Otěhotněly jste při přerušovaném sexu?

uztotakbude
28. zář 2013

Ahoj holky, chci se zeptat, je zde někdo, kdo vysadil prášky, začal koketovat s myšlenkou, že bude mít prcka, ale ještě nějakou dobu se "chránil" za pomoci přerušovaného sexu (přítel, manžel se prostě neudělal do vás) a přesto jste otěhotněly? My to tak zatím praktikujeme, manžel se opravdu hlídá, ale i přesto si říkám, zda není divné, že to takto praktikujeme rok a já nejsem v tom. Je snad možné, aby se tak skvěle manžel ovládal, že by do mne nešla ani kapka? Říká se přece, stačí kapka, už to ťapká. 😀 Tak poslední dobou přemýšlím, zda se mnou není něco v nepořádku. Budeme se za chviličku už snažit na plno, ale jdu do toho s tím, že jsem asi divná, když po roce sexu na přerušovanou nejsem v tom. Doktorka mi říkala, že je to velmi neúčinná forma antikoncepce. 😒

eloana
28. zář 2013

takto fakt nema cenu premyslet....az se budete snazit rok na plno, tak bude tato otazka jiste na miste. Nyni ne!
Kazda jsme jina-moje mama tuto antikoncepci praktikuje cely zivot a ma 3, vzdy chtene deti

katie82
28. zář 2013

U nás tahle metoda fungovala 14 let naprosto spolehlivě, až 15. rok nás potkalo překvápko 🙂

vera_vila
28. zář 2013

Sami to nepraktikujeme, ale kamarádka to tak praktikují běžně už 17 let a bez následků... Takže až se rok budete naplno snažit a nepodaří se, pak je na místě řešit, zda jste oba v pořádku nebo je někde problém...

arrowka
28. zář 2013

Je to neúčinná antikoncepce, ale podle zákona schválnosti do toho vlítne ten, kdo dítě nechce. Komu by případné následky nevadily, tak mu to funguje. 🙂

milada2
28. zář 2013

@uztotakbude Kocko, bud v klidu, my to takhle s manzelem praktikovali roky a v pohode. A kdyz jsme se zacali "snazit", nebo spis jen prestali si davat pozor, otehotnela jsem temer hned. Proste mame spolehlivy chlapy 😉

manteca73
28. zář 2013

Já jsem ze zdravotních důvodů vysadila prášky v květnu. Od té doby sme s přítelem praktikovali přerušovaný sex...a někdy v průběhu prázdnin sme začali uvažovat o mimču. Poprvé "naplno" to začalo druhý týden v srpnu a v pondělí si jdu na gyndu potvrdit těhotenství :D takže myslím že to svým způsobem funguje;)

veroniquez
28. zář 2013

Ze zdravotních důvodů jsem odmítla brát hormon.antikoncepci, metodu přerušovaného milování jsme praktikovali asi dva roky a pak jsem zcela nečekaně byla v jiném stavu, ani jsme nevěděli jak. 😀 Rozhodně bych nepomýšlela na to, že když nejsi při praktikování této metody těhotná, že je něco špatně...

saminomimino
28. zář 2013

já nikdy HA nebrala vždy jsme praktikovali přerušovanou soulož,ani po klasickém styku když jsme miminko už chtěli jsem neotěhu hned a tak se nám metoda zdála bezpečná,ovšem než jsme přišli k třetímu dítku,5 měsíců po porodu nám tato spolehlivá metoda selhala 😀 bylo třetě

glimmer
28. zář 2013

my to máme takto, teď už s manželem, od té doby co jsme spolu. Pak jsme se rozhodli, že mimčo chceme a nešlo to. Šla jsem na operaci slepáku, a během rekonvalescence po operaci se to povedlo. Takže naše Anička má indiánský jméno : slepé střevo :o)

lucifereeek
29. zář 2013

já brala antikoncepci akorát jak jsem chodila do školy - to by těhu fakt nebylo moc dobré, a po škole už jedem jen na tomto a otěhotněla jsem vždy jen, když jsme chtěli, takže u nás je to 100% už 10let, nemyslím si, že když jsi neotěhotněla, tak je něco v nepořádku.

lv
29. zář 2013

my to takhle praktikujeme snad 5let, a to je můž extra plodný, obě holky jsou plánovaný a otěhotněla jsem 1.-2.cyklus.

blahova_andrea
29. zář 2013

@uztotakbude my to praktikovali, co se jsme se poznali. první rok stopro účinné 😀 pak jsme začali koketovat s tím, že bychom měli mimi a tak jsme si občas zariskovali. // jsme objevila až po dalším víc jak půlroce myslím. co se malý narodil, tak praktikujeme zase, budou mu dva roky a další nečekám. přítel se asi ovládat umí dobře 😀 no já bych teda klidně začala znovu pokoušet osud, ale teď to prostě nejde ☹ i když to máme takto dobře vyzkoušené, že to u nás funguje, tak třetí už bych takto ale neriskovala 😀 to už bych si pojistila něčím jiným - "spolehlivějším"

ninive211
14. říj 2013

@uztotakbude U nás to fungovalo skoro rok, HA jsem dobrala loni v září a od té doby jsme přerušovali. Párkrát, hlavně na začátku, pro jistotu i s kondomem, ale nemáme to ani jeden rádi, tak jsme pak "riskovali" bez toho...a nic. Poslední dva tři měsíce mimo "neplodné" dny si klidně směle zariskujeme...no a po svatební cestě už si užíváme se vším všudy a bez zábran, tak uvidíme, co z toho bude 🙂
Závěr: máš -li šikovného partnera, metoda může určitou dobu opravdu fungovat, ale jak píše blahova_andrea, pokud bych užměla doma dvě děti a za žádnou cenu nechtěla třetí, asi bych už s touto formou "antikoncepce" neriskovala, má smysl pro ty páry, které sice právě teď ještě nechtějí děti, ale kdyby se stalo, tak by jim to příliš nevadilo.

vashaa
14. říj 2013

Ahoj, my jsme toto praktikovali skoro 3 roky a taky jsem neotěhotněla. Podařilo se, až když jsme do toho "skočili" naplno 🙂

pisisvori
14. říj 2013

My jsme taky tuhle metodu používali 4 roky a neotěhotněla jsem. Asi u toho opravdu záleží jak to chlap "umí".

xveronikaxx
28. říj 2013

s ex jsme přerušovanou metodu praktikovali 4 roky.. taky jsem si říkala, jestli je všechno v pořádku..spíš jsem si nebyla jistá hlavně u něj, protože s ex-ex jsem otěhotněla (a šla na interrupci)..no a po rozchodu můj milý ex do 3 měsíců otěhotněl se svou současnou, takže očividně chyba u něj nebyla, o to víc jsem se začla děsit, jestli není chyba u mne. Protože se současným partnerem plánujeme v blízké době mimčo, došla jsem si na různá vyšetření a jsem taktéž v pořádku.. Takže nejspíš co se má stát stane se...
Je možné že nejsi (a asi i já) plodná na 100% a opravdu nám nestačí "otřít se o slipy" nebo že u chlapů byly pomalejší spermie a nebo kombinace obojího, ale při sexu až do konce se vším tam, kde to má být , se to podaří... neboj, vše dobře dopadne.. myslím že starost o to, jak rychle se nám to podaří, jestli dítě bude zdravé, máme uplně všechny a je to normální 🙂

mataharyy
28. říj 2013

Několik let jsme toto praktikovali a neotěhotněla jsem, teď máme tři děti, takže v tomto ohledu asi divná nebudu 😉 😀

xsenova
28. říj 2013

7 rokov uspesne. Len raz som sa ho spytala ci to skutocne stihol. "Jasne ze ano" ... mmm nase jasne bude mat pomaly rok 😀 ale podla toho co sme sa bavili s priatelmi ktori prerusovanu metodu praktikuju, tak mame 1. bud spolocne chcene deti 2. alebo presne vieme kedy k tomu prislo - ale vsetci sme si povedali "ked to tak dlho ide, tak ten 1x sa urcite nic nestane"