NosiFol, jaké máte zkušenosti?

luciana80
6. pro 2013

Moje gynekoložka mi doporučila NosiFol, začínám ho tedy brát. Jaké máte zkušenosti s ním Vy? Do toho piju ještě čaj Kontryhel a zkusím nějaké další bylinky.

allinka_k
6. pro 2013

Ahoj, nevím, jak moc za to mohl Nosifol, ale po cca 3/4 roce snažení mi ho doktor doporučil a než jsem dopila první balení, byla jsem v tom 🙂

jitukka
9. pro 2013

Ahoj...já nosifol pila asi tak před půl rokem a bohužel stále nejsem těhotná, ale možná je to tím že problém není zas až tak ve mě...ale kamarádka která mi ho doporučila otěhotněla ještě než dopila 1 balení 🙂 takže já bych to doporučila 🙂

maice
10. pro 2013

Také poslouchám ve svém okolí samé dobré zkušenosti 🙂 směle do něj...

martis83
2. led 2014

Ahoj, mně Nosifol dr. doporučil dnes, takže si ho hned zítra někam skočím koupit a uvidíme, snad pomůže 🙂

martis83
3. led 2014

Tak dnes celé dopoledne sháním a nikde nemají a většinou ani netuší, že něco takového existuje. No ve čtvrté lékárně jsem ztratila nervy a nechala si ho objednat, naštěstí by měl být dnes odpoledne.

suzik161
3. led 2014

Ahoj, já jsem ho také nemohla sehnat, a pak mi doktorka řekla, že úplně stejně funguje inofolic. Ten se sehnat dal, piju ho první měsíc a vypadá to, že mám dnes ovulaci, kterou jsem přes rok neměla, tak nevím nevím 😀

martis83
3. led 2014

@suzik161 to je pěkný, tak snad se to povede. Já už mám objednaný ten Nosifol, ale díky za tip. Koukám, že cenově to vychází zhruba nastejno, tak ho třeba příště zkusím, jestli bude dostupnější.

jeradka
28. bře 2014

Holky zbyl mi nosifol,kdyby ste měla některá zájem..