Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

strihalka
29. čer 2011

Holky, poradte, mam nasazeny pardolel 1 tabletu vecer, rano beru na lehoullinkou hypotyreozu 1tabletu l-thyroxin, po ovulce chci nasadit predpisany duphaston...ale ovulka nikde.......jak ji muzu pomoci? http://www.fertilityfriend.com/home/353109

denousek
30. čer 2011

ahojky..holky...
prave jsem založila nove,UZAMČENE tema pro snazilky kterym to stale nejde,počít miminečko.nebo se to podařilo a prostě to nevyslo ( ..
nemám rada otevřené dizkuze v zamčené můžete vsechno a nehrozí nějake..šmírování,, zvu vás tedy ke me do čerstvé diskuze snad se nás tam pár sejde pište mi do ip .-) a já vás vpustím

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-sta......

kukucg
1. črc 2011

@denousek tak to je super napad 😉 neviem ci by som sa mohla pridat aj ja, my musime teraz snazilkovanie prerusit koli nejakych zdravotnym problem a som z toho dost nestastna ale tak hlavne aby to nakoniec dobre dopadlo vsetko 🙂

kukucg
1. črc 2011

@strihalka vobec netusim 😖

denousek
1. črc 2011

@kukucg určitě muzes 🙂 tak tě tam přidam 🙂

zuzikboc
5. črc 2011

@kukucg ☹ ☹ ☹ Tvoje zdravie je teraz prvoradé, jedného šikovníčka už doma máš, tak sa drž pre neho... 😉

kukucg
6. črc 2011

@zuzikboc No to je jasne 😉 ved teraz ani nic ine neriesim, mne to len prislo tak luto lebo som myslela ze v lete budem riesit akurat tak ranne nevolnosti a namiesto toho riesim toto ale clovek si nemoze vsetko planovat 🙂 tak hlavne nech to vsetko dobre dopadne 🙂

kukucg
8. črc 2011

@zuzikboc tak biopsia je Ok 😵 velmi sa tesim ale aj tak musim este doriesit nejake veci ale tak uz hadam bude dobre 🙂

kukucg
8. črc 2011

@denousek pise mi ze tema neexistuje 😒

henikav
8. črc 2011

@denousek aj mne pise ze tema neexistuje ☹

denousek
8. črc 2011

@kukucg
@henikav holky hned vas tam pridam nevim proc to nejde odkazem ☹( jdete na hlavni strance na soukrome skupiny a je to ned prvni tema hned vas tam hodim 😉

denousek
8. črc 2011

ty joo holky oni to nejak zmenili !!zkuste to tady? https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-sta...

denousek
8. črc 2011

oni to tam přeházeli 🙂) takze v soukromych skupinach je to v pravem sloupci 5. téma od spodu s názvem 🙂 a to miminko se stále nedaří..

zuzikboc
8. črc 2011

@kukucg Tak to som hrozne rada, že ti to tak dopadlo... 😀 Palčeky zabrali 😀
@denousek Prosím, pridáte si tam aj mňa? Aj mne to stále vypisuje, že téma neexistuje... 🙂

jaja.m
8. črc 2011

Ahojky holky,chtěla bych se zeptat první měsíc se snažíme s manželem o miminko.Ve středu jsem měla dostat MS a zatím nic.Test sem si dělala už před týdnem,vím,že to bylo brzy-vyšel negativní.Včera ráno sem si opět dělala test a opět byl negativní.Břicho mě bolí již od minulé středy,s přestávkami a mám ho nafouklé.Myslíten si,že bych mohla být těhotná?a je na test ještě brzy?

kukucg
9. črc 2011

@jaja.m ahoj, mohla ale aj nemusela, psychika robi vela, mne MS raz meskala 10 dni ale to len preto ze som si priala aby meskala 🙂 Ak si mala dostat v stredu uz by to mohol test ukazat ale je to individualne, niektorym kockam ukazal az po tyzdni, aj dvoch od vynechanej MS niektorym aj 5 dni pred MS takze tak, kup si mamatest citlivost 10, dva pruzky v baleni a skus dajme tomu zajtra, a uvidis, v kazdom pripade drzim moc palce nech tam mas ciarocku 😉

kukucg
9. črc 2011

@zuzikboc ano zabrali, diky moc 😉

denousek
9. črc 2011

@zuzikboc jj jsi tam 😉

mon777
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucineska1
2. zář 2011

@mon777 záleží na druhu šatů a šperků 🙂

mon777
2. zář 2011

@lucineska1 šaty budem mať presne takéto isté

lucineska1
2. zář 2011

@mon777 možná by nebylo špatné mít je nějak vyčesané, šikovná kadeřnice si s tím jistě poradí ;) já než o účesu přemýšlím o šatech 😒

mon777
2. zář 2011

@lucineska1 Prečo o šatoch? 😲

lucineska1
2. zář 2011

@mon77 myslím jako pro mě 🙂 čeká mě maturitní ples a mám na výběr mezi dvoumi šaty

mon777
2. zář 2011

@lucineska1 Jáj 🙂 Mňa čaká stužková už o dva mesiace. Tie šaty sa mi už šijú a ja stále neviem, čo s vlasmi. Teda viem, ale sú krátke na to...takže vlastne ako keby som ani nevedela 😅 😠

lucineska1
2. zář 2011

@mon777 zkus se zeptat kadeřnice ;) třeba ti poradí

mon777
3. zář 2011

@lucineska1 Hádam hej 🙂 Ale aj tak veľmi rozmýšľam nad príčeskom a potom si urobím ten môj vrkôčik snov 😵 😵 😵

lucineska1
3. zář 2011

@mon777 🙂 to není špatný nápad, u nás u vietnamců prodávaj docela pěkný příčesky za pár korun, myslím, že pro jeden ples to stačí ;)

mon777
4. zář 2011

@lucineska1 asi tak nejako 🙂 Ale jy by spm tp potom využívala aj na šermiarskych vystúpeniach, kým mi vlasy nedorastú 🙂

dreana
4. zář 2011

Ahojky holky,

hodně dlouho jsem tu nebyla, mam ted nějaké problémy. Jak se mate?? Co je nového?? Povídejte a přehánějte!!