Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

zuzikboc
2. kvě 2011

Ahojte babule. Krásny víkend za nami, čo ste porábali? My sme ho mali tak trošku oddychovo-športový (ešte stále ma bolí zadok z bicykla 😀 ).
@dreana Ten kočiarik je super. Aká je to značka? A dá sa naň pripnúť autosedačka? 🙂

susan87
2. kvě 2011

@dreana a proc vy detatko momentalne mit nemuzete?my asi zacnem s opravdovym snazilkovanim od leta,zatim si jen zapisuji MS a OVu,uz to na sebe poznam kdy ovu prijde.tak uvidime.

mon777
2. kvě 2011

@dreana Ale čo by sme nemali? Jasne, že máme. Tak o 9 rokov možno 😀 Lebo drahý chce svadbu, keď budeme mať dom 😠 😠 😠 Ale čo už...nemôže byť všetko po mojom 😒

tebi
2. kvě 2011

Ahojte chcela by som Vás poprosiť o ďalšiu radu....používam ovul.testy rapi clear a minulý týždeň v stredu boli obidve čiarky rovnaké a vo štvrtok test. čiarka silnejšia ako kontrolná to znamená že mi prebieha ovulka že ..🙂... no a dnes som si robial ďalši test o 15.00 a obidve čiarky boli rovnaké ...nemala by býť už slabšia...vopred ďakujem.....

barbyes
2. kvě 2011

Ahojte, môžem sa k Vám pridať?
Ja tiež už síce jedno dieťa mám, ale hrozne túžim po druhom 😵 😵 Niekto vraví, že je to skoro nakoľko nemá Vikinka ešte ani rok, až teraz v júni. Ale ja cítim, že by som už chcela zasa pobehovať s bruškom a byť v tom radostnom očakávaní z nového života 😵 😵 Môj manžel bohužiaľ rovnaký názor nemá a druhé zatiaľ nechce ☹ Ja som z toho moc smutná, ale bohužiaľ na dieťa musia byť dvaja tak stále len dúfam, že zmení názor....Alebo zaučínkoje šťastie a 2 čiarky na teste i tak objavím 😎 Antikoncepciu totiž neberiem, používame nehormonálnu, ale občas sa stane, že ideme bez nej a muž len vytiahne...vtedy moc dúfam a čakám, že menzes nepríde...ale on chodí ☹

nikushik26
2. kvě 2011

@susan87 ahoj,chcela by som sa ta opytat kedze tu pises ze na sebe spoznas kedy mas ovu,ze ako??
ja to na sebe vobec nespozorujem nikdy

mon777
2. kvě 2011

@nikushik26 Z toho si nič nerob, to ani ja 😀 😀 😀 Aby raz za pol roka a aj to s veľkým šťastím 😀 😀

nikushik26
2. kvě 2011

@barbyes ahoj,no tak taka nahodicka by mohla stretnut aj mna,ze by som si nasla dve ciarocky na testiku 🙂)
lenze my tiez s dryhym spavame bez akejkolvek ochrany a nic :(
a pritom uz je to tak par rokov...tiez je u nas ten isty problem ze ja by som mimi chcela ale on este nie,az na to ze ty uz jedno mas a my ani to nie :(
a ja som si myslela ze ked vysadim antikoncepciu tak sa stane nejaka ta nahoda ale nic...
priatel si asi moc dava pozor...a on tiez tak jak ten tvoj..iba vytiahne..

nikushik26
2. kvě 2011

@mon777 no ja vooobec 🙂)
asi som divna :P

mon777
2. kvě 2011

@nikushik26 Aj ja som 😉 Takže pohoda. A teraz ma ešte aj graf serinká 😠 😠 Nie a nie OVU vyznačiť, hnusák protivný!! 😠 😠 😠 Také otrasné teploty, že strach!! 😠 Akože ja mám pocit, že bola ten 16.DC, no to by mi už vyznačilo

barbyes
2. kvě 2011

@nikushik26 tak to ma mrzí...to si musí naozaj dávať pozor keď tak fungujete už pár rokov 😅 my sme s mužom predtým tiež pár mesiacov spávali bez ochrany len s vytiahnutím a nič a potom sme sa začali cielene snažiť a ešte pár mesiacov to trvalo kým sa nám zadarila Vikinka....ja ale napriek tomu verím, že sa nejaká tá spermia raz zatúľa a znovu bude zo mňa tehuľka alebo sa mi podarí muža presvedčiť....to isté prajem aj tebe...aby si si mohla to vytúžené bábätko pochovať v náručí 😵 😵
moja mamina si napr. dávali s tatinom tiež pozor a ešte aj počítali neplodné dni a som tu ja aj moja sestra 😅

@nikushik26 ja tiež niekedy cítim, že mám ovulku...v apríli napr. bola taká silná, že som mala pár hodím problém sa aj pohnúť...taká bolesť v oblasti vaječníkov a niekedy ani netuším, že je 😎 necítim vôbec nič 😝

nikushik26
2. kvě 2011

@barbyes no priatelove spermie asi maju stanoveny prikaz mimovolne neopustit svoj domcek 🙂
co uz...tak snad po nejakom tom case zmeni nazor na babetko,ale myslim ze to potrva este aspon take dva roky...ach jaj,ako to ja len vydrzim :(

a tebe prajem tiez vela stastia k druhemu dietatku-nech sa nejaka ta spermia predsa len zatula na to spravne miesto 🙂

nikushik26
2. kvě 2011

@mon777 no tak s tym grafom to ja radsej ani neskusam lebo z toho by som bola este vacsi imbecil 🙂)
skusim pozorovat svoje telo ohladom tej ovu...tak ale ked som si to za tie roky nevsimla,tak pochybujem ze teraz by sa stal zazrak 😀

barbyes
2. kvě 2011

@nikushik26 on je tak zásadne proti? a koľko ste spolu ak Ti teda nevadí, že sa pýtam..ja som bola s mužom zasa veľmi krátko keď sme sa začali snažiť o prvé, ale on mal v tej dobe už 33 rokov čiže neprotestoval veľmi, ale iniciátorom som bola tiež ja 😝 a teraz druhé tak skoro nechce lebo už teraz je vraj obmedzovaný a potom by bol ešte viac 🙄 byť rodičom je určite náročné a niektoré veci si bohužiaľ musíš odoprieť lebo treba uprednostniť dieťa, ale ja by som nemenila za nič na svete lebo je to ten najkrajší pocit na svete 😵 a aj preto by som veľmi chcela ešte jedno a hlavne aby sa mala Vikinka s kým hrať, je to pre to dieťa podľa mňa lepšie, medzi mnou a sestrou je rozdiel iba 1 štvrť roka a je to podľa mňa super...stále som mala po ruke kamarátku na hranie 😵 občas aj na bitie 😀 😝 ale to k tomu patrí..deti sú také 😎

barbyes
2. kvě 2011

@nikushik26 ja som si tú ovulku začala napr. uvedomovať až nejaké 2 roky do zadu, možno trošičku viac..predtým som o nej ani len netušila...tú bolesť som jednoducho nemala

kukucg
2. kvě 2011

@tebi ja teda nemam skusenosti s ovu testami, ale vraj reaguje aj na tehotenstvo, nemozes byt tehu??? 😉
@barbyes ani moj muz nechcel kym bol simi maly, teraz ma 4 roky a konecne chce 😀

som si dnes baby kupila Femi kvapky, kyselinu listovu a ideme merat BT 😅

barbyes
2. kvě 2011

@kukucg jeej super, tak to moc držím palce aby sa Vám čím skôr zadarilo 😉 ja by som chcela teraz aj kvôli pôrodu...nezvládala som ten prvý najlepšie 😒 a druhý je vraj ľahší, ale čím je menší rozdiel medzi nimi tým je vraj jednoduchší 😕 ja by som bola najradšej keby bol medzi nimi rozdiel najviac 2 roky, to by sa mali spolu vedieť ešte celkom pekne zahrať 🙂

kukucg
2. kvě 2011

@barbyes dakujem 🙂 no ja uz to skor nestiham, minimalne necelych 5 rokov mi bude medzi nimi, ale mam takeho akcaka maleho ze pri nom som ani ja moc nechcela ked bol mensi, vela plakal, nikdy nespal, asi od roka a pol je hore od rana do vecera a ficiiiiiiiiii 😀 😀
ktovie ako to bude s tym porodom, tiez som nemala ktovieaky... teda prvdu dobu ta bola zla druha bola fajn 😉
tak povedz vsetko manzelikovo a snazilkujte aj vy 😉

barbyes
2. kvě 2011

@kukucg moja je zasa veľmi živá 😝 po mne, takže čo sa sťažujem 😀 ale verím, že druhé by bolo kľudnejšie, poväčšine to tak vychádza ak je to prvé moc... 😉
a muž to vie, bol pri pôrode a vie aké to bolo a vravela som mu to veľa krát, že aj z tohoto dôvodu by som chcela čím skôr, ale nejako ho to nepresvedčilo ☹ ja napriek tomu veľmi dúfam, že najneskôr v lete ho presvedčím a budem mať aj ja v pase to čarovné "snažíme sa" 😵 veľmi by som chcela zasa to veľké bruško a cítiť ako vo mne rastie nový život 😵

kukucg
2. kvě 2011

@barbyes jj ani nevrav 😅 ja uz si to ani poriadne nepamatam a tesim sa o to viac 😀

barbyes
2. kvě 2011

@kukucg to Ti verím 🙂 veď sa aj máš na čo 😉 ja si to ešte pamätám veľmi živo a niekedy mi to tehuľkovanie moc chýba 😝 dúfam, že si to čoskoro užijem znovu...i keď si teraz práve užívam, že si môžem dať pivo a pod. kedykoľvek chcem keďže práve končím s kojením a zasa všetko odznova, ale i tak mooooc chcem 😲 tíško, ale samozrejme v dobrom, Ti závidím 🙂

kukucg
2. kvě 2011

@barbyes nuz ja som s kojenim skoncila ked mal maly takmer dva roky 😀 takze ako chuti pivo som aj zabudla vtedy, ale odvtedy su dalsie dva roky tak uz by mi zase nechybalao 😉

barbyes
2. kvě 2011

@kukucg 😀 😀 😀 ja som si dala aj tak, ale tak max malé som mohla navečer...tým pádom do ďalšieho kojenia bolo dosť času alebo myslieť na to aby bolo dosť odsatého ak som si chcela náhodou viac vypiť..a to mi niekedy trošku bolo ľúto, ostatní si dali a ja som nemohla ☹ ale samozrejme to stálo za to aby bola Vikinka zdravá 😉 a určite do toho chcem ísť ešte raz

nikushik26
2. kvě 2011

@barbyes no my sme spolu 5rokov,on bude mat v auguste 32rokov...
no unho asi tzv biologicke hodiny muza zacinaju biť az neskorsie....tak ale dufam ze to uz nebude trvat moc dlho...ale ratam este asi take dva roky...dufam ze to nejako zvladnem a vydrzim...no a ci je zasadne proti??tak jasne mi povedal ze este nie...ale povedal mi aj to ze deti chce ale este nie teraz...

zuzikboc
2. kvě 2011

@kukucg Tak držím všetky palčeky, aby to vyšlo čo najskôr 🙂 . Tie FEMI kvapky sú načo, ak sa smiem spýtať?

barbyes
2. kvě 2011

@nikushik26 tak držím palce aby zmenil názor čím skôr 🙂 neviem na čo tí chlapi čakajú....32 je na deti podľa mňa dosť 😔

dreana
2. kvě 2011

@susan87 Kvuli financím 🙂 Hold peníze jsou v dnešní době až moc duležité :(

@barbyes Ahojky, vítám tě 🙂 A tiše závidím, alespon toho jednoho prcka, dcerka je krásná 🙂

@nikushik26 Ahojík, hele my spolu spíme bez antikoncepce přes tři roky a taky žádná nehoda :( Chlap prostě když dítě nechce tak podle mě ma šesty smysl jak to "ustat" a "ovlivnit" 🙂)

dreana
2. kvě 2011

Jinak holky, nevečeříma snažím se každý den minimálně 30 minut "běhat" na orbitreku, tak jako doufam že ty kila konečně pujdou dolu, protože takhle už to nejde, už je to fuj :D

kukucg
2. kvě 2011

@zuzikboc uvidime 😉 tie kvapky som si aj koli uprave cyklu mavam aj hrozne bolesti pri mrche a strasne silno krvacam a aj pomahaju otehotniet 😅

Výživový doplnok bylinný priaznivo pôsobiaci na činnosť vaječníkov

* priaznivo pôsobí na činnosť vaječníkov
* pomáha odstrániť bolesti pri menštruácii
* spravidelňuje menštruačný cyklus
* vynikajúci doplnok pri liečbe zápalu vaječníkov
* pomáha "zbaviť sa" nepríjemných gynekologických ťažkostí akými sú výtoky, mykóza, kvasinkové ochorenia ...

Užívanie kvapiek tlmí menštruačné bolesti a dlhodobejšie-pravidelné užívanie pomáha zbaviť sa týchto problémov "natrvalo". Kvapky pomáhajú odstraňovať rôzne druhy výtokov, spôsobené buď nesprávnou činnosťou vaječníkov, nevyváženým PH prostredím v pošve, rôznymi kvasinkovými infekciami, či plesňovými ochoreniami. Pravidelné a dlhodobé užívanie týchto kvapiek môže v niektorých prípadoch viesť k dlhoočakávanému otehotneniu.

nikushik26
2. kvě 2011

@barbyes no pod to vysvetlit tomu mojmu 🙂
mna neposlucha 🙂
tak ale snad coskoro zmeni nazor....aspon dufam