář 2011

jeste jsem chtela dodat ze ja bych uz dite chtela manzel se taky citi ale jsme v zahranici aby jsme videlaly nejake penizky na domek a nemusely stavet s hypotekou takze jsem i v celkem rada ze je manzel v tomhle tak trochu rozumny a vlastne je mi teprve 22 tak ten cas jeste snad mam.

dreana
6. zář 2011

@smisek2011 Ahojky,

jasně přidej se,antikoncepci jsem vysadila uplně ze stejneho duvodu, takže doufam že tobě to taky pomuze!!

Jinak jsi stejně stara jak ja a vdana? teda super a jak pak dlouho? u nas hrají hlavní roli taktéž finance...

a kdepak žijete?

smisek2011
6. zář 2011

@dreana jsem vdana skoro 4 mesice.Ale s manzelem jsme spolu tri roky a bydlime spolu z toho 2 roky.Jsme v irsku,ono kdyby jsme tu chtely zustat tak dite by problem nebyl zadnej,ale zustat tu nechceme a pokud chceme setrit kazdej cent tak bohuzel dite by bylo po financni strance dost drahe protoze platit tady rocne skolku plus obleceni a jidlo tak z toho mame pul baraku.

dreana
6. zář 2011

@smisek2011 Tak to je jasny no. Ale bude rada že si alepson někde vyděláš, my tahneme hypoteku a řeknu ti teda žadna slast to není 🙂))

smisek2011
6. zář 2011

@dreana o hypotekach jsem dost cetla a i moje teta plati a to je mazec!!!ale ja se na mimi strasne tesim...i manzel uz tak zvlastne mluvi a diva se po detech..

dreana
6. zář 2011

@smisek2011 A kolik je manžovi?

No mě je 23 a manžovi 24, takže jako my mae jeste docela dost casu, tech 5 let určitě, ale tak srdci člověk neporučí no.. Ale realně mimčo stejně vidím někde kolem 30.. 🙂)

smisek2011
6. zář 2011

@dreana manzelovi skoro 28 a libi se mi jak vyklada ze dneska videl nejakeho chlapa jak jde s deckem za ruku a on se usmeje a rika taky budu chodit.hhhh a sam dneska rikal ze uz nejake penize mame ze uz nemusime byt tak ve stresu ale na domek jeste daleko...coz me tak trochu uklidnilo ze kdyz vysadim a nahodou otehotnim tak to nebude zase takovy stres🙂)))

dreana
6. zář 2011

@smisek2011 a pořád beres HA? A kdypak chces vysadit?

tak to mas dobré, že něco mate 🙂) a přišlo mi to hrozně sladky, to je super že je takovy, bude super tada 🙂

smisek2011
6. zář 2011

@dreana On je cely takovy sladky ale umi byt i CHLAP!Abych tu z nej neudelala sladaka.HA vysazuju pristi tyden to akorat doberu baleni.Jsem zvedava to se mnou po 7 letech udela🙂))))ale myslim ze mi dela zle protoze uz dlouhou dobu trpim na vytoku z prsou,doktor sice rikal ze to antikoncepce nedela ale ja jsem si cetla primo v letaku ze se to muze vzacne vyskytnout.

dreana
6. zář 2011

@smisek2011 Teda to neznam, nejsi spis tehotna? :D Vím že to je jeden příznak 🙂)

jinak uvidíš, mě se hrozně ulevilo, fakt bez HA je mi skvěle 🙂)

smisek2011
6. zář 2011

@dreana tehotna nee...vytoky me trapi uz snad pet let....to bych snad uz i porodila ne????hhhh

smisek2011
6. zář 2011

@dreana a co plet???Ja ji mela pred HA strasnou tak se bojim aby se mi to nevratilo..

dreana
6. zář 2011

@smisek2011 Lol tak to by jsi asi opravdu porodila :D Nebo jsi si si břicha minimalně všimla. 🙂)

a co by jsi chtěla? holku nebo kluka? 🙂)

smisek2011
6. zář 2011

Oboji🙂))Honzika a Elišku...a ty???

pulse
6. zář 2011

@smisek2011
@dreana ahojky koukám dlouho tu nebyl žádný příspěvek a už se to zase rozjelo 😉 u nás celkem novinky, za dva měsíce se stěhujem do velkého bytu 3plus1 a vysadila jsem HA před třemi týdny, ale reálně se začnem snažit asi po zimě
🙂

pulse
6. zář 2011

@smisek2011 jsem taky zvědavá co se mnou vysazení HA udělá, vysadila jsem jí už teď ze zdravotních důvodů a zatím pozoruju větší chuť na sex, vyskákal mi ekzém, který jsem téměř neměla a mám mastnou pleť ☹

dreana
6. zář 2011

@smisek2011 No ja bych chtěla holčičku, Gabrielu a kdyby to byl kluk tak Daniel 🙂)
@pulse Ahojky, tak to jsou super zprávy!! Tak budu držet palečky at se to povede 🙂)

Jo chut na sex u mě taky rapidně stoupla 🙂)))