Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

kukucg
23. kvě 2011

Ahoj babule 🙂 my sme mali velmi plne dni takze som nestihala. Vo stvrtok sme mali besiedku, sli sme na zmzku a na ihrisko, v piatok sme boli u kamosky, deturence sa vyhrali, v sobotu sme sli na obed do kina a potom na zeleznu studnicku, deti sa vysantili na ihrisku, v potoku, potom sme opekali, aj sme zmokli 😀 ale nevadi a v nedele sme boli pozriet na tom slavnom stadione, a potom sme boli v cirkuse, Simi sa odviezol na tave 😀 😀 bol ale trochu sklamany lebo nemali ziadne selmy a na to sa moc tesil...
inak som sa pri opekacke popalila 😠 ale uz je to v pohode a ako sme odhcadzali nasadli sme do busu, lebo sa strhla burka, vybrala som rychlo listky ale zistila som ze som niekde stratila pre manzela nezlavneny tak rychlo vytiahol mobil ze posle sms a ako naschval stal pri nas revizor a smial sa ze mame smolu ze neskoro, som nechapala, vsak videl ze sme nechceli ist na cierno ani nic, proste hnusny bol a 40 eur je v prdeli taka som bola nastvata 😠 😠
@dreana hod nejake linky na kociky nech s zase pokocham 🙂
o a dobru chut 😉

dreana
23. kvě 2011

@kukucg Ahojík, teda to je nabitý progam :D Revizorove jsou v tomhle pitomy, jeste že jezdim jen autem 🙂

Jinak holky mě je veedro 🙂

Hodím link, jen co uvidím nějaky hezky 🙂 ale jako vybrala bych si ne že ne 🙂))

kukucg
23. kvě 2011

@dreana aj my chodime autom zvycajne, ale isli sme so znamymi a oni auto nemaju a aj tak je lepsie tam chodit busom lebo sa neda na zeleznej parkovat a cez vikend tam ani nepustaju :( ale ako urobil to uplne schvalne a sytrasne ma nastval 😠

dreana
23. kvě 2011

@kukucg Pitomec, přitom on za to nic nema! jemu je to uplně jedno. No jo, když narazíš na idiota tak s tím nic neudělas...

kukucg
23. kvě 2011

@dreana praveze ma oni su plateni od toho kolko ludi chytia aspon u nas na slovensku a je to zle podla mna a tak robia taketo veci.. aj kamoske sa stalo ze zablokoval tie stikacie stroje hned potom jak sa zavreli dvere a nestihla si stiknut a dostala pokutu je to na nervy 😠

dreana
23. kvě 2011

@kukucg teda to je mazec, ja nevim jak je to tady v čechach ale asi dost podobně bych řekla..

janicka88
23. kvě 2011

Ahojky holky jste tu nějaká na pokecík?

kukucg
24. kvě 2011

@janicka88 jasne, sme tu 😉 teraz nejak pomenej neviem kde sa baby flakaju 😀 ale sme tu 😎

misinn
24. kvě 2011

ahojte ja som sa tu tiez velmi neobjavila lebo mame teraz vela roboty, ale inak vas citam 🙂
@kukucg ty mas v profile snazi sa - takze uz sa ozaj snazite? 🙂

kukucg
24. kvě 2011

@misinn No ano uz 😉 tento mesiac sme sice presvihli plodne obdobie ale dnes, zajtra dojdu kramy takze zachvilku su dalsie plodne 😅 drzte palce kocky 😵 akurat som nejaka chora tak dufam ze to prejde rychlo...

misinn
24. kvě 2011

@kukucg tak to mate super, my sa chceme az niekedy koncom roka najskor tak oktober asi 🙂 ale cas rychlo utekam ani sa nenazdame a je to tu 🙂
budem ti drzat palce potom sa hlas ako sa vam dari 🙂

kukucg
24. kvě 2011

@misinn No my sme to mali tiez povodne v plane v oktobri, ale uz nebudeme cakat aj tak ktovie kedy sa podari 🙂
a ako pises cas velmi rychlo uteka tiez som rozmyslala ze len chvila to uz bude do toho oktobra ale bola by som rada keby sa teda zadarilo dovtedy 😅
Dakujem za podporu a urcite dam vediet co a ako 😉 A zavitaj k nam castejsie 🙂

misinn
24. kvě 2011

@kukucg inak aj ja si tak hovorim zas na druhej strane ze ktovie kedy sa podari... 😒 ale tak co uz ked chceme ist este na nejaku peknu dovolenku 🙂

kukucg
24. kvě 2011

@misinn To by sme chceli aj my, so simim sme neboli este nikde pri mori a uz by sme sli, aj simi by siel 😎 kazde rano vravi ze sa mu snivalo ze bol na plazi 😀 ale ja neviem, ved uz si nedavame pozor asi 3-4 mesiace a zatial nic, teda az na to ze naposledy sa nam asi neuhniezdilo vajicko 😒 tak nejak nechcem to brat tak ze sa podari hned radsej aby som nebola sklamana, a okrem toho rychlo to leti, nablizsie plodne dni v juni, tie v juli sa snazit nebudeme 😝 pre istotu a uz je potom august 😀

misinn
24. kvě 2011

@kukucg preco sa nebudete snazit v juli? lebo by ste sli na tu dovcu? 🙂 🙂 ale uz sa teda snazite par mesiacov, ved neboj urcite coskoro budes tehu 🙂

kukucg
24. kvě 2011

@misinn No v juli mame jednak vypocitane ze by to bol chlapec a este k tomu by to bol baran ako nas Simi takze som svojho casu povedala ze v juli nesexujeme a snad to aj dodrzim 😀 😀 ja viem ze to znie hlupo mozno ale niekedy, vlastne skoro vzdy je to hodne hodne tazke 😒 maly je proste totalny baranisko a manzel je byk 😝
Tak uvidime 🙂 Velmi sa tesim, aj sa trochu bojim lebo sme mali dost problemov v tehu, ale viac sa tesim 😅 😅

terrs
24. kvě 2011

Ahojte mozem sa pridat? My tuzime po babatku obaja uz dlhsiu dobu, ale zatial sme sa dohodli ze sa snazit zacneme az buduci rok, pretoze chceme zit na Islande a ja tu akosi este nie som "legalne" ale len ako turista ktory nema povolenie na dlhodoby pobyt a musela by som sa po troch mesiacoch vratit domov, napriek tomu, ze som vydata za obcana Islandu. A to by bolo onicom, vychovavat dieta takymto sposobom.. Takze zatial len planujeme a snivame...

pulse
24. kvě 2011

@terrs Ahojky, my se známe 😀 tak si budem povídat na dvou diskuzích 😀

@kukucg tak taky držím palečky ať se povede jak si plánujete.
Jinak včerejší pohřeb jsem celkem zvládla, bulela jsem jak želva, do noci jsem přemýšlela o životě a tak, ale špatné sny jsem kupodivu neměla....

terrs
24. kvě 2011

@pulse nie nie. my sa nepozname. kto si 😀 😀?

kukucg
24. kvě 2011

@terrs Jasne ze mozes ;) Vitaj 😉

@pulse diky ;)

dreana
24. kvě 2011

@terrs Ahojky vítej a přidej se k nam :o))

@janicka88 Ahojky, jasny jsme tu povídej povídej 🙂)

@kukucg Ja ti teda zavidím holka s tím snažením 🙂)

Ale ja se tedka dala do hubnutí, dohodla jsem se s manžou že kila musí před těhu dolu🙂) a pak HURA na to :D

bubbble
24. kvě 2011

@terrs ahoj, teba som uz niekde citala 🙂 naozaj mas este len 18 a uz si vydata a este na islande? vau, obdivujem ta 🙂 mozem sa spytat, ako ste sa s muzom k sebe dostali? je to parada, ja mam tiez 18 a zavidim ti ze si sa odhodlala na take veci.. ja zatial iba snivam..

terrs
24. kvě 2011

@bubbble naozaj 🙂 ale v juli mam 19 🙂
a dostali sme sa k sebe zamotane.. najprv sme sa stretli na letisku v Londyne a akosi sme si mysleli ze klasicke letiskove stretnutie ze sa uz nikdy neuvidime.. a potom sme sa stretli na druhy den v jednom bare a rano som sa vedla neho zobudila a uz sme sa nerozisli 😀 to bolo v lete 09 a na jesen som prvykrat letela za nim...

dreana
24. kvě 2011

Holky tak házím co mě zaujalo, inzerat na super kocarek za super cenu :D

https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/2x3l/fi...

dreana
24. kvě 2011

@terrs teda to je jak z filmu :D Super romatika :D a závidím teda 🙂)) I když mě je 22 a když někde řeknu že jsem tři roky vdana tak jsem považovana za exota tak co teprve ty :D

terrs
24. kvě 2011

@dreana na mna tiez pozerali vsetci ze ci nie som tehotna 😀 som mala pred maturitou ked sme sa vzali.. na tajnaka a nasi sa o tom dozvedeli az potom.. ale to bola ich chyba.. najprv im nic nevadilo na tom ze chcem ist za nim aj bez papiera a potom odrazu zmenili nazor..
a spoluziakom to vykecala triedna lebo sa prepisovalo priezvisko v klasaku 😀

dreana
24. kvě 2011

@terrs teda gratulace obrovska, obdivuju lidi co si jdou za svym!!!

bubbble
24. kvě 2011

@terrs vau, mas moj obdiv 🙂 aj ja obdivujem ludi ktori si idu za svojim.. tiez sa snazim podla toho zit, mam to aj vytetovane na tele 🙂) ale zatial som nemala prilezitost sa prejavit takto vo velkom.. 😀 ale vzdy som tuzila spravit nieco podobne blaznive. a po akej dobe od zoznamenia ste sa brali? takze uz mas po mature a byvas na islande? a co tam robis, ak smiem vediet? mam ja ale otazok.. :-P

terrs
25. kvě 2011

@bubbble rok a pol 🙂 a ano mam cerstvo po mature a vcera som sem priletela.. a zatial nerobim nic ale vo stvrtok mam pohovor na miesto ucitelky v medzinarodnej skolke..

zuzikboc
25. kvě 2011

@terrs Tak držíme palce, nech ti tá robotka klapne 😀
@dreana Ja som mala tiež 19, keď sme sa s mm brali, ale nikto na mňa divno nepozeral 🙂 Asi to bude aj tým, že sme mali v rodine kočku, ktorá sa musela v 16, tak sa ten môj vek popri tom nejak zviezol. 😀 Ale teraz, keď niekde idem s Miki (už je vysoká, ako ja a veselo rastie ďalej), tak mi nechcú veriť, že je to moja babulka 😀 😀 😀 Sa ma až teraz začínajú ľudia pýtať, že kedy som ju to vlastne mala 😀 😀 😀