Otěhotnění bezprostředně po vysazeni HA

ver0nika6
28. bře 2019

Dobry den, chtěla bych se zeptat, zda je možné otěhotnět ihned po vysazeni ha. Dobrala jsem poslední platicko antikoncepce a doktor mi odmítl poslat recept na další, dokud nedojdu na pravidelnou prohlídku. Nové platicko jsem potřebovala začít brát ve čtvrtek, ale na gynekologii me nemohli objednat dříve než na pondělí, tudíž jsem 5 dni neměla prášky. V nedeli jsem měla pohlavní styk a přítel se udělal do mě. Zajímá mě Váš názor a zkušenosti, zda je možné, že jsem těhotná?

sudylichozrout
28. bře 2019

@ver0nika6 dtat se to samozrejme muze, jestli jdi ale tehotna, ti nikdo tady ted nerekne. Musis pockat na termin menstruace.

leymea
28. bře 2019

@ver0nika6 ano, mozne to je.

ver0nika6
autor
28. bře 2019

@sudylichozrout Já vím, moc děkuju, jen jsem nervozni, tak mě zajímal názor, jestli to vůbec možné je, abych nestresovala zbytečně 😄 někde píšou, že tělo je chráněno ještě dlouhou dobu po vysazeni než se tělo srovná a někde zase píšou,že po vysazeni je naopak velká pravděpodobnost otěhotnění.. tak ještě jednou moc dekuju, proste počkám na příchod MS

sudylichozrout
28. bře 2019

@ver0nika6 no, spis zalezi na tom, jak komu udelala HA hokej v tele. Ja otehotnela ihned po vysazeni, nekomu to nejde i pul roku. Je to fakt individualni.

nikolavod
28. bře 2019

Ja vysadila prasky a otehotnela jsem hned 4.den😉 a i u prvniho ditete jsem otehotnela hned po vysazeni a to jsem prasky jedla 10let😉

marketa1218
28. bře 2019

@ver0nika6 Tak někomu se povede otěhotnět i přes prášky, takže možné je všechno 🙂

slunicko1551
28. bře 2019

Kamarádka tak otěhotněla a teď má holčičku

drep
28. bře 2019

Já otěhotněla okamžitě pi vysazení

ver0nika6
autor
28. bře 2019

Mockrát Vám dekuji za reakce, dámy 😊 vím, ze na tohle bohužel správná odpověď není a opravdu je to u každého jinak.. budu tedy cekat, jestli se menstruace dostaví nebo ne 😊 Ze začátku jsem měla opravdu strach a nechtěla jsem být těhotná, jelikož je mi teprve 23, ale čím víc nad tím přemýšlím, tak tím víc bych si přála aby menstruace nedorazila😁

mikyr
20. zář 2019

Dobrý den, před měsícem a půl jsem vysadila nebo spíš odstranila Antikoncepční tyčinku ( Depotni implantat), který jsem měla zavedeny v paži zhruba 2 roky . Bylo mi řečeno od doktora , Že přijde do měsíce MS a ovulace a stále nic. Snažíme se s přítelem o miminko :( . A MS stále nikde. Mám bolesti v podbrišku, natekle a citlivé prsa. Dělala jsem si TT - negativní . Mate s tím některá zkušenosti ?? Děkuji za rady

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru