Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

mon777
25. dub 2011

@kukucg
@dreana
baby, mne to nedá, ale ste hrozne fajn a som rada, že som sem napísala 🙂 Mám pocit, že ste moja krvná skupina 😉

kukucg
25. dub 2011

@mon777 No to sa vam bude zdat asi smiesne 😀 😀 ako hlavne je to koli statniciam a diplomke nechcem ich rieist tesne pred porodom alebo po narodeni alebo tak, lebo si chcem babao aj uzit a tak... tazke keby som etehotnela od jula do septembra tak to hrozi 😒 takze ak sa to nepodari do juna, tak az potom v oktobri 😅 no a este jun-jul nechcem otehotniet lebo by to bol baran a s tym mojim je to dost tazke, dvoch radsej nie 😀 😀 😀
Dufam si nemyslite ze mi sibe 😀
Aj ja som rada ze sme sa tu tamto stretli 😉

kukucg
25. dub 2011

@dreana no co ideme merat?? 😀

mon777
25. dub 2011

@kukucg nemyslím si, že si divná, neboj 😉 To by sme boli potom asi všetky 😀 😀
A merajte, merajte. Inak kamarátka mi hovorila, že to môže odhaliť aj blížiace sa horúčkovité ochorenie 😉 Ale ja si to meriam len tak, lebo mimi zatiaľ neplánujeme, takže aj OVU mi je naprd, že viem, kedy je 😀 😀 Ale tak čo? Z nudy a zvedavosti môžem, nie??? 😅

mon777
25. dub 2011

Baby, idem ja už spinkať, tak sa mi tu majte, zajtra ráno merajte, ak chcete 😉 Ale nezabudnite, že to treba KAŽDÝ DEŇ PRESNE V TÚ ISTÚ HODINU PRED TÝM, AKO VSTANETE Z POSTELE, takže teplomery prichystať a ide sa na to 😉 Držím palečky 😉 Potom som zvedavá na vaše grafy 🙂

mon777
26. dub 2011

@kukucg dobré ránečko 😉 No čo, merala si, nemerala si?? Ja som namerala 36,7 a teraz je ten graf dobre divný a som zvedavá, či vôbec tento MC OVU bude 😠 😠

kukucg
26. dub 2011

@mon777 este nie 😒 tuto noc som zato meralala malemu kedze nam ochorel 😠 ale este asi mozem, ked som nevstala z postele... ze?

mon777
26. dub 2011

@kukucg nie nie...to treba tesne po prebudení 😉 A zožeň si na to zvlášť teplomer. Asi by bolo divné, keby si si ho ty pchala...no a potom by si ním iný dačo meral 😀 😀 😀

solinkarka
26. dub 2011

@kukucg 😀 uz nemozes..teplota sa ma merat hned po prebudeni v klude, aspon po 4hodinovom spanku 😉

solinkarka
26. dub 2011

Pardon baby ze som sa vam tu vtrela 😀 iba som chcela poradit 😅

mon777
26. dub 2011

@solinkarka presne tak!! 😉 Inak ahoj. Včera sme sa s babami rozbásnili o kočíkoch...nože hybaj a pochváľ sa nám, akú máš predstavu 😉

kukucg
26. dub 2011

@mon777 no ved som si zobrala zvlast teplomer, mame ich doma habadej 😀 ale ked som ho v noci potrebovala pre simiho tak bol ruke a predtym som si ho nikam nepchala 😀 😀 😀
@solinkarka Inak som sa zobudila ved predchvilou 😒 to musim fakt ze hned hned??? 😀
A zajtra mam dostat mrchu tak zacnem asi az po nej 😝

solinkarka
26. dub 2011

@mon777 nooo tak ja mam asi taku predstavu ze mohol by byt zeleny (kriklavejsi), 4 kolesovy alebo nieco taketo, hrozne sa mi paci kombinacia farieb 😵 http://www.klikshop.sk/produkt/nestor-quenne-ns...

mon777
26. dub 2011

@kukucg začni až po nej. Bolo by blbé, keby si teraz...to by si mala v grafe jednu bodku 😀 😀 Ale potom zobudiť, odmerať a potom pobehovať kade-tade 😉

solinkarka
26. dub 2011

@kukucg ano hned ako ti zazvoni budik ze treba merat 😀 ja vdzy hodim budik kade lahsie, teplomer vzdy mam na nocnom stoliku pripraveny, davam dole gate a meram a mm vzdy asistuje 😀

lucinocka
26. dub 2011

@solinkarka pri com asistuje ? 😀 😀 ja ho tam supnem v polospanku a mm ma len zobudi, ze asi by ho uz trebalo vybrat 😀

mon777
26. dub 2011

@solinkarka To máš fajn 🙂 Ja som na tom tak, že zazvoní budí, teplomer vždy po ruke, no nemá kto asistovať...ak nerátam plyšový vankúšik s macíkom a nápisom Ľúbim ťa 😀

kukucg
26. dub 2011

@mon777 no ved hej, ved hej 😝 inak som to skusila, ja viem ze sa to nerata ked som dlhsie hore, a este som aj zbehla po iny teplomer, ale mam ze 37,8 😲 nejak vela, ci to preto ze som sa "prebehla" ?? 😀

kukucg
26. dub 2011

@solinkarka No to mas dobre 😀 tu asistenciu myslim 😀

solinkarka
26. dub 2011

@lucinocka 😀 no on kontroluje ci je dostatocne hlboko 😀 a o tom vybrati mi ani nevrav....tak si predstav ze minule mi nepipal teplomer tak ja ho tam drzim ako debil aj 5 minut a moj mi povie ze co tam tolko robim ze uz davno pipal 😀 no tak ma to nastvalo tak ja som bola hore a nepocula som a on pomali chrapal a povedal ze uz pipal 😠 no normlane ma to urazilo...coze som uz taka hlucha? 😀

solinkarka
26. dub 2011

@kukucg treba svedka 😀

mon777
26. dub 2011

@kukucg ono je to tak, že čím neskôr meriaš, tým je teplota viac hore. Ale to je aj tak na nič, dneska, lebo to musíš každý deň v tú istú dobu a tipujem, že o 8:30 si inokedy už dávno na nohách. 😉

Inak baby, je toto zlý plán do budúcna?? Teda plán...skorej moje snívanie 😀 😀
19 a pol - matura
20 - svadba a robota (hocičo)
21 - prvé mimi
22 - druhé mimi a VŠ externe (na Bc.)
25 +/- - promócie (Bc.)
26 - stretie mimi + robota v škôlke (kým neotehu a neporodím)
rok pokoj - robota v škôlke
28 - štvrté mimi
29 až dôchodok - robota v škôlke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 - samozrejme treba zarátať ešte materskú po poslednom mimi 🙂

mon777
26. dub 2011

@solinkarka No možno hluchneš 😀 Ale tak čo už s tebou narobíme?? 😀

lucinocka
26. dub 2011

@solinkarka ja ortutovy nechavam 10 min, bo na mobile je tak- odlozit budik o 10 min.. ale dakedy ho neodlozim, ale vypnem a potom s nim prespim aj pol hodky :DD

kukucg
26. dub 2011

@mon777 no ked chodi Simi do skolky vstavame o siestej no ale ked nechodi tak veru o osmej na nohach nie som 😀 😀
Plan mas super 😉 a moc ti aj drzim palce aby ti vysiel, ja uz sice planom moc neverim 😖 ae ty mozes 😉

solinkarka
26. dub 2011

@mon777 heh a tak dik...moja a ty mas kolko rokov ze planujes este len maturu?? 😕

solinkarka
26. dub 2011

@lucinocka preco nemeras digitalnym?

lucinocka
26. dub 2011

@mon777 nerob si plany, plany vzdy zlyhaju 🙂 hlavne mimi sa neda naplanovat.. ja som chcela otehu po svadbe a uz preslo 8 mesiacov a nic🙂

lucinocka
26. dub 2011

@solinkarka minuly mesiac som ho kupila, a tento mesiac som ho testovala ze ako meria, spolu s ortutovym este.. ale od bud. cyklusu budem digitalnym uz len, dobry je, meraju presne rovnako.. teda ak nebudem tehu teraz:D

kukucg
26. dub 2011

@solinkarka iank pekny kocik 😉 je to ten typ co sa aj mne paci
to je dvojkombinacia??