Otěhotnět v nemoci. Je to možné?

slunicko.lucinecka
17. pro 2009

Holky, je možné otěhotnět, když při ovu nebo těsně po vás sklátí chřipka nebo angína?

spimy
17. pro 2009

Ahoj, prý je šance poměrně velká, několik lidí mi říkalo, že otěhotněli právě v tu dobu. Tělo se pak prý chová jinak.

slunicko.lucinecka
autor
17. pro 2009

ý jo, to by mě teda vůbec nenapadlo.... :-O

bay
17. pro 2009

Janse ze sa da. Pokial je ovu, tak to ide. Ja mam 4mesacny dokaz doma. Akurat ze u mna to bol zapal mocaku 😉 😵

skippy7
17. pro 2009

sluničko...mne doktorka vynadala,že či chcem mat postihnute deti...že vtedy nemame riskovat....ale su aj ine nazory,že to vraj nevadi, tak ti vyber

slunicko.lucinecka
autor
17. pro 2009

jenže my se snažili st, čt, pá, ovu byla v sobotu a od neděle sem měla knedlu v krku a rozjelo se to... :(

jijitka
17. pro 2009

Slunicko - kdybys otěhotněla a kvůli chřipce by s mimčem mělo být něco v nepořádku, tak se těhotenství většinou neudrží, tělo se samo brání.

bay
17. pro 2009

Presne ako pise Jijitka 😉 Hlavne sa co najskor vyliec 😉

eloana
17. pro 2009

ahoj slunicko.. rika se ,ze telo pri nemoci embrio lepe prijme- zabyva se necim jinym🙂
Podle me pokud neberes silne antibiotika a nemas 40 horecky nemel by byt problem....
A pokud jsi v tu dobu jeste nemocna nebyla -preci v tehu taky neovlivnis prilis ,jestli budes ci nebudes nemocna

slunicko.lucinecka
autor
17. pro 2009

holky díky..a žádný prášky sem nebrala, v sobotu sem přestala kojit a ještě trochu odsávám a dávám malýmu, takže atb vůbec 🙂 a horčeky sem neměla, je to takový silnější nachlazení 🙂

eloana
17. pro 2009

🙂 ta to bych vubec neresila- ja jsem ve 14tt a mam zas pro zmenu zanet dutin. nastesti zatim taky horecky nemam.

slunicko.lucinecka
autor
17. pro 2009

já jenom chtěla vědět, jestli doufat nebo to rovnou vzdát 🙂 takže ste mě holky docela potěšili 🙂

babblinka
17. pro 2009

ahojte baby, som tu nova, tak skusam, ako mi to pojde.....tiez sa snazime s manzelom o babetko a musim povedat, ze som sa doteraz o taketo info o otehotneni nezaujimavala a tiez mam problem v tom, ze zacinam byt chora....stale si robim testiky, zatial je to negativne...asi je to normalne, neviem, lebo sa snazime druhy mesiac a velmi sme chceli dat rodicom a svokrovcom na Vianoce radostnu novinu, no zatial nic....chcem sa vas opytat na nieco: viete mi povedat, co znamena skratka DC pri fotkach, ktore su v albumoch???je to den cyklu????lebo nechapem, preco niektore baby tam maju testiky a pri nich ze 36 DC a tak., biete mi povedat ako sa to rata???dakujem...

bay
17. pro 2009

Tak to je potom v pohode 😉
A keby sa ti nedajboze pohorsilo a musela si k Dr. tak nezabudni poznamenat ze je moznost ze si tehu 😉 Istota je gulomet 😀

mimuska77
17. pro 2009

Cau babblinka,vitaj
DC je deň cyklu a vypočítaš ho od prvého dňa mrchy ,pravidelný DC je na 28 -deň nová mrcha a tak 😀

skippy7
17. pro 2009

Babblinka.....ano DC je den cyklu....cyklus sa rata od 1. dna menzesu, ale to hadam vieš 😵

babblinka
17. pro 2009

myslela som si, ze je to tak , a teda je dost pravdepodobne ze my testy ukazu // az na napr. 30 DC????lebo sa mit o zda dlho.....

babblinka
17. pro 2009

a DPO, znamena den po oplodneni ci ovulacii ?????dakujemmmmm.

slunicko.lucinecka
autor
17. pro 2009

babi DPO je den po ovulaci a může se stát, že se ti // ukážou později, je možné, že ovulace byla později...pokud nevíš kdy byla 🙂a

skippy7
17. pro 2009

Babblinka.....ak maš cyklus napr.28 dni(od mezesu do menzesu), tak ovulka je približne v strede, takže na 30. asi ťažko, to by si musela mat veeeelmi dlhy cyklus........DPO-ano den po ovulacii...ovulacia=oplodnenie 😉

babblinka
17. pro 2009

slunicko ja ale viem kedy mam ovulku aha takze to neni po oplodneni, skoda, myslela som si ze to bude lahsie´....je mi smutno ked si robim testik a vykazuje negativum....a mozem sa ta opytat, ty si vedela ze si v tom, myslim mala si sama pocity bez potvrdenia testom???dakujem

skippy7
17. pro 2009

Babblinka prepač, ja som teraz myslela na ovulačne testy, nie tehotenske.....sorryyyy

skippy7
17. pro 2009

a tehot. testy su rozne, niektore su citlivejšie a niektore menej....niektore možeš robit už 5.den po oplodneni(styku), a niektore až ked ma dojst menzes(a nedorazi)

slunicko.lucinecka
autor
17. pro 2009

babli, když máš cyklus (od ms do ms) 28 dnů, tak ovu je (by měla) být 14DC (uprostřed) a test bys měla dělat nejdřív v den očekávané ms tj. 28DC (14 DPO) 🙂 chápeš? když je cyklus delší, tak se od konce odpočítá 10-14 dní (to je luteální fáze)...takže já když sem ovulovala 29DC, tak sem test nebo ms čekala 44DC 🙂

slunicko.lucinecka
autor
17. pro 2009

jneže ty co můžeš dělat už 5dní po styku nebudou tak přesné, protože 5-7 dní po oplodnění se oplodněné vajíčko teprve "zavrtává" do dělohy a až po tom se začne vylučovat hcg 🙂

skippy7
17. pro 2009

anno, presnejšie je to robit radšej neskor ako skor....len sme prilis netrpezlive že?

slunicko.lucinecka
autor
17. pro 2009

sipy, ani nemluv 😀

babblinka
17. pro 2009

ahhaaaaa dakujem slunicko takze mam cakat ci dostanem alebo nedostanem ms, ta mi vychadza na Vianoce ale uz zacinam citit v podbrusku boleti ako pri mrche, jem vela sladkeho a miesam so slanym, takze druhy mesiac nic.....aaaach, velmi ma to mrzi, lebo aj muzicek sa stale vypytuje ci uz, a ja vzdy odpoviem nie....a je pravda, ze otehotniet sa da len cez ovulku????ja totiz este studujem posledny rocnik VS a zaroven pracujem, niekedy si vycitam, ze som pod stresom, ze som nervozna, a ze mi to moze uskodit, ale to by tehotne museli len doma sediet celych 9 mesiacov a nic nerobit, nie??tak neviem....

babblinka
17. pro 2009

totiz ja som v zivote nebrala anti a myslela som si, ze sa mi podari otehotniet na prvy sup....ale som si moc domyslala.....

slunicko.lucinecka
autor
17. pro 2009

babli, mě taky vychází ms na vánoce :D a kdy si měla ovulaci?

slunicko.lucinecka
autor
17. pro 2009

a jinak, netrap se tím...ono to miminko přijde 😉