Otehotnění při injekcích na úpravu menzesu. Jde to?

petka21
22. srp 2007

Ahoj chtela bych se zeptat jestli nekdo nevite zda bych mohla otehotnet i kdyz nemam pravidelnou MZ a ted sem zacala brat injekce na upravu.Nevim jestli cekat az se cyklus upravi po case nebo uz muzu normalne hned otehotnet a jestli treba injekce nejak neskodi aby se plod uchytil??Zeptala bych se i sveho lekare ale jdu tam az za tri tydny na dalsi injekci!Diky 🙂

petka21
autor
23. srp 2007

😲 😕

evule
27. srp 2007

Tak toto by mě taky zajímalo. Já jen vím, že pokud by si byla těhotná, tak injekce ti neuškodí.

misakulicka
27. srp 2007

hoj holky,mě se stalo minulý rok, že mi dali injekci na vyvolání MS a pokud jsem pak dobře počítala "podařilo" se nám v den injekce miminko - no ale nevydrželo. Bůhví, co to mohlo způsobit.

jazzina
27. srp 2007

Já jsem dostala injekci, když už sem byla těhotná, ale nebylo to ještě vidět na UZ a bylo mi řečeno, že jestli jsem těhotná, tak ta injekce to těhotenství podpoří. No podpořilo 😀

evule
27. srp 2007

Takže se otěhotnět dá i když nemám pravidelnou menstruaci? Jsem 3 měsíce bez antikoncepce. První byla předpisová, druhá přišla 39. DC a teď jsem 43. DC a pořád nic. Těhotenský test byl negativní. Myslela jsem, že když není menstruace tak ani ovulace. Nevím si rady.

evule
27. srp 2007

Tím, že nevím kdy menstruace přijde, tak nevím kdy zkusit použít ovulační testy.

petka21
autor
28. srp 2007

JA jsem napriklad mela po vynechani HA zpozdeni poprve 47 dni a ted pred tou injekci 55 dni,min.tyden jsem to dostala,ale mela jsem to jen 3 dny a od te doby me porad boli podbrisek jako bych to mela zno¨vu dostat.Jsem porad precitlivela,chce se mi sem tam brecet,ale nevim cim to muze byt??Je mozne ze jsem tehotna a jeste to nebylo poznat,jelikoz mi delal doktor test jen na sklicku a ne podle krve,anebo mam nejakou poruchu,nebo srusty nebo uz vazne nevim co se deje a docela me to uz stve ze nevim kdy muzu otehotnet.Asi zmenim lekare tenhle nic nevi a neporadi.Pokud to pobolivani neprejde pujdu tam bez objednani abych neco nezameskala.NA normalni kontrolu mam jit v zari,ale asi to risknu driv,nebo se ztoho uz zblaznim ze nevim co se deje???

daluri
29. srp 2007

Já jen napíšu,co se stalo mi. Po druhém těhotenství jsem chodila na injekci, protože jsem menstruaci nedostávala. Měla jsem pak i antikoncepční tělísko. No a když jsem si šla zas na injekci,dr se mě ptá, tak co Vás trápí, já s úsměvem, že si jdu zas na injekci, on já se ještě na Vás podívám, pak se divně zatvářil, pojďte ještě na UZV a pak mi řekl, že jsem v 2 měsíci..Šoky tedy pořádné!!! Nechali jsme si to, takže máme tři děti a po 9letech čekáme další, ale celkem plánovaně.. 😉