Otěhotnění po cystě na vaječníku, máte zkušenost?

denculinka
8. lis 2013

Ahoj Všem, jsem tu nová tak jsem si řekla že vyzkouším hned diskuzní fórum, a poprosím o radu zda by to bylo možné 🙂 Měla jsem teď problémy skrze cyst na vaječníku,a teď se snažíme o miminko. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti s cystami a poté snažení otěhotnět? Jak to třeba Vám dlouho trvalo nebo tak ? 🙂 Děkuji za odpovědi 🙂

eleonora1995
19. bře 2017

Ahoj taky se pokousime o miminko,ale porad to nejde tak sem byla u doktora s cista se mi zvetsila na 6,5cm tak sem se chtela zeptat jestli to je tim ze nam to porad nejde?

zatlan
28. srp 2017

Ahoj holky. Snažíme se s přítelem pres rok o miminko hormonální profil mam v poradku pritel spermiogram taktez. Mam nepravidelný cyklus 35-50 dni pred měsícem mi praskla cysta cca 5cm dnes jsem byla v indikační poradne pro bolesti v panevni oblasti a doktor rikal ze mam male cysticky na vajecnicich kvůli kterym mam prave tu spozdenou ms a ze se to srovná jedine HA coz ja pochopitelne nechci 🙂 myslim ze mam ve zprávě neco jako policisticke vajecniky nebo tak.neco ted nevim presne zprávu mam doma tak se omlouvam setkala se s tim nektera z vas a otehotnela i přesto? Popripadne jak jste upravili svuj cyklus?Ke svemu gynekologovi jdu az za dva tydny tam uvidime co dal 🙂 dekuji za odpoved

lucikporembska
29. srp 2017

@zatlan Zdravím. Než jsem otěhotněla, měla jsem menses tak co tři měsíce. Proto jsme začala brát HA a vše se upravilo. Po vysazení jsem otěhotněla po pěti měsících, kdy cyklus moc pravidelný nebyl, a navíc ta cysta. Ale jen jedna na jednom vaječníku. Přežila porod, kojení a teď jsem opět těhotná a cysta stále je. Trošičku větší, budu se jí muset zbavit operativně po období kojení. Nevím, jak je to u toho, když je těch cyst moc, jak moc to brzdí. Držím palce a přeji, ať se to brzy vyřeší 🙂 Uvidíte, co Vám poradí doktor. 😉

zatlan
30. srp 2017

@lucikporembska dekuji moc za odpoved a gratuluju k miminku 🙂 dnes jsem 2dc piju kontryhel napul s malinikem a koupila jsem si kapky jeřáb ptačí tak uvidime 🙂 a ať se u vas daří a hlavne zdravicko preji 🙂

pstrosik17
28. říj 2017

Ahoj, chtěla bych se Vás zeptat,zda je nebezpečné, že jsem pravděpodobně otěhotněla měsíc po laparo? Praskla mi cysta na pravém vaječníku a doktoři si mysleli,že je to slepák,takže mi ho vzali. Na gyndě mi říkal,že bych měla počkat,takže jsme s partnerem používali kondom, ale ten bohužel při jedno styku praskl a podle tehu testu jsem tehotna. Nemáte s tim někdo zkušenosti? Předem děkuji