Nosifol, pomohl vám?

duckisek
13. únor 2013

Ahoj holky, podobná diskuze tu je, ale stará. Tak se chci zeptat těch novějších slečen, které braly Nosifol a jestli Vám pomohl nebo ne. Děkuji za odpovědi 🙂

rozaruska
22. srp 2013

Určitě ti pomůže,taky jsem to měla hodně rozházené a po užívání Nosifolu to mám přesné jako hodinky🙂 O mimi se snažíme 3 měsíce,Nosifol piju 6 měsíců..jen mě mrzí že pořád nic☹

jarmilapi
4. zář 2013

Krasný den holky, před 3měsíci jsem prošla v 6tt samovolný potrat moc si přejeme miminko tak se dívám na vše možné a našla jsem Vás a Nosifol..nemám s tím žádné zkušenosti, ale jak vidím zabírá. Nevíte zda mi ho může předepsat doktor na gyndě a nebo si ho raději koupit v lékárně. Děkuji za informaci

vrtule
5. zář 2013

@jarmilapi Nosifol není na předpis, můžeš volně koupit v lékárně 😉
Také ho užívám už 3 měsíce, ale zatím nic ... ☹

bobbule09
5. zář 2013

@vrtule u nás taky nic ☹ První měsíc jsem měla ukázkovou ovulaci a cyklus se mi upravil z 23 na 28 dnů,tak jsem se radovala a druhý měsíc už zase jedu jako dřív. Ovulka žádná a cyklus opět 23 dnů 😢

oldana
5. zář 2013

mě to taky holky nijak neosvítilo 😒 po třech měsících sem ho dobrala a happy end se nekoná 😝

hellien
6. zář 2013

@bobbule09 Můžu se zeptat, cyklus 23 dní je v nepořádku? Mám to taky tak a ovulaci nejspíš mám, ale myslela sem, že 23 dní ničemu nevadí?!

bobbule09
6. zář 2013

@hellien no já mívám ovulaci až tak 16tý den, což je potom málo času na zahnízdění vajíčka, kdyby náhodou došlo k oplodnění. Ale já tu ovulaci stejně většinou nemám vůbec, takže je to jedno 😒

hellien
6. zář 2013

@bobbule09 Aha, to mě nikdy nenapadlo se nad tím zamyslet, tak díky za info, u mě je zas jedno ovulace jestli je, není, přítel má derformaci 99% hlaviček u spermií, takže si nedělám iluze 😒 Hodně zdaru přeju 🙂

bobbule09
6. zář 2013

@hellien tak to mě mrzí ☹ Ale ono se vám určitě zadaří, věřím tomu. 😵
U nás je to hlavně otázka věku, už jsme starší ročníky a oba máme nějaký problém, takže máme mnohem menší šanci než vy ☹
Přeju moc štěstíčka 😵

hellien
6. zář 2013

@bobbule09 Tak otázka je, co je starší ročník 🙂 Taky nejsem mladice, navíc mám na jednom vejcovodu nejspíš srůsty, takže u nás taky žádná hitparáda, ale věřím, že mimino bude a když ne, tak to je asi osud a má to tak být. Co dr. na tvoje problémy a jak dlouho už byste chtěli? (nemám ráda slovo snažení 😀 )

bobbule09
7. zář 2013

@hellien no já mám 38 roků a partner o 11 víc, jeden vaječník mám "nefunkční" a partner taky nemá spermio zrovna bůh ví jaké 😒
Byla jsem 2x na IUI, jednou na IFI a jednou na IVF, nikdy se nic nezadařilo ☹
Před dvěma lety jsem otěhotněla přirozeně, ale hned na začátku miminko odešlo, od té doby už nic ☹
A na mimču "pracujem" 7 let 😢
Ale jedno dítě už mám, tak to taková trága není 😀

hellien
7. zář 2013

@bobbule09 Aha, tak to toho máte za sebou už dost 😒 Já mám zatím "jen" 34, ale dítě ani jedno a zatím je to 9 měsíců co bysme chtěli, no tak nehroutím se, ale vyhlídky nic moc, ale ještě sme nic nepodstoupili, chci to začít řešit tak za měsíc, jsem domluvená s dr., že když se do září nepodaří, tak příjdu, uvidíme co s náma udělá 🙂 Tak třeba se potkáme za pár měsíců v jiné diskuzi 😉 Držím pěsti!!!

bobbule09
8. zář 2013

@hellien jééé, to by byla krása a já tomu pevně věřím. 😵 Ještě se na dítě necítím stará, i když moje maminka má na to úplně jiný názor 😕
Já mám jedno dítě a přítel má 3 děti, ale už jsou dospělé a dokonce už máme i vnučku 🙂 Ale společného potomka nemáme a to je nám líto a proto si ho ještě musíme pořídit, ať máme nějaké to potěšení na stáří 😀

hellien
9. zář 2013

@bobbule09 Se omlouvám zakladatelce diskuze, že je to mimo Nosifol,ale ještě musím 🙂 Tak Bobbule to máte dětí jako smetí, to by společné miminko byla taková třešnička na dortu 😀 Věk na to určitě ještě máš, pokud se na to cítíš proč ne, to je individuální. Já doufám, že aspoň jedno mimino si nás vybere a příjde 😎

bobbule09
9. zář 2013

@hellien no je nás docela dost, když se sejdou všechny naše děti s partnerama a s vnučkou, tak je nás devět, což je super 😀 Jenom máme na tolik lidí málo místa a proto beru Nosifol, abych ten počet pěkně zaokrouhlila na desítku 😀

danka4
15. zář 2013

Ahoj holky, mně Nosifol nepomohl. Cyklus se srovnal až po Proveře. Nosifol jsem brala 5 měsíců (7 krabiček). Teď - 4 měsíce na Proveře - budu zjišťovat jestli mám ovu - zatím jsem to "neřešila", ale mimi stále nikde, tak je asi potřeba začít zjišťovat proč (snažíme se od listopadu 2012).

eviks
16. zář 2013

Ja začínám s Nosifolem zítra, až si ho vyzvednu v lékárně. Doufám, že společně se cvičením a dietou pomůže. Doktor mi ho poradil na dlouhé cykly (40-55 dní, podezření na PCO, anovulace) Chceme se začít snažit po novém roce, dle doktora to asi přirozeně nepůjde, ale chci si do té doby alespoň zlepšit zdravotní stav a snížit váhu.

cooke
16. zář 2013

Ahojky holky taky odedneška začínám s Nosifolem ... tka snad pomůže 😵

@eviks já měla šíleně dlouhé cykly třeba i 60 dní a pomohl mi kontryhel. Denně jsem pila půl litru čajíku a už další MS jsem měla po 31 dnech 🙂 od té doby úplně ukázkové .....

eviks
16. zář 2013

@cooke, díky, kontryhel už také piju🙂 zkusim vše, co půjde, aby se to dalo nějak do pořádku...

elaaa
7. říj 2013

Ahoj holky, neměl by někdo zájem o Nosifol a Inofolic? Stihla jsem vybrat jen necelé dvě krabičky. Za mě doporučuji. Zkrátil mi cyklus z obvyklých 50 dní na 35. Stihla jsme teda dobrat necelou druhou krabičku a už jich dál není třeba. Inofolic má stejnou účinnou látku ve stejné dávce jako Nosifol, taktéž má listovku, ale nemá ty další běžné vitaminy (hořčík, vit. B6 a B12). Mám jedno balení Nosifolu (20ks) a jedno balení Inofolicu (20ks) a asi 4 pytlíky k tomu. Takže dávka na 44 dní (44 pytlíků). Představovala bych si cenu asi 600Kč + pošta. V té bych se mohla vlézt do 20kč, pokud nebudete vyžadovat originál krabičku. Prodám pouze vše zaráz. Ozvěte se prosím do IP. Díky.

kokoska1408
26. lis 2013

@ladygodiva
@raffaelo holky prosim vas kdy jste zacali uzivat nosifol, uz pri MS a nebo az po? Dekuji

raffaelo
26. lis 2013

@kokoska1408 mě v ničem nepomohl, nebo jsem za dobu jeho užívání nic vypozorovala. Jediné co, tak že stál plno peněz - ale nevím kolik stojí teď. A užívat ho můžeš začít kdykoliv. To už pro mě byl lepší Gynex - který mi zkrátil cyklus.

doko
26. lis 2013

ahoj holky, kámošce Nosifol taky nepomohl, ale stejně ho chci zkusit 😉 mám PCO. jinak už jsem zkoušela gynex a kontryhelový čaj, ale ani jedno nemělo žádný účinek. ještě zkusím Nosifol a jestli ten taky nic, tak na ty "zázraky" už kašlu 😝

ladygodiva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fachy
15. led 2014

Ahoj holky, máte některá při užívání Nosifolu problém s nafouknutým břichem? Já se v noci kvůli tomu i budím. Mám i pocit, jako bych měla v krku knedlík nebo bublinu, která nejde vytlačit ven (jakoby na krknutí) 🙂 Nevíte jak to odstranit? Beru Nosifol už přes měsíc.

pink84
24. led 2014

ahojky vsem🙂 Zacinam užívat Nosifol🙂 jen nevim zda 1 nebo 2 sacky denne? jak jste to brali vy ? dekuji

marikura
28. led 2014

Ahojky,od září se s manželem snažíme o miminko,ale mám strašně rozhazene cykly od té doby co jsem vysadila prášky...dnes už jsem zase 42dc a ms nikde.Myslíte,že mi Nosifol pomůže?

85jana85
28. led 2014

@pink84 1x denně a paní v lékárně mně poradila pít ho mezi 7 -9 ranní,piji zatím 1 měsíc tak uvidím...

marikura
28. led 2014

@85jana85 tak mi dej pak prosím vědět 😉

85jana85
28. led 2014

@marikura uvidíme.. piji ješte kontryhelový čaj mám po vysazení antikoncepce dlouhé cykly (48,40,50) a naposled jsem musela i na vyvolávačku tak jsem opravdu zvědavá 😉