Nosifol, pomohl vám?

duckisek
13. únor 2013

Ahoj holky, podobná diskuze tu je, ale stará. Tak se chci zeptat těch novějších slečen, které braly Nosifol a jestli Vám pomohl nebo ne. Děkuji za odpovědi 🙂

marikura
3. únor 2014

Tak už piju Nosifol 6 den,tak jsem zvědavá🙂 Doufám že to pomůže😉

petssematary
12. únor 2014

Tak já jsem se na pití dala dneska také, tak snad pomůže 🙂

hanulkavelunka
18. únor 2014

Ahoj taky jsem dnes zacala. Podle hormonalniho profilu mam jen zvyseny prolaktin a dr v caru mi chtela dat stimulacni injekce a iui ale to jsme zatim zamitli a tak mi rekla at skusim Nosifol a taky mam lek ktery snizi ten zvyseny prolaktin ktery brani prave ovulaci. Jinak se s manzelem snazime 2,5 roku clostil mi nezabral takze jsem zvedava co bude dnes uzita pulka tbl na snizeni toho prolaktinu a mam to uziva pul tbl tydne a po dobu 4 tydnu a dnes jsem si dala i prvni Nosifol a citim se nadejne

marikura
5. bře 2014

Tak dnes jsem 36DC,DO konce druhé krabičky mi chybí 4 sáčky a výsledky žádný ☹

markyska82
8. bře 2014

@marikura .Ahojky.Dle čeho soudíš,že výsledek žádný? Testuješ nějak ovulku?Nosifol pomáhá hlavně prasknutí folikulu. Sama ho beru a ovulka dle ovulačních testů se zlepšila během 3měsíců tak o 80%

marikura
9. bře 2014

@markyska82 ahojky,no co beru Nosifol,tak mi skáče bt teplota,dám sem graf,prý to je anovulak,jinak jsem mívala ovulku kolem 30-33dc...dnes jsem 40dc,ms nikde a bt teplota 36,2 ☹ ještě mám jednu krabičku,tak dám šanci a třeba se pletu,ale nevim noo🙂

markyska82
9. bře 2014

@marikura A jak dlouhé míváš cykly,pokud si mívala ovu až 30-33 DC?

marikura
9. bře 2014

Cykly mám 39-44...dnes ráno v 6.30 na toaletaku kapicka krve,tak jsem myslela že ms dorazila,ale od ty doby nic...tak to nechapu

hanulkavelunka
11. bře 2014

Takže první karbička doužívaní a byla jsem včera v caru na folikulometrii a bohužel zatím nic pravý vaječník nic a v levém 11dc 10mm takže ještě jednu krabičku Nosifolu jsem dnes zakoupila a další cyklus uvidím a jestli dojde MS jdu na první a snad i poslední iui manžel je 90% takže aspon on je ok

marikura
11. bře 2014

@hanulkavelunka já už mám 3...a merim bt a výsledek koukni dole...zítra 43dc s Nosifolem a ms nikde...bez Nosifolu jsem měla cykly 39-44

hanulkavelunka
12. bře 2014

@marikura a co tehu test???? Takze to mam chqpat ze ti nosifol moc nepomaha

marikura
13. bře 2014

@hanulkavelunka tt jsem dělala 41 dc a negativni,dnes jsem 44dc a podle grafu to vypadá,že ovulka byla 10.3

hanulkavelunka
15. bře 2014

@marikura tak drzim palce
Ja jsem dnes 16dc a hrozne me boli levy vajecnik a zrovna v levo jsem mela toho jednoho filika ale byl 11dc jen 10mm tak nevim jestli je mozne ze by jeste rustl a ze by dnes byla ovulka jedu 2.krabicku nosifolu tak ze by to byla dnes ovulka? Tohle jsem jeste nemela takovou bolest a ted kdyz to citim tak kdy je nejlepsi naplanovat mazleni?

marikura
15. bře 2014

@hanulkavelunka tak to Ti neporadim,sama nevim ☹ my jsme se ráno potulili B-)

hanulkavelunka
15. bře 2014

@marikura tak mi to nedalo a jela si dnes ve 14 hod pro ovu test a ve 13 hod jsme se s manzelem potulinkovali no a v 16 hod jsem udelala test a 2.carka skoro stejna jak kontrolni. V krabicce je 7 testu vecer jsem udelala 2 jestlí to neni jen nahoda a neni a dokonce ta 2.je jeste o neco tmavsi tak ted kaslu na utrogestan a pockam a budu ted testovat kazdy de a jsem moc zvedava co bude,

hanulkavelunka
15. bře 2014

1.je v 16 hod a 2.ve 20 hod a je to dnes 16dc

hanulkavelunka
17. bře 2014

@marikura ahoj jak to stebsou vypada my se jeste dnes tulili a moje ovu testy vypadaji tak prvni dva z hora jsou ze soboty jen jsem si chtela overit ze je to ovu podle tech mych bolesti v levem vajecniku kde byl 11dc foĺik 10n a 3 test je z nedele a 4 je z dneska vsechny ve stejnou dobu. Dnes uz musim zacit s utrogestanem mela jsem zacit v sobotu ale posunula jsem to tak ted uz tomu vic pomoci nemuzu snad jen pozitivnim myslenim

A co ty?

marikura
17. bře 2014

@hanulkavelunka Ahojky,no se mnou to vypadá divne,sama nevim B-)jsem 48 dc,ms nikde...dám sem graf😉

hanulkavelunka
17. bře 2014

Netest
@marikura a co test?

marikura
17. bře 2014

@hanulkavelunka test tt vcera negativni

jeradka
28. bře 2014

Ahoj holky,nechcete některá koupit nosifol? Přišel mi pozdě🙂

marikura
30. bře 2014

Tak se mi to vyvrbilo takhle...

pink84
7. dub 2014

@duckisek Ahoj,s manželem jsme se snažily 6 let o miminko.Mame za sebou kliniku Iscare 5x IUI ruzne injekce,hormony a uplne bez uspechu....Jeste se musim zminit ze jsme oba upne zdravy a zadny problem u nas nenasly,o to to bylo vse horsi nebylo nam pomoci☹ A pak mi ma sestra rekla o Nosifolu,tak jsem si ho koupila pockala na MS a hned prvni den cyklu jsem zacala....A taky jsem zacala cvicit cviky podle Ludmily Moujžíšové .A stal se zazrak dalsi MS uz nedorazila,a na testu se obevily // byla jsem v soku......Ted jsem v 11 tt 😀 a nejstastnejsi na svete!!!!
Moje setricka mi o Nosifolu rekla protoze take nemohla otehotnet 3 roky u ni tedy byla nizka sliznice a anovulacni cykli,jeji gynekolok ji doporucil cvicit Take podle Ludmyli Mojžíšovea papkat Nosifol a jejda za 3 mesice otehotnila a 2.4 se ji narodil chlapecek🙂)
Take jsem doporucila Nosifol me zname ktera ma za sebou potrat a pak ji neslo rok otehotnet,a hned dalsi mesic tak jako ja otehotnila🙂)))
TAkze muzu jen doporucit!!!!!!!!!
Cvicte i do toho ty cviky zajdete si k fizioterapeutovy a nevzdavejte to protoze zazraky se deji 😀
Vsem preji at otehotniky tak brzy jako ja🙂))

@uztotakbude
@veverusa

veverusa
7. dub 2014

@pink84 U nás se už taky povedlo. Jsem o týden dál než ty 😉

pink84
7. dub 2014

@veverusa tak super😄

lennaaa
8. dub 2014

@pink84
@veverusa a mohu nosifol i když třeba ovuluju?zatím to teda ještě nevím, snažíme se ,,teprve,, pomalu rok...teď chci zkusit ovu testy, jestli vůbec ovu probíhá, začla jsem tento měsíc pít kont. čaj a uvidíme...příští tejden se chystám za mudr. co poradí...ale jak ji tak znám tak mi řekne ať tomu dám čas..Tak se ptám jestli se nisofol může pít i když třeba je ovu? jestli nemůže nějak uškodit? nemám s tím zkušenost...dík.

maikkynna
8. dub 2014

Nepomohl a dokonce mi prodloužil cyklus :/

pink84
8. dub 2014

@lennaaa Ahoj,nosifol pij porad bez ohledu na ovulaci menstruaci a doporuzuje se pit az do 12tt tehotenství...jsou to jen vitaminky takze vubec neuskodi....Jen uz bych nepila ten kontryhelovy caj ,Nosifol ti da vse co k otehotneni potrebujes🙂)))

pink84
8. dub 2014

@lennaaa spíš začni cvičit cvyky podle Ludmily Mojžíšove🙂)))

lennaaa
8. dub 2014

@pink84 dík, jasnačka uvidím co bude tento měsíc a pak místo čaje zkusím nosifol..