Nosifol, pomohl vám?

duckisek
13. únor 2013

Ahoj holky, podobná diskuze tu je, ale stará. Tak se chci zeptat těch novějších slečen, které braly Nosifol a jestli Vám pomohl nebo ne. Děkuji za odpovědi 🙂

chrisula
18. únor 2013

@duckisek ahooj,me pomohl po 3 mesicich piti nosifolu jsem otehotnela,ale potratila hned na zacatku,tak jsem zacala pit zase🙂

ami031
4. bře 2013

ahojky. Já ho piju přes měsíc a myslím, že se mi cyklus upravil a stále čekám až dostanu ms. Jsem 34DC, teplota nahoře a ms nikde.

bibianca
13. bře 2013

@duckisek
@chrisula
@ami031 Ahoj holky právě jdu z lékárny a už piju Nosifol 🙂

chrisula
13. bře 2013

@bibianca tak drzim pesti,dej pak vedet

jane_s
12. dub 2013

Ahojky, já jsem z Nosifolu nadšená, piju 4. měsíc a jsem bez cyst, které jsem do teď měla skoro každý cyklus, pro mě je to fakt zázračná "medicínka", vřele doporučuji😉

petulinkaaaaa
14. dub 2013

Ahoj holky, dneska jsem si dala první sklenku nosifolu, tak jsem zvědavá, jestli pomůže 🙂

jane_s
14. dub 2013

@petulinkaaaaa To si piš, že pomůže kočko😉

petulinkaaaaa
15. dub 2013

@jane_s Snad máš pravdu 🙂 . Musím říct, že mě docela překvapilo, že to i dobře chutná 😀 ...

jane_s
15. dub 2013

@petulinkaaaaa Já si ho dávám do pomerančovýho džusu a je to mňamka jako prase😀

makiska1
24. dub 2013

ahojky, já piju taky nosifol.. od minulého pátku, měla jsem cystu... brzy snad dojde ms a s ní cysta odejde, a další měsíc už snad ms nedojde 🙂)

posibilities
4. kvě 2013

Holky na kolik to vyjde finančně na ty tři měsíce? Děkuji!

bibianca
5. kvě 2013

Ahojte holky, já asi po měsíci užívání Nosifolu otěhotněla, ale bohužel se miminko přestalo vyvíjet.. Co bylo příčinou nevím. Těma vitamínkama to snad, ale nebylo...

chrisula
6. kvě 2013

@bibianca to mi je lito..

baiba
9. kvě 2013

Nemám přímo Nosifol, ale mám Inofolic a pomohl mi takřka okamžitě 🙂 Mám PCO a dle doktora jsem nejspíš od vysazení HA (2 roky) neměla ovulaci.. Po pití Inofolicu se mi ovulace dostavila hned první měsíc a to 14DC 😎 Takže hned 9. den pití 🙂 Přiznám se, že jsem vůbec nevěřila, že mi to pomůže. Takže mé překvapení bylo velké.

@posibilities Nosifol cca 1200 Kč, Inofolic cca 950 Kč. Záleží, jestli koupíš přímo v lékárně nebo na netu.

terezafm
9. kvě 2013

Piju nosifol už několik měsíců kvůli PCO a taky jsem neměla ovulaci a asi za dva měsíce ovulace 14 DC. Sice jsem zatím neotěhotněla, ale opravdu to něco dělá🙂 take taky doporučuju.

veverusa
23. kvě 2013

Chystám se Nosifol taky pít, jen nikde není napsané, kdy ho mám začít užívat. Jak jste to měly vy? Děkuji

raffaelo
26. kvě 2013

@veverusa je úplně jedno, kdy ho užíváš, až ho máš doma, tak začni pít jeden sášek 1x denně.

brouzilka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veverusa
26. kvě 2013

@raffaelo Děkuju za info. Jdu si ho udělat. 😉

raffaelo
27. kvě 2013

@veverusa není zač, ať pomůže 😉

ladygodiva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
raffaelo
10. čer 2013

@ladygodiva jestli myslíš samotný Inositol, tak ten je určitě nejlevnější. Pak je Inofolic, který obsahuje jenom ten inositol a kys. listovou. A pak Nosifol, ten má ještě navíc vitamíny, které se vzájemně doplnují.

ladygodiva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
raffaelo
11. čer 2013

@ladygodiva zkus se podívat na net, jestli nemáš někde v okolí lékárnu, kde můžeš objednat na netu a vyzvednout osobně. Já měla štěstí, že jsem u nás v kamenné lékárně koupila Nosifol za 345 Kč a v další ho měli za 365 Kč, ale jinak ve všech ostatních také přes 400 kč.

ladygodiva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
raffaelo
11. čer 2013

@ladygodiva nemáš vůbec zač. Nosifol obsahuje oproti Inofolicu navíc vitamíny řady B. Takže pokud máš ovulaci bezproblémů, tak Ti stačí pouze kyselina listová.

posibilities
27. čer 2013

Nevíte zda se může nosifol i když kojím?

kacenka_p
12. srp 2013

@posibilities Já koupila v Teta lekarně nosifol za 365,-. (1krabička=20dní)

uztotakbude
17. srp 2013

Mám začít pít nosifol. Lékařka mi dala letáček, prý si to mám koupit. Chceme se o mimčo začít snažit v listopadu. Myslíte, že už bych to měla začít pít? Jinak nevím proč přesně mi to lékařka doporučila, ale hodně trpím na cysty a záněty v pochvě a taky mám rozházené MS. Někdy mám 26 dnů, někdy 32 a tak to lítá jak se tomu zachce. Myslíte, že to na to pomůže?