Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

dreana
16. kvě 2011

@mon777
@kukucg

Hojky holky, ja se mam ok, koupili jsme si s manžílkem bazén hurá 🙂))) Jinak jsem si dneska koupila nový ulovek, tak až ho vyfotím hodím ho do albíčka 🙂) prostě jsem neodolala 🙂

Jinak mam před sebou jeste 13 dní dovolené!!! Užasny :D

kukucg
16. kvě 2011

@dreana Jeeeeeeeee prideme sa kupat 😅 😀 😀 😀
Tak rychlo fot, sup sup 😎
A stym babom som tu nieco zaregistrovala, jak vam to dopadlo, kedy teda??

mon777
16. kvě 2011

@dreana Tak potom paráda!! Tú dovolenku ti závidím. Mne by sa zišlo pár dní voľna 😒

dreana
16. kvě 2011

@kukucg no tak přijed sup sup 🙂)

No ja nevím, manžel se asi zblaznil, kdybych řekla že jo, klidně mi dneska uděla dítě, ale ja vubec nevím :( Chtěla jsem nějak vyřešit peníze, splátky a tak :( Ja vubec nevím holky :(

kukucg
16. kvě 2011

@dreana dva krat nevrav lebo sme hned u vas 😀 😀 (ale nie neboj sa, nastastie nevieme kde byvate 😀 )

Co by sa zblaznil, bud rada a vyuzi moznost, co ak ho to potom prejde 😀 😀
Ako ak to nemate take, ze by ste to voooobec nedokazli utiahnut, tak podla mna chod do toho 😉

dreana
16. kvě 2011

@kukucg No hele mame to tak že vycházíme přesně na vyplatu, takže ted do toho jeste nepujdu, jeden z nas prostě musí s platem nahoru :(( Jinak to nepujde...

jinak album hotovo 🙂

dreana
16. kvě 2011

a holky dala jsem si aktuální fotku 🙂)

kukucg
16. kvě 2011

@dreana Na tej predtym si sa viac usmievala 🙂 🙂 🙂

a ake foto si davala som kukala tvoj profil album novy tam nevidim a v tom co tam mas nevidim nove foto 😖 asi mi sisi

dreana
16. kvě 2011

@kukucg Dala jsem tam nové album :( Jak to že není vidět? tak hazim i tedka 🙂)

No prootže se nerada fotím 🙂

kukucg
16. kvě 2011

@dreana vauuuu ta ciapocka je chutnuckaaaaa 😅 kde si ulovila???

😎 aj ja sa nerada fotim lebo vyzeram na fotkach priserne 😠 😠

dreana
16. kvě 2011

@kukucg o vánocích jí meli v tescu, no je prostě užasna :D

Nahodou na teto ti to sluší 🙂)) Ja vždy na fotkach vyjdu 100 x hur nez v realu

a ty ponožky byly za 9 korun!!!

kukucg
16. kvě 2011

@dreana jeee v tescu sme ponakupovali kopec veci... ale toto som nevidela 😕 musim pohladat buduce vianoce 🙂
no na tejto mozno hej, ale preto ze ma tam dobre nevidno 😀 😀

tie ponozky vyzeraju super a ta cena.... a kukam ze napis je po cesky, to je vasa vyroba??

dreana
17. kvě 2011

@kukucg Hele ja jsem tuhle byla v tescu omrknout ceny a tak a byla jsem velmi příjemně překvapená, oblečky i fakt za pár korun, bodýčka za 60, trička kolem 200 max., tesco pleny za super cenu. Takže myslím že pro mě bude bazarek a tesco hlavním zdrojem, tím jsem si téměř jistá 🙂

Jinak u těch ponožek není skoro nic napsané tak bych řekla že to je z CR, ale nevím, ani nevím jestli budeme mit holku, ale v životě jsem vyhodila víc než 9 kc :D

kukucg
17. kvě 2011

@dreana Ano my sme tiez nakupovali hlavne v tescu ked bol simi babo, bodynka mali balene po 3 alebo po 7 kusov proste super, teraz uz moc nie, ked tak tricka alebo tak, lebo simimu nejak nesedia veci hlavne nohavice su mu tam na dlzku akurat ale siroke, nedavaju tam tie stahovacie gumy, a casto nakupujeme v CA alebo HM tam ked su vypredaje ceny su smiesne, rifliky a gatuse som kupovala tak 4-5 eur, mikina 4, a tak... este menej ako tesco a viac simimu sedia, pyzamka, ponozky a tak casto aj v lidli tam tiez mavaju super detske veci. Tesco plienky sme tiez kupovali ale potom sme prestali, nie ze by boli vyslovene zle, len mali taky blby "stih" ze sa nedrzali dobre nejak a maly sa precuravala nakoniec vyhrali babylove z DM a len tie sme kupovali, cenovo su velmi podobne, alebo aj menej vysli, hlavne ked som mala kupony na zlavu a kvalitou su o hodne lepsie. Aj jeden super sekac tu bol, kde mali krasne veci, ako nove, niektore aj nove, vsetky tie anglicke znacky za par supiek, aspon mi nebolo luto ked to simi likvidoval a valal sa po zemi 😀 😀

mon777
17. kvě 2011

Baby, sľúbila som vám, že vám dám vedieť, čo som sa dozvedela, tak pozerajte a tešte sa so mnou 🙂
Je to možné??
16.05.2011, 21:21
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je možné otehotnieť 9 dní pred OVU. Totiž, moje cykli sú presne 28 dňové a dnes som už 32DC a MS nikdy. Meriam si aj BT a dnes sa mi vyšplhala až na 37,1°C, no zdá sa mi dosť nepravdepodobné, že by som mohla otehotnieť tak dlho pred OVU. Dá sa to vôbec?

Odpovedá Doc. MUDr. Jozef Záhumenský

Dobrý deň,
kúpte si tehotenský test a až Vám vynechá menštruácia tak si ho spravte.
Otehotnieť sa dá našťastie aj mimo všetkých počítaní, ovulačných testov a bazálnych teplot.

Ibaže mne teplota klesla, no stále je pomerne hore (dnes na 36,9)....ale on povedal, že BT to nejako netotok...no neviem. Uvidíme, či krava príde alebo sa na mňa úplne vykašle 😕
Inakšie ma už 4. deň pobolievajú nejako prsia a posledné dva tri dni ma chytila žravka, no MS stále nikde...tak som zvedavá, čo bude 🙂

dreana
17. kvě 2011

@kukucg Tak díky za tipy 🙂 ja myslim že dost super věcí se dá najít na aukru, v akcích, výprodejích, sekáčích nebo bazárcích, je to jen o to hledání 🙂)

@mon777 Holky KUP SI KONECNE test!!!! Jsem nervozní za tebe !!! Vypada to vse dobře a same dobré příznaky tak sup pro testík!

kukucg
17. kvě 2011

@mon777 Ano kup si ho!!!! 😀 😀
@dreana Ano da, vselikde a vselico 😉 a na moje prekvapenie aj v obchodoch v ktorych som myslela ze nebudem nikdy nekupovat lebo su drahe a pokupila som veci za supky 😎 😎

kukucg
17. kvě 2011

baby dnes som nasla tu na bazari krasnu tasku presne aku som chcela k mojim sandalkam 😅 😅 😅 😅
maminka zatial neodpisala tak dufam ze este nie je predana 😠

kukucg
17. kvě 2011

tak si ju idem zajtra vziat 😅

dreana
18. kvě 2011

@kukucg Super. tak pak sem hod fotecku!! Jinak jsem se tedka probudila, venku nadherne užasne slunečné počasí, už tedka 13 stupnu, pres den ma byt až 25!! Takže konečně využiju bazén, budu se opalovat atd!! HURA :D

kukucg
18. kvě 2011

@dreana ty provokater 😔 ja som bola rano na krvicku a teraz sa snazim este nieco naucit mam poobede hrozne tazku skusku z Rorschacha ☹ ☹ ☹ drzte palce

dreana
18. kvě 2011

@kukucg Tak držím palce!! Ja mam dneska jen učení, za měsíc mam statnice a něco bych měla začít dělat.. D

kukucg
18. kvě 2011

@dreana dik, vyzera ze si dobre drzala vysledky este sice nemam ale celkom ok 😎

Baby kde ste vsetky???,

dreana
19. kvě 2011

@kukucg Tak pak dej určo vědět!!

No ja nevím, ale @mon777 má napsáno na MK.sk že tu bude až někdy v pulce června a ani nam nedala vědět 🙂))

Jinak tu asi nikde nikdo :((

kukucg
19. kvě 2011

@dreana Hiii a kde je co je, nevies??? 😕
A ostatne babule?? Furt tu utekam ze co nove a nic 😠
Dnes mame v skolke besiedku ku dnu matiek, to bude nasa prva tak som zvedava 😀 ale on sa rad predvazda tak uvidime 🙂 a urcite budem plakat 😅 😅 😅

dreana
19. kvě 2011

@kukucg teda tak fot a potom semka hod fotky 🙂
a kde je netuším, jako ani nam nedala vědět zda je nebo není těhotna :D Hruza toto :D

Ja vubec nevím, nějak nam to tu umírá :(

kukucg
19. kvě 2011

@zuzikboc
@mon777 Babyyyy halo 😀

kukucg
19. kvě 2011

@dreana Jasne hodim 🙂 no ona tvrdi ze urcite nie ale tak rada by som vedele aze co a ako 😀 A to mam cakat az do polky... hm co je cerven prosim ta ja tie vase mesiace furt neviem 😀

pulse
19. kvě 2011

Ahojky, mohla bych se k vám přidat? 🙂 Moc toužím po miminku, snažení máme naplánováno tak na přelom roku 2011/2012.

misinn
19. kvě 2011

ahojte, ja sa k vam tiez pridavam 🙂 mozem sa vas opytat kvoli comu cakate na to aby ste sa mohli zacat snazit?