Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

zuzikboc
26. dub 2011

Baby, musím už dnes bežať, tak sa majte a pekný večer... 😀 😀 😀

mon777
26. dub 2011

@zuzikboc no veď to, že je to ťažké. Faninka bola môj život, moje slniečko, no dá sa to...keď na to nemyslím. Občas jej zapálim sviečočku pri rámiku s fotkou a pozerám, ako horí. Vtedy to vyzerá, ako keby jej očká na mňa žmurkali 🙂 , aj keď viem, že to tak nie je 😔
Akože ja ich chápem, že mi chcú dobre, no sestre ledva platia školu a keď som im povedala, že ja si svoju urobím, keď na ňu budem mať a keď sa na ňu budem cítiť, tak na mňa hučali. Skoro som ich poslala do pipiny, no ovládla som sa. Potom som sa do mobilu vysťažovala zlatinu môjmu a bolo zasa dobre 🙂
@katrenka111 a hej, som tvrdohlavá 🙂 dokonale si to vystihla 😀 Ale myslím, že na tom nie je nič zlé 🙂

mon777
26. dub 2011

@zuzikboc maj sááá 😉 Pekný dník 😉

kukucg
26. dub 2011

@mon777 ten babmbi ozon je asi najlepsi s tych co sa ti pacia 😉

mon777
26. dub 2011

@kukucg Ja viem, ja viem a si ho milujem 😀 😀

kukucg
26. dub 2011

Babyyyyy bolo sme so simim u lekarky a ma byt doma do konca buduceho tyzdna 😖 😖 😖 ☹
To je hroza 😒

mon777
26. dub 2011

@kukucg a čo mu vlastne je? Kašle, či?

kukucg
26. dub 2011

No ma sople a kasel, ale inak nic hrozne, dostal len kvapky do nosa a sirup na kasel, ziadne atb alebo tak, len lekarka vravela ze v skolke by hned mohol zase nieco chytit tak ze sa ma doma zregenerovat aspon do toho konca buduceho tyzdna 😒

mon777
26. dub 2011

@kukucg tak máš doma maróda a môžeš sa hrať na sestričku a nosiť mu čajík 😀

dreana
26. dub 2011

Teda holky, proboha vy jste se rozepsaly :D Jdu dočítat :D

@mon777 Díky, ja mam totiž uplně stejný pocit a jsem rada že v tom magoření nejsem sama 🙂 Jinak plán vypadá dobře a tedka ti je 18? takže mičmo planujes za 3 roky?a už jsi zasnoubena? nebo se chystate?a co na plan přítel? 🙂

kukucg
26. dub 2011

@mon777 Jasneeee ved keby lezal tak by som mu nosila, lenze moje dieta neprikova k posteli ziadna choroba a beha tu jak raketa 😠

dreana
26. dub 2011

@riana12 Ahojky 🙂)

dreana
26. dub 2011

Holky vy my tedadavate, tak jsem to nějak prolítla, letem světem 🙂
a mam pocit že tu jsem jedina češka :D

Jinak holky, jdu do sebe a do hubnutí, tak mi držte palce, chtěla bych mít do mimča alespon o 25 kg méně, tak snad to vyjde, ale s tou mojí vuli je to těžké...

Jinak pořad uvažjuju nad těma otačecíma předníma kolečkama, nebudou se po čase zasekavat? a dostavat se do nich víc kamínky? víte, jako to je třeba u nakupních košíku 🙂) Co vy na to?

dreana
26. dub 2011

@kukucg To mě teda moc mrzí :( Tak at to nejak zvladnete 🙂

riana12
26. dub 2011

@dreana ahoooj 😉

mon777
26. dub 2011

@dreana čo na môj "plán"? Teší sa, iné mu neostáva 😀 😀 Hej, hej 18 mám a keby bolo na mne, rodím dneska 😀 Zasnúbení zatiaľ nie sme, no na pláne to je 😵 Ale drahý mi odmieta prezradiť, kedy, kde a ako 😀
A myslím, že ak sa o tie koliečka budeš starať, nič sa nepokazí 😉 A hej, si tu jediná češka 😀 A ozaj...ty chudneš, ja chcem pribrať...haluz 😀
@kukucg tak to ti absolútne nezvidím takého čibíza doma 🙂 Ale aspoň sa s ním nenudíš 😉

dreana
26. dub 2011

@mon777 Hele tak ja ti dam svoje kila a budeme obě štastne :D

Jinak ja to měla uplně stejně! Věděla jsem že mě manžel požada, ale nevěděla jsem kde a kdy tak jsem stejně potom byla v šoku 🙂)

kukucg
26. dub 2011

@dreana nieeeee otacacie kolieska su super a nic sa s nimi nestane naozaj ;)
iank som na teba myslela ked som kukala ten bertini co sa mne paci maju aj taky do terenu, 4 rovnake kolesa, ale su natacacie ;)

riana12
26. dub 2011

@dreana a ty si ako o tom vedela? len nejaky tusak alebo aj nieco viac? nejake jasne signaly? 🙂

kukucg
26. dub 2011

@dreana no zlvadneme to, uz sme vela krat zvladli len manzelik ma teraz toho vela a simi doma robi riadny bordel, pre neho je to ako za trest ze sa nemoze ist vylietat 😖

Inak by sme mohli chudnut spolu 😉 co ty nato??

mon777
26. dub 2011

@dreana presne, pripájam sa k @riana12 ako si o tom vedela?? My sa o tom bavíme prakticky furt, takže preto to viem 🙂

mon777
26. dub 2011

@kukucg ten podvozok sa mi raz neľúbi 😀 😀

kukucg
26. dub 2011

@mon777 ako na vzhla d ani mne velmi, ale inak je to super, maloktory kocar co ma 4 kolesa rovnake ich ma pohyblive a vsetky tie ostane veci tiez ma super 🙂

dreana
26. dub 2011

@kukucg Díky vypada super, ale už je mimo mou cenovou kategorii 🙂) Alůe díky moc, všechny insiprace beru!

@riana12 @mon777 věděla, protože přece jenom my bylo 18, mluvili jsme o tom, zda se vzít nebo spolu jen zustat, ale jak říkam jsem rodinný typ a chtěla jsem svatbu, takže pak byla jen otazka času kdy a kde a pak květen a sychrov :D

@kukucg ježiš, moc rada! Hrozně rada bych hubla s někym, potřebuju aby mě někdo pořad inspiroval 🙂

Jinak tedka mam za sebou 40 minut na kettlerovi a k tomu jeden díl zoufalych manželek, ja ten serial miluju :D

kukucg
26. dub 2011

@dreana Ako novy aj mimo moju, ale mam lepsiu skusenost s tym, ked kupim nieco kvalitnejsie z druhej ruky nez nieco za rovnaku cenu, sice nove ale s nejakymi nevyhodami alebo nie tak dobre... ja chcem ten bertini X6 a ten sa da malinko puzivany kupit cela trojkombinacia aj za 200 eur co je tak 6-7000 Kc 😉

A s tym chudnitim to nejak poriesime, budeme si pisat co a ako vo dvojici to pojde lepsie ;)

dreana
26. dub 2011

@kukucg Tak to je dobrá cena, ja určo budu brát většinu věcí z druhé ruky, ale kočarek bych prostě chtěla nový 🙂 je to takovy sen 🙂

Tak alespon se ti budu zpovídat co jsem zase sežrala :D:D

Jinak ten berrtini je dobrý, ale nějak mi pohledem nesedí, není to laska na první pohled a hlavně ta cena jak říkam 🙂

Holky jdu spinkat, papa zítra a koukejte psat mene at po praci nectu takovou dobu :D

kukucg
26. dub 2011

Ja zase kocik planujem z druhej ruky kupit ale asi preto ze moj favorit, teda dvaja, je novy fakt prilis drahy 😀 😀 😀

Jj aj ja budem hadam menej pisat lebo potom nic nerobim 😝

Papa a bruuuu 😉

mon777
27. dub 2011

@kukucg to je síce možné, no mne sa ozaj neľúbi 😅 😅 Ale dobrý môže byť 😉

susan87
27. dub 2011

@dreana ja taky predstavu o vecech pro mimi mam,ale bude to muset jeste pockat☹ach jo,je ted spatna situace...