Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

mon777
27. dub 2011

@susan87 A odkedy sa snažíte o miminečko? 🙂

Inak, baby, prečo mi to tie maminky robia? ☹ Tak idem si teraz domov busom a na predposlednej zastávke v meste nastúpila jedna mamička s kočíkom a drobčeka si vybrala z kočíka...Dievky, to miminečko malo sotva mesiac!! Bolo nádherné a celú cestu ho mala na rukách a dávala mu pusinky a to malé sa na ňu potom tak zlato škľabilo 😵 😵 Aj ja chcééém 😒

susan87
27. dub 2011

@mon777 momentalne se nesnazime,chci jit aspon na rok do prace at mam narok na PPM a moznost si vybrat dobu cerpani RP,a navic mladsi drobek ma 2 roky tak by to byl asi zahul.

mon777
27. dub 2011

@susan87 jáááj. A tak to si potom na tom tak ako ja 😀 Chceš, ale ešte sa nesnažíte 🙂

kukucg
27. dub 2011

@susan87 prosim ta co znamenaju tie vase skratky PPM a RP??

mon777
27. dub 2011

@kukucg RP je rodičovský príspevok a PPM dačo s materskou sa mi vidí 🙂

mon777
27. dub 2011

@kukucg mám to! PPM = peňažná pomoc v materstve 🙂

kukucg
27. dub 2011

@mon777 no ako viem ze o co ide ja len ze ako to maju v CR nazvane, ze z coho je ta skratka PPM hlavne vlastne RP je to iste co u nas 😀 😀

mon777
27. dub 2011

@kukucg nám na OBN profka vravela, že je rozdiel v PPM a RP, takže mám v tom teraz chaoz 😀

kukucg
27. dub 2011

jj je, ja som len riesila ze ci to maju v CR tak isto ako my, u nas mame materské a potom rodicovsky prispevok, tieto dve veci nie su to iste, ja som len pisala ze RP je aj tu aja u nich rodicovsky prispevok len som nevedela co je PPM a to uz si pisala ty ze penazna pomoc v materstve 🙂 cize asi materska, predpokladam 🙂

kukucg
27. dub 2011

@mon777 jj je, ja som len riesila ze ci to maju v CR tak isto ako my, u nas mame materské a potom rodicovsky prispevok, tieto dve veci nie su to iste, ja som len pisala ze RP je aj tu aja u nich rodicovsky prispevok len som nevedela co je PPM a to uz si pisala ty ze penazna pomoc v materstve 🙂 cize asi materska, predpokladam 🙂
prepac za chaoz 😀 😀

mon777
27. dub 2011

@kukucg 😀

solinkarka
27. dub 2011

Baby prisla som vam oznamit ze som tehuuu 🙂 dnes mi vysli dv pozitivne testiky....zaujimave ze vcera sme si pisali ze bodaj by sa to uz konecne podarilo a dnes toto 😵 som to vobec necakala 😵

kukucg
27. dub 2011

@solinkarka jeeeeeeeeee 😀 Strasne moc ti gratulujem, a prajem vam vsetko ide co najlepsie ;)
A priznam sa že trošku závidím 😅 😅 😅 ale v dobrom 😉

mon777
27. dub 2011

@solinkarka gratulujéééém 😵 😵

solinkarka
27. dub 2011

@kukucg
@mon777 dakujem babulky 😵 dufam ze to dotiahneme konecne dokonca 😅

kukucg
27. dub 2011

@solinkarka Urcite ano 😉 Budeme vam drzat palce a posielat pozitivnu energiu 😵

mon777
27. dub 2011

@solinkarka hádam hej 😉 Držím palčeky 🙂 A čo by si chcela? Chlapčeka, či dievčatko? 😵

solinkarka
27. dub 2011

@mon777
@kukucg jedna povie ze urcite ano, druha ze hadam ano... 😖 ja chcem dievcatkoooo ale aj ked bude chlapcek nevadi hlavne aby bolo zdrave 😉

riana12
27. dub 2011

ahojte 🙂

@solinkarka na druhej fotocke tu ciarocku krasne vidno 😉 drzim palcek, nech krasne zosilnie 😵

solinkarka
27. dub 2011

@riana12 nooo a bola robena dokonca poobede 😵

kukucg
27. dub 2011

@solinkarka Aj mi by sme moc chceli dievcatko k tomuto drakovi co mame doma 😀
Inak som sa pomylila necakam mrchu dnes ale az v piatok, ale uz dnes som zbadala trochu krvi, takze nic z toho 😖
Si pridem pomojkat tvoje baaaabo 😀 😀 😀

mon777
27. dub 2011

@solinkarka neboj, myslela som určite 😀 Len mám veľa roboty na PC, tak vyberám kratšie slová 😀 😀 😀

mon777
27. dub 2011

@solinkarka a kedy si to ideš potvrdiť u Dr.?? 😵 😵 😵 Joj, ja ti tak závidím 😀 Ja som si raz našla slabulililinkú druhú / a aj to až keď som presvetila testík, no druhý mi to vyvrátil, tak nič nebolo 😠 Čo už no...ale to bolo dávnejšie už.

piskle89
27. dub 2011

Ahoj, zdravím Vás všechny 🙂
také bych už chtěla svoje mimi. Ale zatím ho mít nemůžeme. Za měsíc státnicuju a pak chci nastoupit do práce, jak už zde bylo napsáno, aby to bylo jednodušší 🙂 Zatím už rok dělám chůvu dětičkám v Praze (různých věků), ale mým největším zlatíčkem je holčička Babetka, kterou hlídám od 4. měsíce. Nyní ji je 16 měsíců a je to taková "moje" princezna🙂 S přítelem jsme spolu už přes 5 let. Svatbu plánujeme na příští rok na léto a se snaženíčkem začneme na přelomu duben/květen 2012..oba se už moc těšíme. Dokonce to byl přítel, který mě už prosil, abych vysadila HA, ale musím být trochu svědomitá. Oba už koukáme po kočárkách a vybíráme barvičky 🙂 Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. Ale od mala vyrůstám mezi dětmi, jsem nejstarší ze všech sestřenic a bratranců a děti miluju. Nemůžu se dočkat až mi bude růst bříško a budu se těšit na mimi.

solinkarka
27. dub 2011

@mon777 joooj tak na to si este pockam....vacsinou sa chodi tak dva tyzdne po vynechami mrchy....ale zajtra idem na gyndu na preventivku a cytologiu tak mu spomeniem ze chcem nieco na udrzanie lebo uz som mala jeden potrat 😔

sariss
27. dub 2011

@meleri ahoj,nahodou jsem zabrousila do tehle diskuze a musim rict ze jsem si se zajmem precetla Tvuj prispevek o svatbe. my ji ted "planujeme". mame uz mimi a me nejak vzdycky ty klasicke svatby pripadaly zbytecne a spis pro pribuzne nez pro ty dva. Rozhodli jsme se pro svatbu jen se svedky (navic zijeme v zahranici takze by to bylo i komplikovane a pro vsechny zucastnene drahe) ale obcas si rikam abych nelitovala...ale tak strasne se mi nechce nic organizovat ze jen saty a kadernik budou nadlidsky vykon, ma doma 6 mes mimco takze casu opravdu neni na zbyt.

susan87
27. dub 2011

@kukucg PPM je penezita pomoc v materstvi,kterou dostavas od zamestnavatele a RP je rodicovsky prispevek,bud na 2,3 nebo 4 roky

susan87
27. dub 2011

@mon777 tak tak🙂

kukucg
27. dub 2011

@susan87 aha tak predsa to nemate take ako my 😖

dreana
27. dub 2011

@susan87 A v čem pak je spatna situace? Tak snít mužeš ne? všechny tady sníme, a představujeme si jake by to bylo kdyby chom měli dětatko, a až ho budeme mit, alespon budeme v obraze :D