Ovulace 25DC nebo těhotenství?

maminkaodsofinky
27. kvě 2018

Zdravím holky 👩nedávno jsem psala,že jsem měla 7DC pozitivní ovu test a zda je to normální takto brzy 😏.Dnes jsem 25DC a test je jasně pozitivní tak co to tedy může znamenat 🙂 :O ?Že by už těhotenctví(Vím ,že někdy i ovu test ,,může'' ukázat těhu ) ?
Děkuji za odpovědi 🌹🌸
Ps: MS byla od 3.5 do 8.5

maminkaodsofinky
autor
27. kvě 2018
lachtanice86
27. kvě 2018

@maminkaodsofinky pokud by si měla ovulaci 7dc a dnes jsi 25dc a bylo by to těhotenství tak už by to ukázal tt ne?

vendelinka08
27. kvě 2018

Muze a nemusi...ovulacni test jsem mela silny 24dc a tehotna jsem nebyla. Hormony behem cyklu kolisaji...nespolahala bych se na ovulacni test. Pokud chces zjistit jestli jsi tehotna..zkus tehotensky.

priefi
27. kvě 2018

@maminkaodsofinky udelej si tehu test a dostanes nejspis odpoved. Ale nekdy se stane, ze v ramci cyklu jsou 2 ovu, nebo ze se ovu stopne a dokonci se pozdeji. Pokud to je ovu, ms taky bude mit pekne zpozdeni, pokud to je tehu, bude nejspis pozitovni i tehotensky test. Ale za me doporucuji testnout az v den zpozdeni ms

maminkaodsofinky
autor
27. kvě 2018

@lachtanice86 tt jsem dělala 19 DC a byl negativní .Na další testovaní chci ještě počkat do další MS zda přijde mrška či ne :D

maminkaodsofinky
autor
27. kvě 2018

@vendelinka08 Na ovu test rozhodně nespolíhám jen mě to lehce zaskočilo .Těhu test chci dělat až pokuď se MS příští měsíc nedostaví 🙂 a to už je za pár dní.

maminkaodsofinky
autor
27. kvě 2018

@priefi ovu test mě lehce zaskočil ale možné je vše :D do další MS zbývá již pár dní tak poté udělám těhu test a uvidím co na mě vykoukne zda jedna / či // :D

kaaaciii
27. kvě 2018

Mám to podobně... 😀 ovulaci mívám okolo 18-20DC a tento měsíc ale nebyla prokazatelná ov.testy (i přesto že čárka byla výrazná, nebyla silnější než ta druhá...) A dnes mám první čárku velmi výraznou. Dnes 27DC. Nikdy se mi tohle nestalo.. Dělala jsem tt test ale před chvilkou a už jsem pila a negativní, tak nevím. Asi se mi jen posunula ovulka..

maminkaodsofinky
autor
27. kvě 2018

@kaaaciii Také si myslím,že se mi ovulka posunula nebo se zblbly hormony 😂 ..... i když mě od pátku pěkně bolí v podbříšku ale to zase může být tou ovulací no nevím nevím uvidím zda mrška MS dorazí 🙂 .

markytankakajky
29. kvě 2018

@maminkaodsofinky tak jak jsi dopadla?

maminkaodsofinky
autor
30. kvě 2018

@markytankakajky před chvilkou dělaný těhu test a nic :( ale nebyl dělaný přímo z ranní moči tak ještě počkám na MS

myjusiatko
30. kvě 2018

@maminkaodsofinky ovu test nikdy ovulaci 100% nepotvrdi. Proto je fajn merit si bazalni teplotu. Jedine jeji vzestup je potvrzenim ovulace. Ovu test muzes mit pozitivni i nekolikrat za cyklus, ale ovulace probehne jenom jednou.

markytankakajky
30. kvě 2018

@maminkaodsofinky tak budu držet palečky a dej vědět jsem docela zvědavá jak to dopadne 🙂

horvathova3
30. kvě 2018

Já mám ovulaci 23dc 😁 ale vše je možné

markytankakajky
30. kvě 2018

no já testuju od 23.5 co mi řekla doktorka že mam folikul 16 mm což by ted už měl dávno praskout a měla by být ovulace,ale test pořád ne a ne být pozitivní

maminkaodsofinky
autor
2. čer 2018

@markytankakajky ovulační testy (dělané přesně podle návodu) stále pozitivní .Těhu testy negativní

markytankakajky
2. čer 2018

@maminkaodsofinky já stále negativní.Hold počkám jestli se dostaví ms nebo ne

vendelinka08
2. čer 2018

@maminkaodsofinky a nemuzete mit jiny hormonalni problem? Pokud byste byla tehotna tak verim ze tt by to ukazal.

markytankakajky
3. čer 2018

@vendelinka08 na tt je ještě hodně brzo ten by to ještě neukázal

simona_33
3. čer 2018

myslim ze pokud by byla obu 7. den cyklu tak uz bys 25 den mela ms. nebo pozitivni tehu test. ja bych se spis snazila a brala bych to jako ovu.

markytankakajky
12. čer 2018

Tak přez negativní ovulační testy oznamuji že mám potvrzeno od lékaře že jsem těhotná.Zatím jen ale potichoučku,protože mám strach aby se to pěkně vyvíjelo 🙂

maminkaodsofinky
autor
12. čer 2018

@markytankakajky To mam radost i za tebe a moooc gratuluji🙂.A nějaké pocity ,že čekáš mimčo máš? -Ptám se protože mě už týden mešká MS ale tt testu se prostě bojím 😢 kvůli dalšími sklamání.Jinak mě čárka na ovu testech sílí a příznaky těhu žádné možná častěji chodím čůrat a prsa mam na dotek lehce citlivá ...ale to už tu bylo několikrát 😁😊 .

lenik1010
12. čer 2018

Ahojky 🙋‍♀️i já se testu vyhýbám jak čert kříže, pořád čekám, mám ještě čas, MS mám dostat až v pátek, ale včera jsem si koupila digitální, ale ještě jsem ho ani nerozbalila...pobolívává mě v podbřišku jako před MS, citlivější prsa, do včerejška bílý výrok, dnes narůžovělý...tak uvidíme...

maminkaodsofinky
autor
12. čer 2018

@lenik1010 bílý výtok jsem měla také teď zatím nic 😐.To narůžovění může už něco naznačovat 😊 držím palce ať to není začátek MS 😉.

markytankakajky
13. čer 2018

@maminkaodsofinky tak bolí mě prsa jako čert a začalo mi bejt i špatně od želudku.Hcg v krvy mam01038 a musim dneska znovu k doktorovy protože by prej mělo bejt něco vidět na utz a v pondělí tam nic nebylo.Mam strach že znovu potratím.

myjusiatko
13. čer 2018

@markytankakajky doporucuji se hodit do klidu a s dr jeste par tydnu vydrzet, az bude neco videt. Chapu tve obavy, ale tohle je zbytecny stres. 🙂

lenik1010
13. čer 2018

@maminkaodsofinky tak to byla předzvěst MS😏

maminkaodsofinky
autor
13. čer 2018

@lenik1010 to mě je líto,tak příští měsíc třeba už bude překvápko v podobě // 🙂

maminkaodsofinky
autor
13. čer 2018

Tak přidávám ovu testy za posledních 5 dní poslední dělaný dnes a MS stále nikde :/

markytankakajky
14. čer 2018

Holky tak dnešní hcg 2538 a na utz malinká černá bublinka