Otěhotnění po Depo Proveře. Za jak dlouho po vysazení?

pincik
15. čer 2010

Ahoj. Máte některá zkušenosti s HA Depo Provera (injekce)? Nemám ještě žádné dítě a přes rok jsem brala Depo Proveru, doktor mi ji doporučil jako jedinou pomoc proti menstruačním bolestem, ale před pár měsíci jsme se s přítelem rozhodli, že chceme miminko. Jenže co jsem se tak na internetu dočetla, po téhle HA to není až tak jednoduché a hlavně rychlé. Mám jí vysazenou už skoro půl rok a stále nic. Za tu dobu jsem menstruovala dvakrát, ale není to ještě tak úplně ono, jako před tou antikoncepcí. Prosím, napište své zkušenosti a rady.
Děkuju moc 😉

katerinka18
2. únor 2016

ahoj také s tim mam skušenost ...mam 2 leteho chlapecka DP jsem brala jen 3 mesice ale nemam žadné potiže s MS vše je po i při injekcich stejny naopak mam to přeste na den což jsem nikdy dřiv neměla ...ale už přez rok nemužu otěhotnit a to po vysazeni injeki nic neberu ....bojim se že to muže trvat dlouho co čtu komenty ....a co jsem slyšela od znamych ... 😖

verunnecka
13. únor 2016

Ahoj,taky prispeju svou troskou.DepoProveru sem brala s prestavkama od roku 2007 po porodu syna.skousely sme gynekolozkou snad vsechny HA tablety od minisistonu po ty drazsi za 800 a po vsech migreny a zvraceni.takze DP byla jedina moznost.kondomy a naplasty mi prisly neveryhodne.V

verunnecka
13. únor 2016

V roce 2010 v dubnu vysadila s tim ze mi to doktorka doporucila ze to neni idealni brat x let kvuli ridnuti kosti atd.a presli sme na kondomy a jeden styk byl nechranen a z zrovna z nej sem v 10/10 otehotnela.takze pul roku po vysazeni.cas plynul a po porodu dcery sem opet nasadila s muzem to slo z kopce tak sme se rozesli.posledni DP mi pichli v 6/15 a od te doby mam noveho muze ktery strasne mimco chce.menzes sem dostala pravidelne az ted v lednu.a 28.2. by mel byt dalsi.

verunnecka
13. únor 2016

Takze to nechavame osudu,bud se zadari nebo ne..kazdopadne ta MS po vysazeni hruza.listopad 15 sem spinila snad 2 tydny a v prosinci 3 tydny krvacela velke hrudky cehosi..

luciiis83
23. únor 2016

Ja také prispeji... Nechala jsem si píchnout DP v červnu 2015 jen jednu injekci. Další měsíc jsem stále spinila. Mudr. mi připsal Orgametril po kterém se vse uklidnilo. Od září jsme chtěli miminko dřív jsme mysleli že nám stačí 2. Bohužel trvame na třetím. Od listopadu mi gynekol. chtěla nastartovat cyklus a pomoct mi. Brala jsem Estrofem a Norethisteron. Od prosince mam cykly krásných 28 dni a měsíčky na cas. Od ledna piji kontryhel od 1DC- do ovulace. V unoru se mi zpozdili o týden nevim zda může za to kontryhel a bojím se abych nebyla anovulacni. Pry už nevidi problém proč bych nemohla otěhotnět. Jen děložní sliznice by mohla ještě trochu narust. Od včera uzivam Sarapis Soju pomáhá otěhotnět. Mudr. říká že mám přijít za 3 mes. Pokud neotehotnim pichnou mi injekci na otěhotnění. Tak uvidíme. Myslíte že se mi může zadarit když mam cykly? Kontryhel piji 3 cyklus a pote ma byt mesic pauza. Nic mene po sarapisu pekne roste děložní sliznice ukazkově. A mám docela silnou ms.

dsrs
15. kvě 2016

Ja jsem brala 4 roky DP stim, ze kdyz budu chtit otehotnet tak nebude žadný problém. Loni v unoru jsem měla posledni DP . doktorka mi řekla, že do měsíce budu mít menzes a nic. Takže jsem v červnu nechaly píchnout vyvolávací injekci na menzes a nic. Začala jsem menstruovat v srpnu. V listopadu jsem byla na cytologii a prý je vse ok a muzeme se snazit o mimco. Ted v dubnu jsem změnila gynekologa a ten mi po vsech vysetreni rekl, ze ovulaci nemam a ze jsme se snazily uplne zbytecne ☹ sliznice je pry uz v poradku. Takže jsem dostala Nosifol a Gynex stim, že se vse upravi a ja dostala menzes po 29 dnech. Ted ve stredu jdu na kontrolu tak uvidime co mi rekne. Hlavne gynekolog vubec nepochopil, proc mi moje doktorka doporucila DP, kdyz vedela o tom, ze budeme chtit casem miminko. Pry se DP vetsinou dava zenskym, ktere nechteji otehotnet.

luciiis83
16. kvě 2016

Já jsem byla minuly týden u gynekolozky a mám vše ukázkové. Ovulaci mám tak silnou ze jsem v křeči a vajíčka rostou. Beru měsíc a pul Inofolic ted začnou nosifol vit.E a vit.od A-z pro maminky. Manžel Selzink plus budou to tři měsíce. Tak pokud se nepodaří tak jde teď manžel na spermio a jestli to bude v pořádku tak mi MUDr.napíše Estrimax. Přejí hodně štěstí .

monishkam
15. črc 2016

@luciiis83 jak jste dopadla?

salenas
18. črc 2016

holky, já taky nemůžu otěhotnět po proveře, poslední jsem měla před dvěma roky v dubnu, ted v září to bude rok, co jsme v caru a nedaří se, jedno těhu zakončené potratem, už bych si to nikdy píchnout nenechala :(

monishkam
18. črc 2016

@salenas a na co ti v caru prisli? A jak dlouho sis to pichala? Tsky jsme v caru, ale na nic neprisli ☹

salenas
18. črc 2016

@monishkam v caru na nic, jsem ok, přítel má málo spermií, ale v laborce říkali, že i s tím lze otěhotnět, no a nedaří se už dva roky

salenas
18. črc 2016

@monishkam a 3 jsem si ji nechala píchnout

monishkam
18. črc 2016

@salenas tak jsme na tom podobne, pristi mesic je v planu iui. Uz ste na nem byli? Manzel ma spermii zas hodne, tam by problem byt nemel. Ovulujes, co sliznice?

salenas
18. črc 2016

@monishkam IUI jsme měli dvakrát, před ivf sliznice ok, po stimulaci horší, ovulace byla při těch IUI, při stimulaci byla jasná a pak při ketu jsem měla řízený ket, a ovulace nebyla potřeba

monishkam
18. črc 2016

@salenas a ani to se nepovedlo? To me moc mrzi ☹ ivf mame v planu na podzim.

salenas
18. črc 2016

@monishkam jednou, ale skončilo to špatně

monishkam
18. črc 2016

@salenas to je mi lito. Ale dobre je, ze to jde. Mate mrazacky?

salenas
18. črc 2016

@monishkam posledního bojovníčka

monishkam
18. črc 2016

@salenas držím palce ať je to ten pravý. Kdy vas to ceka?

salenas
18. črc 2016

@monishkam do 8 dnů bych měla dostat menzes, příprava na ket, tak snad už to bude brzy 🙂

monishkam
18. črc 2016

Super. Na kolik vas ivf vyslo a kam chodite? Nejak porad nevim, kolik nasetrit.

salenas
18. črc 2016

@monishkam 27000 se zamražením tří embryí, pronatal kolín

verunnecka
10. srp 2016

ahojky,tak v červnu 2015 jsem byla naposledy na DepoProveře a dnes po 13.ti mesících gravidita.DR mi napsal léky na podporu a tvorbu vajíček 3-7 den cyklu a na to že jsem brala celkem lajdácky a jen párkrát tak se až sama divím že to přišlo..

petule1994
23. srp 2016

@katerinka18 ahoj take jsem brala proveru jen 3mesice a chtela bych mimco myslis ze na tom budu stejne jako ty?ja pri injekci mesic a pul krvacela ted 8 mi injekce zkoncila a v nedeli jsem to dostala.

monishkam
23. srp 2016

Tak presne po 15 mesicich od posledni injekce jsem tehotna,za pomoci caru. Iui. Snad to vyjde 🙂

petule1994
23. srp 2016

No snad ze jsem si ji vubec nechala pichnout

petule1994
26. říj 2016

Jak jsem tu uz psala DP jsem mela jen jednou 8.8 by mel skončit účinek bez brání norethisteronu jsem krvacela i mimo menstruaci od te doby jsem antikoncepci nebrala az před týdnem jsem si nechala napsat v tabletách Sandoz na mesic a pijí kontryhelovy caj co myslíte za jak dlouho je šance na mimi?

luciiis83
7. dub 2017

@monishkam a jak se ti daří ? Zadařilo se ? Já jsem druhý cyklus po Closíku a zatím nic dnes jsem 15 dc zaznamenala jsem dost ovulačního hlenu. Stále se nezadařilo.

ankaa25
Autor odpověď smazal
Zobraz
ankaa25
17. črc 2021

Já brala depo pověru 4roky .. 😂😂a rok už neberu skoro měsíčky mám pravidelně ale jen se mi zkrátili o jeden den a ovulace mám ... 😂😂 Ale snaha o dítě Este nějak nejde nám to 😔kdybych věděla tak neberu to co už stalo se cikly mám krátké 25-27