Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

kukucg
11. kvě 2011

@zuzikboc No tak to nie je iste ci to tak bolo, aj ked vyzera ze hej, ale bodaj by si mala pravdu 😉
@solinkarka jeee potom nam ukaz obrazok ked budes mat 😎 a drzima palce nech vsetko ide ako ma 😉

kukucg
11. kvě 2011

@mon777 Ja ta dnes asi roztrhnem!!!! 😀 😀 ze pre vnucku 😠

mon777
11. kvě 2011

@kukucg 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja nič, ja muzikant 😀 Fidli fidli 😀 😀

kukucg
11. kvě 2011

@mon777 😝 😝 😝 😝 😝

mon777
11. kvě 2011

Ach, či sa mi nič nechce 😒

Inak dneska som si odtiaľto z bazáriku "objednala" úžasnú perinku 😵 😵 😵 Som šiši, ja viem, ale neodolala som 😵 😵 😅

mon777
11. kvě 2011

@kukucg a nevyplazuj jazyk. To ťa maminka nenaučila, že sa to nepatrí?? 😀 😀 😀 😀 😀

kukucg
11. kvě 2011

@mon777 😝 😝 😝 asi nie 😀

kukucg
11. kvě 2011

@mon777 a daj link alebo foto, chcem vediet aku 😀 😀

mon777
11. kvě 2011

@kukucg klasickú, na akej som aj ja vyrastala 🙂 Nemôžem si pomôcť, ale sú fenomenálne 😵 Tieto moderné ja moc nemusím 🙂
https://www.modrykonik.sk/bazar/deky-zavinovack...

kukucg
11. kvě 2011

@mon777 😉 ano taku mam aj ja 😀 sice sme moc nebalili lebo bol simi velky a asi tri tyzdne potom ako sa narodil zacali takeee horucavy ze ne nej len lezal ale su super 🙂

mon777
11. kvě 2011

@kukucg tak môj drahý si zmyslel, že mi zimné deti urobí, takže toho tepla v tele sa ja veľmi ani nebojím 😀 I keď pritrafiť sa môže 😀 😀 A či budú veľké alebo malé...tak z troch alebo štyroch sa hádam aspoň pri jednom využije 😀 😀 😀 😀

mon777
12. kvě 2011

Slečny a panie...kde ste celý deň, ha?! Ani slovko napísané! No hanbite sa, hanbite! 😀 😀 😀

zuzikboc
12. kvě 2011

@mon777 Aj som sem nakukla, ale nič sa nedialo, nikde nikoho, tak sme trávili krásne poobedie vonku... 😀

mon777
12. kvě 2011

@zuzikboc dobre máte 😀 Ach jaj...čo myslíš, aká je pravdepodobnosť, že sa fertilityfriend.com pri vypočítavaní OVU pomýli 😀 😀

zuzikboc
12. kvě 2011

@mon777 😲 Nemám ani tušenia, o čom hovoríš 😲 Nejaká tabuľka na vypočítanie ovulky? Nikdy som to neskúšala, ale moje telo si aj tak vždy urobí po svojom a na nejaké výpočty neberie ohľady... 😀

mon777
12. kvě 2011

@zuzikboc No hej. To keď si metieš BT a zapisuješ to na tú stránku, tak ti to potom vypočíta OVU. No a mne ju vyrátalo na 21 DC, čo sa mi zdá neskoro, keď sa pozriem na tú pred tým. A bohovsky ma štve, že som už 31DC 😠 😠 😠 😠

zuzikboc
12. kvě 2011

@mon777 Nemohlo ti teplotu niektorý deň skresliť niečo iné (???) a tým pádom by tabuľka ukázala chybný výsledok? 😕 Neviem moja, ja si nemeriam, kedže ešte beriem tabletky, tak ovulku nemám, takže v tomto ti moc neporadím... 😅

mon777
12. kvě 2011

@zuzikboc hmm..ako tak pozerám na ten graf, tak sa mi na 16DC yhodil veliký herpes na ústach mala som z toho opuchnutú celú vrchnú peru a teplotu som mala vtedy 36,4°C. Ale okrem toho ju ani nič nemohlo ovplyvniť...neviem fakt.

zuzikboc
12. kvě 2011

@mon777 Teraz som sa snažila trošku vyčítať z všemocného googlu niečo o BT, aby som ti nepísala nejaké somariny, ale ani srnky netušia, nieto ešte ja, o čom to vlastne je... 😕 😕 😕 Myslím, že keď to začneme s mm skúšať, budem sa tomu musieť trošku povenovať, ale zatiaľ nerozumiem ani mäkké f 😀

zuzikboc
12. kvě 2011

@mon777 Inak, otázka od nezasvätenca: Čo znamená skratka DC? 😅

mon777
12. kvě 2011

@zuzikboc BT = bazálna teplota, DC = deň cyklu, MS = menštuácia, MC = menštruačný cyklus, OVU = ovulácia, IUI a IVF je dačo s umelým oplodnením 😉 😉 To sú také basic skratky, čo treba vedieť 😀 😀

mon777
12. kvě 2011

@zuzikboc Ale z toho si nič nerob. Ja som asi po mesiaci na MK len dohadmi došla k tomu, čo je to tt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - tie skratky sú otras!! 😖 😀 😅

kukucg
12. kvě 2011

@zuzikboc 😀 Den Cyklu 😎
Veru nejak tu dnes bolo otupno 🙂 My sme boli vonku inak mi dnes bolo cely den otazsne, sa mi krutila hlava, zleeee fakt zle a chrbat ma boli 😒
Ach....
@mon777 neviem ani ja teda tak len cakaj 🙂

zuzikboc
12. kvě 2011

@mon777 tie ostatné poznám, len to DC som nejak nevedela priradiť 😅 Aj keď po odoslaní príspevku ma to napadlo, že by to mohol byť ten deň, ale už bolo neskoro... 😀 😀 😀

mon777
13. kvě 2011

@kukucg tak to sa fakt ešte načakám...32DC a ráno, že 37,1 😅
@zuzikboc 😀 😀 nevadí, stáva sa 😀

zuzikboc
13. kvě 2011

@mon777 Počúvaj zlatko, normálne mávaš že 32 dňový cyklus? Neskúsiš aj nejaký ten testík? 😉

mon777
13. kvě 2011

@zuzikboc Nie, normálne mávam PRESNE 28 dňový 😠 😠 😠 A testíkovať budem zbytočne, lebo fakt nemám byť zu čoho tehu ☹ Ale to by bol iný darček drahému na 21 narodeniny 😀 "Miláčik, som tehotná." A on?? "A to sa ti kedy podarilo? 😲 😲 😲 😲 😲 " 😀 😀 😀 😀 😀

mon777
13. kvě 2011

Kočeny, kukajte!!!! 😎 😀 😀

kukucg
13. kvě 2011

@mon777 nuuuuuz nevyznam sa v tom ale nejaky pes tam bude zakopany 😀

mon777
13. kvě 2011

@kukucg No tak ja ti to rada vysvetlím 😉
To ružové je MS, ale to si asi pochopila aj sama 😀 😀 😀 * znamená, že som mala len špinenie už. Na 8 DC som zaspala, takže som nemetala, preto tam nemám nič zaznačené. Bodky zrejme chápeš 😀 😀 To sú teploty. A OVU mi dalo na 21DC. Ibaže, sexík bol už na 12DC, čiže podľa tohoto je nulová šanca, že som tehu. LENŽE moje cykly sú presne 28DC a teraz som už 32DC a teplota mi ide stále hore. Síce som dneska len 11DPO (11-ty deň po OVU) a MS chodí tak 12 - 14 dní po OVU, ale proste sa mi to nejako predĺžilo tentokrát a ja fakt neviem prečo 😖 BT by mala deň dva pred MS klesnúť a mne tá moja trubka blbá ide len hore. A hore ide pri tehu. Ibaže JA NEMÁM BYŤ Z ČOHO!! 😠 Tak ma to kus štve a metie 😅
Tie "P" sú vlastne dni, kedy som brala Duphaston (akože príjem progesterónu - preto P)...keby si bola zvedavá 🙂