Otěhotnění 2 dny před ovulací, je nějaká šance?

zardia
9. únor 2012

Ahoj, chtela jsem se zeptat, jestli znate pripady, ze by nekto otehotnel ze styku 2 dny pred ovu... jindy se nam to povest nemohlo a ted jsme 10 dpo, tak me napadlo zjistit jestli vubec nejaka sance je... 🙂

zoditka
9. únor 2012

Šance je veliká... otěhotněla jsem takto minulý měsíc 😎 😉 .

zardia
autor
9. únor 2012

zoditko fakt? ja prave tomu moc neverim, ze by to mohlo klapnout... tenhle mesic byl celkove silenej, to sme se tulili tak mozna 2x celkove... no a kdyby to vyslo z toho jednoho tak to by byl masakr 🙂

sasanka03
9. únor 2012

Já tak otěhotněla poprvé a byla to holčička 😉 . Držím palce.

kajovaevicka
9. únor 2012

@zardia Jistě, možné to je... spermie v těle nějakou dobu vydrží, takže jsi otěhotněla při ovulaci, ale spermiema, které se do tebe "dostaly" dva dny před... prostě si ty potvůrky počkaly na vajíčko... je to i docela pravděpodobné.

tkanicka
9. únor 2012

to je snad počítané jako plodný den, ne? Nám to taky tak vyšlo a stejně jako sasance se nám narodila holčička

zoditka
9. únor 2012

@sasanka03 @tkanicka Tak já sice samozřejmě pohlaví ještě nevím, ale jsem přesvědčená o chlapečkovi 😀 ... jsem zvědavá 🙂 .
@zardia Jak říká tkanicka, počítá se to mezi plodné dny 😉

zuzajda20
10. únor 2012

@zoditka @zardia Nám se to tak taky povedlo a jsem předsvědčena o chlapečkovi, ale necháme se překvapit, ale můžu s jistotou říct na den, kdy se to stalo, jiný den jsme to v tom měsíci nestihli a ovulaci jsem měla mít až za dva dny 🙂

zardia
autor
10. únor 2012

no u nas to asi nevyslo :(..
sice prisernye MS krece co jsem mela rano ustoupili, spineni nikde, ale teplota je asi jasna :(

http://www.fertilityfriend.com/home/Marti

koliotte
19. lis 2012

Ahoj, mohla jsi otěhotnět 🙂 🙂 🙂 🙂 Říká se, že pokud žena otěhotní cca 2 - 3 dny před ovulací, narodí se jí holčička (v plodné dny jsou to zase častěji chlapečci

terunka88
11. únor 2013

@zardia Určitě to je možné 😉 Spermie mohou uvnitř přežít až 5 dnů 😉

kocandina
20. říj 2015

Dobry vecer chci se zeptat.Mam plodne dny a zitra ovulaci.S pritelem se snazime o mimiska a vcera sem mela vysokou sanci otehotneni.Meli sme styk nechraneny samozrejme.Je tu sance ze otehotnim? 😉 l

lenusaak
1. lis 2015

Určitě je 🙂)) spermie pokud mají příznivé prostředí vydrží v těle ženy 2-3 dny, kde čekají na vajíčko ! a pokud je před ovulací, tak to přiznivé prostředí mají !!! držím palečky

helen_h
1. lis 2015

Určitě lepší styk před ovu než v den ovu nebo dokonce po ovu. Spermie potřebují nějaký čas, aby se dostali na to správné místo a ti nejsilnější si na vajíčko počkají 🙂

cherry_cola5
23. lis 2015

Ahoj holky, chci se zeptat jestli je šance takto otěhotnět ?🙂 růžově je vyznačená ovu a S = styk ? 🙂 nebo jestli je lepší sexovat častěji ? 🙂 děkuji

pekkaa
23. lis 2015

@cherry_cola5 ja myslim, ze akorat. pak kdyz to je casteji tak jsou pomalejsi spermie 🙂

clarabenn
23. lis 2015

ahoj, já jsem se ale před týdnem také ptala holek ve skupince snažilky přesně na to samé 😀 bylo mě řečeno, že je to ideální den pro početí, že si spermie počkají a většinou, když je to takhle před ovulkou, bývají to holčičky 🙂 tak uvidíme 🙂

cherry_cola5
23. lis 2015

@clarabenn Fakt ?🙂 tak to mam radost .. ja se az dneska dověděla, že plodné dny jsou i před ovu 🙂 celou dobu jsem myslela ze az při ovu 🙂

clarabenn
24. lis 2015

@cherry_cola5 ano jsou, taky jsem z toho měla velkou radost. Ono trefit se přímo do ovulky je celkem zázrak. Kor když chodíme oba do práce na směny,tak je to takové složitější ,,to,, načasovat. Bohužel tento měsíc to nevyšlo ☹, ale doufám, že si na Vánoce nadělím dáreček pod stromeček.

clarabenn
24. lis 2015

@cherry_cola5 ještě koukám na Tvoji přiloženou fotečku. Myslím, že je to úplně ideální,že to takhle stačí 🙂

cherry_cola5
24. lis 2015

@clarabenn Jee tak to budu moc držet palečky .. i já doufám ve vánoční dareček 🙂)) tak mi dej určitě vědět jů 🙂 a děkuju moc za rady 🙂

clarabenn
24. lis 2015

@cherry_cola5 nemáš vůbec za co 🙂

lenda93
23. bře 2021

Úplně v pohodě... Spermie si 48 hodin na vajíčko počkají

ema90
23. bře 2021

@lenda93 Datum 😀

losice32
23. bře 2021

Já otěhotněla den po konci menstruace. Čekáme holku. 😉