Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

mon777
9. kvě 2011

@kukucg Tak to máš fajn. Konečne si od neho oddýchneš 😀 😀

@zuzikboc no...od TOHO domčeku sme upustili. Drahý povedal, že je debilne riešený, takže hľadáme ďalej 😀 A včera sme sa tak nad sebou pozastavili, že nie sme normálni, že už teraz po domoch kukáme 😀 😀 😀

zuzikboc
9. kvě 2011

@mon777 to nerieš, to by sme museli byť šibnuté v tejto téme všetky, tiež sa bavíme o bábatkách, vyberáme kočíky a miminká sú zatiaľ v nedohľadne... 😝 Človek si musí dopriať nejaké to snívanie a plánovanie... 😀 Ja som si včera len tak pre radosť kúpila súpravu fliaš pre bábatká MAM aj keď viem, že ešte poriadne dlho ostane odložená v skrinke, no niesom aj ja cvok? 😀 😀 😀

mon777
9. kvě 2011

@zuzikboc No si 😀 😀 😀 Ale taký milý 😀 😀 😀 😀 😀 Ale nie, nie si, neboj sa ty nič 😉 No ja mám zasa nutkanie ZASA niečo kúpiť k nám do kuchyne 😀 Už mám na to vyhradenú krabicu a tam si to odkladám. A teraz mám 10€ a mám strašnú chuť minúť to na niečo 😀 Za 20€ som videla bohovsky fantastický príbor 😵 😵 😵 ... ale som si povedala, že si našporím zopár koruniek a potom nabehnem do obchodu a urobím si radosť 😎

mon777
9. kvě 2011

Inak čo sme si včera pozerali tie domčeky tak sme dospeli k tomuto:
http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodi...

Len to vnútro by sme trochu prerobili.....asi takto nejako mám ja predstavu a drahý mi to ešte musí dneska schváliť 😵
Tam na poschodí pri komíne v tom čiernom krúžku...tam by sme urobili na mieru poličku na nejaké prkotiny (sošky a tak) aby tam nebolo hluché miesto 😵 😵 Podľa mňa je tten dom fenomenálny 😵 😵 😵 😵

tie obrázky sa mi nedali dať väčšie, tak hádam dovidíš 😀

mon777
9. kvě 2011

A ak to nevidíš dobre, skús si dať Ctrl a +. Malo by ti to zväčšiť stránku 😉

zuzikboc
9. kvě 2011

@mon777 Juj, pekné... Každý nový domček je krásny, keď si ho zariadiš podľa seba 😀 Ja by som si predstavovala niečo takéto...

mon777
9. kvě 2011

@zuzikboc Ten tiež nie je zlý 😉 Ale ja si nemôžem pomôcť...ja musím mať balkón 😀 Aj keď ho budú mať v podstate deti a nie ja 😀 😀

kukucg
9. kvě 2011

@zuzikboc no hej, vsak konecne lietame po vonku 🙂 Inak aj my by sme chceli bungalov do Lka a to vnutro presklene, orientovane na juh, a samozrejem teraska v tom Lku 🙂 poschodovy nechcem, cely zivot som v takom byvala a nic moc teda, ak tak podkrovie, take male utulne 🙂
A inak mna tiez vselico laka pre babo kupovat, minule som kupila malilinke ponozticky a Simi kupil dudliky 🙂
@mon777 To je super ze hladate domy, veru veru snivat treba 😉 my uz tiez obzerame velmi dlho tak dufam ze do roka ho uz aj budeme mat 😎

Inak som cez vikend este tiez studovala kociky a precitala som celu 77 stranovu diskusiu tu na konovi o gessleinoch a padlo pevne rozhodnutie, nase babo sa bude vozit v gesslein F6 a autosedacne cybex aton 😀 😀 😀
Aj ja som sisi, viem 😎

kukucg
9. kvě 2011

Farba este ista nie je 😀 mozno aj taky, alebo taky, alebo takyyyyyyyy 😀 sa tesim jak mala 😎 uz iba to babo 😅 😅

zuzikboc
9. kvě 2011

@kukucg Ten ružovo-šedý je sladký... 🙂 - pre dievčatko... 😀 A s ktorými kolieskami sa dodáva, s tými veľkými, či malými? Druhé potom dokupuješ?

dreana
9. kvě 2011

@zuzikboc Ahojky,

ja myslím že se nestane nic, říká se tělo by se mělo pročistit, ale otěhotnět se da přes antikoncepci, takže podle mě se nestane nic 🙂

kukucg
9. kvě 2011

@zuzikboc Ano je super 😀 a bodaj by to bolo dievca 😎
dodava sa s oboma kolieskami, nedokupujes nic, vymenitelne kolieska su v zakladnej vybave, su loziskove krasne sa s nimi jazdi, a okrem toho ze si mozes menit kolieska sa da hupat, sedacka je polohovatelna az do lahu, da sa otacat v smere aj v protismere jazdy, aj prehadzavot rucka sa da, budka sa da rozipsovat na taku sietkovu v lete, a este sa da k tomu kupit taku U diel, ktory uzavre ten sportak, ze aj ked uz mam babo po pol roku ale je zima naprilak tak mas kocik pekne uzavrety, opierku noziciek postupne vysuvas ako dieta rastie a vselico este mozno aj nemozne preco sa mi paci 😅

dreana
9. kvě 2011

@zuzikboc Ten je dokonaly, ale ta cena :( a jak je velka korbička?

Jinak my jsme dneska byli s manžou na kočarkach a ja byla unešena z otočnýách koleček ale manžel my je zatrhl, takže budou neotačiva, možná je to dobře :D

kukucg
9. kvě 2011

@zuzikboc tiez si myslim ze sa nic nestane, aj kamoska otehotnela pocas uzivania a vsetko ok, ja asi mesiac a pol po vysadeni, prave sa hovori, ze po vysadeni to ide lahsie ale neviem ci je to pravda 😅 ale nam islo 😀

kukucg
9. kvě 2011

@dreana Ano je dost drahy... ale mozno kupime aj z druhej ruky a mozno aj novy, neni to zae take hrozne hlavne ked beriem do uvahy ze nic ine okrem malickosti kupovat nebudem, mam vsetko po simim 😉
a on nema klasicku korbu, ma taku c lift tasku, je pevna ale ovela lahsia, akoby korba bez budky, velkostou je tak klasicky, mozno trochu mensia, ale ked sa babo narodi na jar napriklad, cez leto staci a na zimu uz aj tak v korbe nebude, preto mi vyhovuje ako sa da sportak uzavriet, a z tej tasky sa vyberu pevne casti a zostane z nej teplucky fusak, mimochodom, baby co maju tie tasky vravia , ze tam aj v totalnej zime babo moc neobliekaju, vraj su oproti vanickam teplejsie..
Ja totiz nechcem klasicku trojkombinaciu, a to zo skusenosti mojej aj kamosiek, ked ju mas, kocik sa da vyuzivat napriklad do 3 rokov, ale korba len do pol, autosedacka do 9 mesiacov ale nepoznam tusim babu, ktora by to tie dva roky skladovala doma, radsej sa kazda rozhodne to predat ako celu 3 kombinaciu a kupit len sportak, takto mi zostane z tasky len fusak do sportaku a vyuzite bude vsetko aj neskor 🙂 fuuu to su plany akokeby som uz bola v tom 😀

zuzikboc
9. kvě 2011

@kukucg Ja som tiež otehu počas, ale celú dobu som sa hrozne bála, aby bolo všetko v poriadku 😕 . A tá vanička sa dá uzavrieť? Všade som ho na obrázkoch videla len tak, ako ho máš v albume ty... 😕 To je super, ja tiež pozerám také, ktoré idú... 🙂 Nielen do zimy, mne dcérka v ňom (nie presne, ale v tom type) spávala cez leto len na plienke (perinku z princípu odmietala, ako sme ich asi 3 dostali, tak sme ich potom posunuli ďalej 😀 ) a bolo to dobré aj proti vetru, nebola jej zima na nožičky, keď ich mala v závetrí 😀

kukucg
9. kvě 2011
zuzikboc
9. kvě 2011

@kukucg Tiež sme mali len tú prenosnú tašku... Zo spodu sa odopínalo vrecko na suchý zips a v ňom bola schovaná pevná podložka. Keď žabka začala sedieť, podložku sme vybrali a mali sme fusak, ktorý sme využívali až do dvoch rokov, potom sme celý kočík "zakonzervovali" a doteraz čaká v garáži na ďaľšie využitie 😀 (do záhrady, alebo na balkón, jediná jeho chyba bola, že mi po dvoch rokoch vybledla stieška od slnka - pôvodne bola tmavomodrá) 😀 😀
Ja veru budem musieť kupovať úúúúúplne všetko, po našej Miki prišli do rodiny ešte bráškovi dvaja chalani a všetky veci sme dali im. Zašanovala som si len postieľku, tú mám stále nachystanú 😀 😀

kukucg
9. kvě 2011

@zuzikboc hm neviem ako myslis uzavriet ale hodim tu este nejake foto mozno sa trafim na co myslis 😀

zuzikboc
9. kvě 2011

@kukucg Myslím tým, že keď vyberieš tašku a ostane ti len holý športiak, zdvihneš nožičky do rovnej polohy a pripojíš tam taký ten U-diel, ktorý si spomínana a vznine ti taká uzavretá vanička... 😅

kukucg
9. kvě 2011

@zuzikboc takto to vyzera 😉

zuzikboc
9. kvě 2011

Iný typ, ale s tým uzatváracím dielom... 😀

kukucg
9. kvě 2011

@zuzikboc aaaano presne tak, zo sportaku a u dielu vznikne uzavreta vanicka, lebo sa aj na nu da prizipsovat este ten vrchnu diel tej tasky, takze aj v sportaku je babo take zavrete kee treba 😉 fuuuu prepac dne mi nejak nemysli, si vravela ze ci sa da vanicka uzavriet, tak mi nejak nedoslo ze co 😀

zuzikboc
9. kvě 2011

@kukucg 😀 😀 😀

zuzikboc
9. kvě 2011

Baby na dnes sa lúčim, drahý ma volá pozerať nejakú komédiu... Pekný večer 😉

kukucg
9. kvě 2011

@zuzikboc no my ziadne deti v rodine nemame, takze vsetko po simonkovi je pekne odlozene u nas alebo u nasich, vecicky vyprate, vyzehlene, pobalene, mam aj postielku, navliecky, vanicku, lehatko, oblecenie, latkove plienky, hracky, a este kopec blbosti takze aspon na kociku sa vyvrsujem 😀 😀 😀 😀
postielak aj s matracom je zabalena, tu sme ani nepouzili takze ako nova 😀
Inak ti aj zavidim trochu lebo ja hrozne rada kupujem babatkovske veci 😅

zuzikboc
10. kvě 2011

@kukucg Ja sa na to nakupovanie neuveriteľne teším... Možno aj preto trošku súhlasím s mm, že začneme, až poriešime korunky, aby som mohla potom pre mimčo vyberať to, čo sa mi páči a nie to, čo by sme si len mohli momentálne dovoliť 😀 Teraz, keď sem-tam nakuknem do baby obchodu, tak len potichučky závidím tehuľkám, ktoré sa tam prechádzajú a nakupujú... 😀 😀

mon777
10. kvě 2011

Ahojte, dievčatá 🙂 Aký máme dneska krásny dník 🙂 Ako sa máte??

kukucg
10. kvě 2011

@mon777 Ano dnes je fakt krasny den 🙂 Nas tatino odovzdal diplomku, isli sme skor po Simiho, idem kupit sandalky a pojdeme este niekam k jazeru na ihrisko 😎
Dokonca sme dnes s manzelikom sthli okuknut kociky, gessleiny, pokukali sme, omakali, oskusali 😅 sa mi ani nesnivalo 😀
Mne sa F6 paci aj na zivo, je to kraaasny kocik 🙂 Tatinovi sa paci viac F4, ten je lahsi, akurat nema vymenitelne kolieska ina to iste, len asi o 3,4 kg menej, a predava sa tak ze konstrukcia, potom sportova nadstavba, taka ista ako na F6 a este Buggy nadstavba 🙂 tiez nie zly tak este porozmyslam ale tato povedal ze mam vybrat ja 😀
prikladam aj fotose 😎

mon777
10. kvě 2011

@kukucg Tak to si mala teda naozaj krááásny deň 🙂