Opakující se zánět močových cest po pohlavním styku. Co Vám pomohlo?

terka80
29. srp 2019

Dobry den.jsem jedna z zen ktera trpi na zanety mocoveho mechyre po pohl.styku a protoze se snazime o miminko mi gyn.rekla at po styku nevstavam a umyvat az rano a to je prave ten problem k zanetu a rada bych se zeptala tech ktere resi nebo resily to stejne co vam pomahalo jako prevence.

anettak
29. srp 2019

Dobrý den, řešila jsem velice podobný problém a co mi na to pomohlo byla BLOKURIMA prodává se běžně v lékárnách, je to D-Manoza, jsou to sáčky s rozpustným práškem ve vodě, který se dává jeden sáček hodinu před milováním, hodinu po milování 🙂 mě to pomohlo, přeji ať též pomůže 🙂

terka80
autor
29. srp 2019

@anettak neziju v cr ale takove sacky ja beru kdyz mam zanet,jsou to atb.

asadek
29. srp 2019

Taky na to trpím, jedinou pomoci je po styku se proste vycurat, aby se vydezinfikovala moc. trubice. Pockala bych třeba hodinku a sla na wc - celou noc je podle mě zbytečne 🤷🏻‍♀️

yvarp
29. srp 2019

Mě hlavně pomohlo přeléčit partnera antibiotiky, protože on měl v močové trubici bakterie, které mi pořád vracel, trpěla jsem opakovanými záněty cca dva roky, od přeléčení manžela mám už dva roky klid

klea81
29. srp 2019

Brusinky nebo také laktobacily do pochvy

jannym
29. srp 2019

me pomohl nefrovaxom

jednaholkaa
29. srp 2019

Staci lezet 15-20 min.. pak uz je to jedno. Klidne bych se umyla.

kiki1912
29. srp 2019

@terka80 vycurej se před sexem a po sexu to by mělo pomoci ale pokud je partner nakazeny tak prelecit i partnera. Ten si může zajít na kožní a dali by mu na to něco

kiki1912
29. srp 2019

@terka80 a nebo k urologovi

aurelie34
29. srp 2019

Na otěhotnění nemá opravdu vliv to jestli se jdete osprchovat nebo ne. Já jsem pokaždé počkala v leže 20 minut a pak šla na záchod a do sprchy. Teď jsm v 15 tt. Tak že bych to vůbec neřešila a normálně se šla vykoupat. Ty správné spermie se k dovnitř dostanou.

kaja2016
30. srp 2019

@terka80 Cetla jsem jen tvuj prispevek. To ti vazne poradila? Neni to fama neco jako stojka? Po styku vycurat, taky delam.-) Kdyz to neudelam, druhy den lehke paleni. Chronicke zanety mam za sebou, pomohlo neuzivat atb a dat to bez nich. V prubehu nebyl zadny rozdil. Mam to ted horsi ( jakoze brutus bolest) uz jen tak jednou za rok - ale to musi byt vic faktoru - napr po sexu se nevycuram, nepiju a prochladnu, ev.jeste alkohol🙂 Kazdopadne me pomohlo jeste dlouhodobe protizanetlive bylinky, zvedne ti to imunitu ( znici to male zanety v tele a imunita ma kapacitu na mocak). Mam dobrou zkusenost se znackou sankt bernard ( i treba brusinky, manosa). Otuzovani je taky dobry.

andrea353
31. srp 2019

Taky trpím na záněty mocaku. A uz jsem si prošla i jedním při zkoušení o mimi. Já zůstávám ted tak půl hodky ležet a jdu na záchod. Je dobré jít na záchod i předtím. No a není dobrý dlouhý sex a ani když to dře, rozdrazdi se a je z toho pak zánět

andyskarsgard
4. zář 2019

Měla jsem takový problem předtím, ale doktorka řekla že mam zajít na toaletu před a hlavně po, a ted když to dělam takto už se mi neobjevilo.