Nosifol, jaké máte zkušenosti s užíváním?

kacenka_p
11. srp 2013

Ahoj holky. Jaké máte zkušennosti s užíváním nosifolu? Nějaké pozitivní zprávy? Také vám připadá že funguje i tak trochu jako projímadlo??? ☹

Díky za odpovědi
K.

panenkamakova
12. srp 2013

Nakoupila jsem si ho 5 balení a nepozorovala ani pozitivní ani negativní účinky

dilaurentis26
12. srp 2013

Ahoj, já myslela, že pozitivní zprávy ohledně Nosifolu poznám podle toho, jestli proběhla ovulace, případně jestli jsem otěhotněla nebo ne... Teda tak mi to řekla dr. a že až ho začnu brát tak , že to pozná podle folikulometrie..tak nevím, co jiného zpozorovat?Teprve mám začít, tak uvidíme, slyšela jsem velké ohlasy...

kacenka_p
autor
12. srp 2013

Jj taky jsem to spíše myslela tak, jestli se někomu po ročním snažení a pití nosifolu podařilo otěhotnět... Popřípadě i to druhé, protože já jsem teda docela nafouklá a celkem často lítám na záchod ☹

sarkad2856
12. srp 2013

@kacenka_p ty už to bereš tak dlouho?

kacenka_p
autor
12. srp 2013

@sarkad2856 Nee, napsala jsem to špatně. Skoro rok se snažíme a teď piju první balení... 🙂

sarkad2856
12. srp 2013

@kacenka_p Aha,tak to jo 😉 tak počkám zda někdo po tom otěhotněl 🙂
Ty problémy máš jen po tom pití?

kacenka_p
autor
12. srp 2013

@sarkad2856 já jsem četla nějaké pozitivní výsledky ohledně otěhotnění, ale už to bylo staršího data, tak jsem právě myslela jestli nemá někdo aktuálnější info...
Jj jen po tom pití...:-/

sarkad2856
12. srp 2013

@kacenka_p A jsou tam psané vedlejší učinky?
No třeba se někdo ozve kdo vyloženě po tom otěhotněl 😉

kacenka_p
autor
12. srp 2013

@sarkad2856 Právě že v této krabičce je pouze 20sáčků, žádný "návod k použití"... Jen to co je psané na krabičce, a tam žádné vedlejší účinky uvedené nejsou...

sarkad2856
12. srp 2013

@kacenka_p Aha,tak to je celkem blbé 😒 pokud je to na přírodní bazy tak bych si pomohla třeba boruvkama ty jsou dobré na střeva at sušené nebo zavařené

kacenka_p
autor
12. srp 2013

@sarkad2856 Děkuji za rady. A jak jsi na tom ty? Snažíte se? Jak dlouho?

sarkad2856
12. srp 2013

@kacenka_p nz 😉 jj snažíme již několik let ☹ a ted jsem byla na operaci a min týden na kontrole a můžeme jít do toho,po roce nás pošle na odborné pracovičtě ☹ tak snad už bude vše ok a zadaří se,jinak mě už z toho klepne

kacenka_p
autor
12. srp 2013

To chápu... My se snažíme od konce minulého roku. Mě je 25 a přítel o dva roky starší ...

bobbule09
13. srp 2013

ahojky, já beru už druhé balení nosifolu. Zatím teda těhotná nejsem,ale měla jsem snad poprvé v životě ovulaci bez pomoci hormonů a cyklus se mi upravil z 23 dnů na krásných 28 dnů. 🙂
Tak uvidíme 😵

ycram
2. led 2015

Ahoj holky, dnes poprve jsem užila NOSIFOL.... dala jsem 1 baleni i chlapovi, tak 1 krabicku si bude brat on, a dalsich 7 je pro me... už jsem vazne po 7mi letech zoufala, tak zkousim co se da...

nonacek
2. led 2015

Já si ho koupila a než sem ho začala užívat tak sem zjistila že jsem tehu 😀

berenika5
5. led 2015

Já už mám vypite tři balení a za sebe můžu říct že mi krásně zpravidelnil cyklus a po dvou baleních jsem prodělala biochemicke těhotenství které ale odešlo samo. 😉 zase prý mám pohnojíno.

sedmikraska000
22. led 2015

Jestli budete mít někdo zájem, tak prodávám nosifol 3 krabičky to je 60 sáčků 🙂.

tetr
10. říj 2016

@kacenka_p Ahoj, podařilo se ti otěhotnět pomocí nosifolu?Jinak moc gratuluji....já dne první sáček nosifolu tak uvidím jaký to bude mít účinek.

kacenka_p
autor
10. říj 2016

@tetr asi neee. Když jsem ho pila tak už jsem byla těhotná😂

uzivatelkapetra
10. říj 2016

@tetr moc drzim palce,taky zacnu brat po ms, asi rovnou 2 denne. Kdyz uz tak uz🙂
Berete az po ms nebo prvni den cyklu,tj. v den kdy to prijde?

tetr
10. říj 2016

@uzivatelkapetra Děkuji, taky držím palce...já už mám plodné období,ovulku očekávám ve st, tak teď už jen tulení🙂

lindaatobias
25. říj 2016

Ahoj holky ! Můžu se zeptat, za jak dlouho po začátku pití Nosifolu jste na sobě pozorovaly nějaké změny ? Já začala s pitím teď v pátek 21.10. a hned od soboty 22.10. mě začaly bolet vaječníky, což trvá doteď, jen s menší intenzitou. Jsem teď 16 DC, takže přemýšlím, jestli to může být známka probíhající ovulace nebo je běžné, že vaječníky při Nosifolu bolí permanentně ? A je vůbec možné, aby to začalo hned po prvním/druhém sáčku ??? 🙂 Díky moc.

uzivatelkapetra
25. říj 2016

@lindaatobias no ja jsem to ted tady procitala jelikoz jsem taky zacla akorat s inofolicem(coz by melo byt uplne to stejne) a pochopila jsem to tak, ze by se to po ovulaci nemělo dal brat. Takze bych asi zkusila ovulacni test a pokud probehlo tak uz to ucel splnilo.
Jinak ja dnes 6dc, uzivam od druheho dne a necitim celkem nic, jen velmi velmi mirny tlak vespod, spise jen pocit.
Uz zacinam byt docela nestastna, ze porad zadne pocity ani zmeny nevidim a necitim. Jakoby to vubec nijak nefungovalo. Snad to bude pouze tim, ze nejsem takova cita nebo nevim.

lindaatobias
25. říj 2016

@uzivatelkapetra No vidíš a mě právě mudr říkal, že mám Nosifol brát celý cyklus 😉 Myslím, že tohle jsem slyšela ve vztahu ke kontryhelovému čaji, že se má pít jen do ovulace. Každopádně snad mudr ví, co říká 🙂 Ovulační testy mi právě gyndař vymlouval, že jsou nespolehlivé v tom smyslu, že si uděláš test ráno a je bez reakce a odpoledne už tam může být kontrolní čárka jak vyšitá. Říkal, že daleko lepší je sledovat hlen nebo měřit teplotu. Ani jedno nedělám 🙂

uzivatelkapetra
25. říj 2016

@lindaatobias tak jasne, kdyz rekl doktor, mel by vedet o cem mluvi🙂
Ty testy asi orientacne neni spatne delat(kor kdyz to neni kdovijak drahe), kdyz se bude delat denne v priblizne stejnou dobu tak by se to snad melo podchytit. Ta teplota je asi spolehlivejsi, ale jaksi mi je to neprijemne se merit a uz vidim jak by se na to tvarila moje polovicka:D