Otěhotněly jste těsně po ovulaci a máte holčičku?

lentilka131
14. črc 2018

Ahoj, vím že pohlaví dítěte se nedá ovlivnit, ale přesto mi to nedá a chtěla bych se zeptat, zda některá z vás měla jediný pohlavní styk a to tesne po ovulaci (a má to prokázaný např. bazalni teplotou nebo ovulacnim testem) a narodila se vám holcicka? Protože i když se všude píše, ze se to ovlivnit nedá, tak když si pročítám konkrétní diskuze na internetu, tak holkám, co měli jediný pohlavní styk tesne po ovulaci se vždy narodil chlapeček.. tak mi přijde, ze vyšší pravděpodobnost tam určitě bude.. prosím nepište, ze se to ovlivnit nedá, fakt mě jen zajímá jestli se někomu takhle holcicka narodila, protože zatím jsem vždy vycetla, ze se narodil chlapeček..

lentilka131
autor
15. črc 2018

@beruda přesně tak jsem to myslela. Ten den jsem už měla negativní ovulacni test (den predtim pozitivní) a podle mě jsem to i cítila v podbrisku a hodinu na to jsme měli styk.. takže podle mě tesne po ovulaci.. a ano samozřejmě ze je nejdůležitější zdraví dítěte a budu rada i když to bude chlapeček, ale nevím proč bych si nemohla prát holčičku.. ale o hodnotach v životě jsem tady vůbec nechtěla diskutovat.. jen mě zajímal takový malý průzkum, jestli ta pravděpodobnost vychází.. protože doteď mi to tak na všech diskuzich přišlo..

beruda
15. črc 2018

@lentilka131 v pořádku, nereagovala jsem na tvá přání, jen mně zajímalo jak to myslíte s tím PO ovulaci...já si taky přála víc holčičku a partner si přál u druhého miminka víc kluka, je asi přirozené, i když to nikdo nepřizná, že si přejeme více jedno pohlaví, ale nikdy jsem se nezajímala o to, jak toho spíše docílit. Ona je ta pravděpodobnost stejně nakonec fifty fifty 😀

andelka
15. črc 2018

Já osobně mám dva kluky,ze styku 1 den před ovulací a 3 dny před ovulací. Kamarádka má kluka z 5 dnů před ní. Ono obecně je větší pravděpodobnost že spermie počkají,než se se člověk trefí se stykem do těch cca 36 h kdy je vajíčko oplodnění schopné,a přitom obecně je pravděpodobnost 50:50 kluk a holka.

zavodnice
15. črc 2018

Vím den, kdy jsem měla ovulaci, styk jsem měla pouze ten den v noci a druhy den ráno. Dam vám vědět, až budu znát pohlaví, jsem zatím v 13tt a doufáme v chlapečka. 🙂

lentilka131
autor
15. črc 2018

@zavodnice tak to je přesně tak, jak mě to zajímá🙂 tak pak dej určitě vědět, jestli to bude chlapeček nebo holcicka🙂

princeznicka1
15. črc 2018

Mám 4 kluky a opravdu jsem u každého věděla,kdy proběhla ovu. Takže za mě jsou to jen babské povídačky🤣 o tom že 5-3 dny před je holka.

lucka662006
15. črc 2018

V den ovulace - máme chlapdčka, 2 dny před ovu - máme holčičku, za mě tedy častěji platí, než neplatí🙂

avital
16. črc 2018

Ja te potesim, mame holcicku dle testu tesne po O 🙂

montyjack
18. črc 2018

@lentilka131 Ahoj, ovlivnit se to dá tak na 70%, mám holčičku, styk 1 nebo 2 dny před ovulací (slinový mikroskop)

market1512
Autor odpověď smazal
Zobraz
market1512
18. črc 2018

@lentilka131 ahojky, taky te potesim 🙂 Ja tohle teda nikdy neslysela, a popravde ani neresila. Nicmene u prvniho jsem dlouhe mesice resila BT, ovulaci nikdy necitila a nechapala maminky, ktere rikaly, ze ji poznaji a citi... A kdyz mel prvorozeny chlapecek 7 mesicu a 3 tydny, citila jsem ovulaci uplne presne, naprosto jsem v tu chvili pochopila o cem psaly ty holky... a meli jsme hodinu na to sex, prvni miminko se nedarilo, tak jsem chtela zkusit reakci tela ... a za par dnu HOLCICKA oslavi 2 narozeniny a deti mam ke vsemu po 16 mesicich. Preji ti hodne stesticka, aby se to hlavne podarilo, po holcicce jsem taky touzila od 15 let, a pak kdyz jsme rok a pul behali po doktorech, jsem byla stastna za cokoli a nechala si to rict az na porodnim sale, pri druhem mi to pan doktor I pres 3 me upozorneni, ze nechci, potreboval oznamit ve 33tt. Mysli pozitivne a treba se ti sen splni 🙂

vecerinka
19. črc 2018

A není to jedno? Ve finále je pak každá maminka ráda když porodí zdravé miminko.

vercik83
29. črc 2018

Ano