Nosifol, pomohl vám?

duckisek
13. únor 2013

Ahoj holky, podobná diskuze tu je, ale stará. Tak se chci zeptat těch novějších slečen, které braly Nosifol a jestli Vám pomohl nebo ne. Děkuji za odpovědi 🙂

pink84
8. dub 2014

@lennaaa no caj to jsou jen bylinky a k tomu je potreba dlouhodobe uživani cca 3 mesice a více me nepomohl a jen jsem se stim trapila jak mi nechutnal☹

slunickoseznam.cz
9. dub 2014

Ahoj beru již druhe baleni a zatim nic mam anovulacni cyklus

lennaaa
10. dub 2014

@slunickoseznam.cz to je blbýý, já se ho chystám koupit..

marikura
21. dub 2014

Ahojky, zbylo mi tady v krabičce 18 sáčků...už ho pít nebudu...prodloužil mi cyklus na 60 dc ☹ kdyby někdo chctěl,tak mu ho nechám za 300

veronika_nika_ka
25. kvě 2014

Piji druhe baleni, zatim bez vysledku. Cyklus se mi ale upravil na 28 dni a diky becku mam vetsi chut, tak 2 kila nahore :( uvidime dale.

happymira
24. zář 2014

Ahojky přidávám se z užíváním nosifolu beru teprve první balení tak snad to bude k něčemu a dočkáme se na testu // snažím se o první mimi je mi 20 preji snažilkam ať je vám to povede co nejdříve 🙂 🙂

mirusenka27
28. zář 2014

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s Nosifolem doporučila mi ho Dr snaží me se už 9 let ☹ .Nezeptala jsem se jí jak a kdy začít užívat ten Nosifol nyní budu mít ovulku tak nevím jestli začít až po ms na nový cyklus nebo mám začít hned.

happymira
9. říj 2014

První do brání nosifolu první baleni a testtik pozitivní skoro po roce snažení no nechci to zakriknout další test udělám Rano pořád tomu nevěřím držte palce

evcann
9. říj 2014

@mirusenka27 začít muzes hned, ale me nepomohl, ja ho vysadila a koupila jsem si klasika mamavit pri nem se mi tenkrat zadarilo otehotnet a ted ho beru zatim mesic a mam alespon hezkou sliznici, kdezto Nosifol na me nefungoval vubec a jeste je trikrat tak drahy

mirusenka27
9. říj 2014

@happymira To GRATULUJI z celého srdce 🙂

happymira
9. říj 2014

Zatím tomu nemůžu uvěřit uvidíme zítra se obednam jinak moc děkuji a přeji ať vám to taky brzo vijde 🙂 🙂 vytoužené // 🙂 🙂

makula18
27. říj 2014

Ahoj holky. Užíváte někdo nosifol? A jak to s vámi vypadá, pomohl? Děkuji za odpovědi. 🙂

veroniquecz
24. lis 2014

Ahoj, zbylo mi 19 sáčků, prodám za 300,- kdyby měl někdo zájem.

pdidi1
9. pro 2014

Ahojky snažilky - zůstaly mi 2nové balení. Cena 500,- za obě. Kdybyste některá měla zájem. Nám to pomohlo po 4balení. 🙂

ycram
2. led 2015

Ahoj holky, dnes poprve jsem užila NOSIFOL.... dala jsem 1 baleni i chlapovi, tak 1 krabicku si bude brat on, a dalsich 7 je pro me... už jsem vazne po 7mi letech zoufala, tak zkousim co se da...

sedmikraska000
22. led 2015

Prodávám nosifol 3 krabičky = 60 sáčků za 900,- 🙂

daniella1985
28. led 2015

@slunickoseznam.cz muzu se zeptat, jak poznam anovulacni cyklus? Diky moc

canova
28. led 2015

Ahoj me nepomohl otehotnela jsem az co jsem dobrala Clostilbegyt

acoruna
29. led 2015

Ahoj. Mně zas Clostilbegyt nefungoval, výsledek Nosifolu nebo Inofolicu (prakticky stejné preparáty) se v dubnu narodí 🙂
Zbylo mi 6 balení Inofolicu, každé balení má 20 sáčků - prodávám za 250,- jedno balení (20 sáčků).

miela
14. bře 2015

Ahojky děvčátka,taky mám dobrou zkušenost .8měsíců se nedařilo otěhotnět a pak jsem nasadila Nosifol a 2 měsíce a jsem těhu😍.Jen doporučuji

venda01
16. bře 2015

@acoruna Ahoj acoruna, máš ještě Inofolic na prodej?

danuse90
22. bře 2015

Behem druheho baleni se podarilo po nekolikati mesicich snazeni 🙂 Snad to dotahnem do radostneho konce. Doporucuji 🙂

katkavfr
14. zář 2015

nezbyl slunicka nekomu nosifol??

blha
17. říj 2015

Mě můj pan doktor doporučil Inofolic. Je to prý originální preparát a má s ním výborné zkušenosti. Tak jsem objednala na internetu. V lékárně mi řekli, že existuje i varianta pro muže - Folandrol, na podporu dobrých a rychlých spermií 🙂. Ale ten jsem zatím nekoupila, čekám, jestli zjistím nějakou pozitivní zkušenost...

janickazabicka
2. zář 2016

.

beruska1889
2. zář 2016

@janickazabicka Nosifol a Utrogestan se nijak nebije, mně to dokonce výslovně několikrát doporučil můj lékař - primář gynekologie, takže klidně to spolu užívej a ať se brzy zadaří... 😉

janickazabicka
2. zář 2016

@beruska1889 fakt tak to je super. Ja se ho na tuto kombinaci neptala. J auz ho asi pred 3/4 rokem uzivala ale nebyla jsem moc dusledna, brala jsem ho jen v dobe ovulace. ALe ted jak vidim tak by se mel brat kazdy den po cely cyklus. Tak to prubneme a uvidime 🙂

janickazabicka
2. zář 2016

Ahojky holky vidim ze je to sice stara diskuze, ale myslize ze kdyz beru utrogestan a zacala jsem ted s Nosifolem, ze se vzajemne nebudou nejak kryt a mohlo by se nam konecne zadařit. Uz nejakou dobu miminko chceme, nechavali jsme tomu spis prirozeny prubeh, ja mela problem i s delkou cyklu jako na houpacce. Ale ted od června od svatby se poctive snazime a zatim nic. Utrogestan beru 2 mesice a Nosifol ted asi 2 dny.

beruska1889
2. zář 2016

@janickazabicka já ho užívala ještě než jsem k němu šla poprvé a moc si ten Nosifol chválil... a před pár měsíci mi k tomu dal asi na 4 cykly Duphaston - což je vlastně Utrogestan ale od jiného výrobce... 😉 a říkal ať beru oboje 😉 já ho beru už rok a půl... k mimču mi zatím nepomohl, ale cyklus mám fajn, tak ho budu brát, dokud nebudu těhule, když je z něj můj dr tak unešený 😉 teď se chystáme poprvé do CAR tak uvidím co oni tam na to 😉

janickazabicka
2. zář 2016

@beruska1889 aha tak takhle dlouho to neberu ještě. A doufam ze teda nebudu. Bylo by fajn kdyby se zadarilo tento měsíc. Manžel má v Listopadu 40. To by byl skvělý dárek. Myslím že by byl úplně vedle. 😀 a jak bereš ten utros? Já od 15 do 25 dne cyklu. 1 ráno a 2 večer. Prý by to mělo být v pořádku zatím mi cyklus z 50 zmenšil na 28 pak 35 a ted 28 zase tak snad další bude 270 dní 😂😂