Otěhotnění během menstruace. Je to vůbec možné?

olivie
23. led 2007

Ahoj holky,
včera jsme v práci narazili na téma děti a jedna kolegyně pronesla zajímavou věc.Dlouho se prý snažili o mimi a nakonec to zkusili v době její menstruace a prý to vyšlo.No nakonec kde jinde bych se měla o toto téma podělit a kde jinde bych našla spoustu názorů ať kladných či jiných...
A tak se ptám : co si o tom myslíte.Je to vůbec možné??
Jedna kamarádka mi říkala že jí to už pár lidiček taky řeklo ?????

terez23
11. lis 2011

@andelka dakujem 🙂.
Praveze ovulaciu mavam na 13-14 den od zaciatku cyklu. A pohlavny styk sme mali v 1. a posledny den MS. Cize k ovulacii by to bolo daleko... no uvidime 🙂

andelka
11. lis 2011

@terez23 a ten poslední den MS to bylo kolikátý DC? Jestli to nebylo později jak 8DC, tak nic 🙂

terez23
11. lis 2011

@andelka 5-tym dnom mi konci MS. (niekedy 6tym)... Len obcas sa "zblazni" matka priroda, tak ma napadlo, ci sa nejake vajicko neuvolnilo kedy "nemalo" 🙂 a ci je to vobec dva tyzdne po ovulacii (resp 16-22dni) po ovulacii mozne (a pocas ms). Dva dni mi meskali ((preto az 16dni od ovulacie dalsia ovulacia ci je mozna), ale to bolo kvoli svadbe a stresu...

andelka
11. lis 2011

@terez23 tak to bys musela mít další ovulku hodně moc brzo, když to bylo 5den. Takže nelze 🙂

jankabejlu
14. lis 2011

@lucerita ahoj a kolko si zato platila?

ined77
7. dub 2014

Krásný den maminky 🙂,
do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Otěhotnění při menstruaci https://www.modrykonik.cz/otehotneni-pri-menstr....
Budu moc ráda, pokud si vyšetříte chviličku a napíšete i Vy své zkušenosti s touto "hříčkou přírody" 🙂 .
Vaše příběhy a postřehy jistě ocení i ostatní maminky koníkovky, které třeba zrovna teď řeší stejnou situaci.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat 🙂 .
Pěkný den všem.
Denisa
@andelka @terez23 @tucniacik @perina @irsina83 @danu @kolienko @sikiki @adelii @amadora
@oneri @prinzesz @anneta @adunka73 ...a další 🙂

luca0901
24. čer 2014

zdravím, prosím o radu
Už 2 roky neberu HA. Doktor mi přišel na to, že na pravém vaječníku mi špatně dozrávají vajíčka a tímj pádem to s otěhotněním nebudu mít jednoduché.... nevíte jestli je tu možnost otěhotnět i při menstruaci? mám jí kolem 30.dne tak zhruba 5dní... Děkuji za pomoc a radu emoticon