Nosifol Duo, braly jste k němu i jiné doplňky?

dasula24
15. zář 2017

Ahoj holky, jsem po revizi delohy a muj gynekolog mi pro dalsi snazeni doporucil Nosifol Duo, ktere jsem jiz zacala uzivat. Uzival to nekdo z vas? Brala jste nektera k tomu navic nejake jine doplnky stravy (aktivni kyselinu listovou)? Prvne jsem uzivala Femibion, ted mam doporucene toto, ale narozdil od Femibionu neni v tomto doplnku stepena kyselina listova. Cetla jsem, ze spousta zen neni schopna kyselinu stepit, proto se ptam, zda jste uzivaly neco navic a jake mate s Nosifolem zkusenosti 🙂 Dekuju

janapetrvalska
15. zář 2017

Ahoj, Nosifol ma vse potrebne nic k tomu neni treba uzivat max strava bohata na vitaminy.. listovky to ma az az ;) a upravuje ovulaci .. jsem 3 tydny po revizi a 14 dnu po revizi doktorka kontrolovala vajecniky a sliznici , sliznice rostla krasne a vajecniky pracovali kak meli . Uzivam od prvniho dne, a nyla ovulka uz a kazdym dnem cekam ms

dasula24
autor
18. zář 2017

@janapetrvalska Dekuju 🙂 Muzu se jeste zeptat, po jake dobe se zacnete znovu snazit? 🙂 Kolik cyklus pockas?

janapetrvalska
18. zář 2017

no doktorka doporucila 3 mes pockat, pocitala 6tydnu -6nedeli, pak prijdr ms, pockat na druhou ms a pry ze to po tr druhe bude ca 3mes necele, tak po druhe muzem , driv asi ne , ...leda ze by se stala nehoda

dasula24
autor
21. zář 2017

@janapetrvalska Dekuju, tak to mame stejne 🙂

janapetrvalska
21. zář 2017

no cekala jsem na prvni jak na smilovani, chcu uz odskrtavat .. 1,2, a muuzem