Ovulace a hned menstruace, je to možné?

zuzinkas
13. kvě 2013

Ahoj holky, píšu sem, abych se dozvěděla, jestli se některé z vás nestalo něco podobného nebo jste o něčem takovém už slyšely.. V pátek jsem byla u gynekologa, protože jsem měla strašné píchání v břiše a obvoďačka mně řekla, že to bude zřejmě gynekologického rázu. Tak jsem šla na gyndu, doktor mně udělal ultrazvuk a řekl, že mám na levém vaječníku nachystané vajíčka a že za dva dny (v neděli) přijde ovulace, tak na to máme s manželem hupsnout, aby se nám podařilo otěhotnět. Tak jsme na to hupsly, ale dnes, hned v pondělí se mně objevila menstruace nebo je to velké špinění podobné menstruaci... Je možné, abych měla ovulaci a hned pak menses? Ach jo, v únoru jsem vysadila antikoncepci a myslela jsem si, že se nám hned podaří otěhotnět a zatím jenom chodím na gyndu na vyvolávačky a ještě v tom mám chaos ☹ Díky za názory 🙂

lilianna12
13. kvě 2013

Ahoj, osobní zkušenost nemám, ale kamarádka otěhotněla den nebo dva před menstruací, měla nepravidelný cyklus. Takže si myslím , že vůbec nic nemusí být ztraceno. Držím palečky 😉

lena27
13. kvě 2013

a nemohlo by to být ovulační krvácení? já kolem ovulace někdy špiním a naposled jsem slabě krvácela

zuzinkas
autor
15. kvě 2013

Díky holky za rady! To mě ani nenapadlo, že existuje něco takového jako ovulační krvácení.. No uvidíme, jak to bude probíhat dál..Snažím se neplašit, ale toto mě dostalo, co že to zase je ☹

nunacek
15. kvě 2013

@zuzinkas Je to možné. Ovulace například 21 DC a pak 23 DC příchod menstruace - to se mi stalo už několikrát.

zuzinkas
autor
17. kvě 2013

Díky, to bude asi fakt menstruace. Protože předtím, než jsem začala brát prášky, tak jsem měla menses každých 21 dní. A teď by bylo úplně přesně, takže to je asi menses. Navíc, četla jsem něco o tom ovulačním krvácení a to asi nebývá tak dlouhé a silné. No stějně se půjdu poptat doktora.. Doufám, že na otěhotnění to nebude mít vliv a podaří se nám to!!! 😉

beandy
29. kvě 2013

Ahoj holky, dnes se mi stalo to stejné. Po sexu s přítelem sme se oba utřeli do kapesníku a byl celý růžový, skoro od krve. Jsem dnes ale přesně 14 DC. 😒 MS jsem měla jen 3 dny + 2 dny špinění. Nahmatala sem si děložní čípek a je nízko a řekla bych že je otevřený. Může ta krev být zbytek MS, nebo co to jako je? Jsem 3 měsíci po kyretáži a na kontrole bylo vše OK. Mám strach aby to něco nebylo, ještě se mi to nestalo. ☹

andelka
29. kvě 2013

@beandy tipla bych že se ti jen při sexu malinko poranil čípek, to je normální, v určité fázi cyklu a při určité hladině hormonů může být čípek citlivější, někde uvnitř s emůže něco škrábnout, prasknout cévka..toho je... Anebo existuje i ovulační krvácení, slabé, kterého si normálně člověk ani moc nevšimne, ale sex to poněkud..změní.

beandy
29. kvě 2013

@andelka Snad to tak bude.. ☹ Jsem z toho taková plachá. Tak snad to bude to ovulační krvácení. 😒

andelka
29. kvě 2013

@beandy spíš bych řekla že jste tam při sexu něco po..ale to je normální, stává se to běžně. 😉

beandy
29. kvě 2013

Fakt? My jako nijak nedivočíme ani nic, 😀 tak snad se už konečně podaří a miminko k nám přijde.. 🙂

martulk4
22. zář 2015

Ahoj, ráda bych obnovila tohle téma.. Mám už 2 měsíce vysazenou HA a o miminko se snažíme tenhle měsíc poprvé. Jsem 27DC a začala jsem slabě krvácet(né špinit). Příznaky ovulace jsem v tomhle cyklu do teď nezaznamenala. Dnes mě ale ostře popichuje v pravém podbříšku a MS by měla přijít až za 3-4dny. Myslíte, že to může být ovulační krvácení a nebo jen MS přišla dřív?

adus2015
25. zář 2015

Já myslím, že klidně mohla přijít MS, na ovulku mi to přijde pozdě.
Ale držím pěstičky, aby se mimiško brzy podařilo 🙂

andyasofi
18. kvě 2018

Ahoj, ted se mi to stalo taky, a uz me to celkem stve...jsem tri mesice po porodu, sestinedeli jsem prokrvacela, pak to ustalo a za tyden treba zas, tak jsem sla na gyndu, pichla mi neco na vyvolani MS, a rekla ze mam na levem vejcovodu 3cm cystu. MS jsem mela od 30.4-4.5. ovu byla nejspis 13. nebo 14. 5. pak byl klid a vcera slabe krvaceni, dnes zas vic...MS to nebude, muze to byt kvuli te cyste? Popripade jak se ji zbavit? Je nutna operace? Bojim se narkozy, proto se ptam...

lucy1994
18. kvě 2018

@andyasofi Ahoj. Ano, může to být z té cysty. Buď se sama vstřebá, odejde s MS nebo praskne. Gyndařka by to měla hlídat. Operativně se to řeší při zvětšování cysty. Poptej se gyndařky. Měla by ti k tomu říct víc. Existuje prý i injekce na vstřebání, ale nevím, co je na tom pravdy.

andyasofi
18. kvě 2018

@lucy1994 aha, díky za odpověd, poptam se...

andyasofi
19. kvě 2018

No tak ted nevim, zda to je z cysty, nebo zas MS, po 14 dnech :-/ pekne se to rozjelo ☹ nebo snad neco horsiho... A kde je do pondelka :-/

ankaa25
21. zář 2021

@zuzinkas ahoj přidávám se taky teď to tak mám a nevím co to znamená ... Ovulace mám potvrzenou od doktorky foolik 20mm že už praskné to bylo 15.9 a 16 si myslím že to prasklo jenže 20 už jsem spinila a úplně krev 🤣 tak teď nevím co to je poradíte mi prosím dneska taky krvácím . Podle kalendáře jsem měla dostat včera ms a teď nevím jestli to je ms ale divné je že jsem měla ovu a hnedka ms nechápu 😔😔😔

lotosek
21. zář 2021

Měla jsem to tak, když jsem ještě hodně kojila, že jsem od ovu do MS měla jenom 4 dny, postupně se to lepšilo. Takže řešit s dr., s takto krátkou LF neotěhotníš.

ankaa25
21. zář 2021

@lotosek takže mám krátkou LF ?? Dneska jen málo krve už a jinak děkuji moc