Otěhotněly jste přirozeně, i když jste měly nepravidelné cykly?

zmrzlink
6. bře 2020

Ahojky všem, chtěla jsem se vás holky zeptat.
S přítelem jsme se už rozhodli založit rodinu 🙂 Na miminko se neuvěřitelně těším.
Jen moje cykly nejsou nějak moc pravidelný.
Například naposledy listopad 30,prosinec 45,leden 29 a teď únor už je 35 a stále jsem to nedostala :( Takže mám opravdu nepravidelně a chci se zeptat jestli jste otěhotněly i tak bez pomoci doktora a i vcelku brzy? Nemám z toho moc dobrý pocit :(

neznama23
9. bře 2020

Poprvé jsem otěhotněla po 3 měsících a teď když jsme se snažili o druhé tak moje cykly jednou 43 pak 32 pak 37 a takhle pořád dokola a povedlo se po 10 měsících ale zadařilo se hlavně to neřešit lehce se to napíše těžko se to koná já to řešila a proto až tak dlouho .. ale určitě se zadari 🍀

radullah
9. bře 2020

cykly mám dlouhé a nepravidelné, první těhtenství po 8 mi měsících snažení, druhé neplánovaně, třetí po 4 měsících a čtvrté po dalších 4 měsících. Ze všech mám doma dvě dětičky (druhé a třetí nedopadli, nepočítám tam dobu těhotenství ani šestinedělí po potratech)

romism
10. bře 2020

Ahojky, já taky přispěju pozitivní zkušeností pro uklidnění 🙂 Brala jsem nízkohormonální antikoncepci Belara bezmála 10 let. Manžel cca poslední rok hodně intenzivně mluvil o tom, že už by chtěl miminko. Já jsem se na mateřství ještě úplně necítila, ale řekla jsem si, že už to nechci dlouho odkládat a je to dobrý důvod k vysazení HA. Toho vysazení jsem se opravdu bála, protože jsem nevěděla, co mi to udělá s tělem, s cyklem a podobně. Nakonec to nebylo tak hrozné, ale cykly jsem měla dlouhé a nepravidelné. Půl roku jsme se chránili jinak. Pak jsem řekla, že teda jdeme do toho a necháme tomu volný průběh. První měsíc tohoto "volného průběhu" jsme spolu s mužem spali s větší frekvencí, ale kdy mám ovulaci, jsem nevěděla a ani neřešila. Otěhotněla jsem hned ten první měsíc, až mě ta rychlost překvapila :D Teď jsem ve 4. měsíci 🙂 Takže držím palce, ať to taky jde co nejrychleji 🙂

zmrzlink
autor
10. bře 2020

@romism To je krásný, moc moc ti gratuluji :*

romism
11. bře 2020

@zmrzlink Moc děkuji, jsi hodná ❤ přeji, ať to u vás jde taky hladce 🙂

cila9
11. bře 2020

Můžeš být klidná. Nepravidelný cyklus mám také a po měsíci se nám to povedlo. Hodně štěstí. Čím méně se bude sledovat, tím dříve to přijde.

zmrzlink
autor
4. dub 2020

Holky, chtěla jsem vám moc poděkovat 🙂 Měly jste všichni pravdu, povedlo se hned na poprvé a já dnes našla dvě // 🙂

puhelin
4. dub 2020

Ja jsem si koupila ovulacni testy a merila jsem si teplotu. Vyslo to pokazde.