Ovulace bude max. pár dní poté, co mi dr. dal injekci?

piskac
17. led 2013

Ahojky, mám takový dotaz, neměla jsem menstruaci, dr. mi aplikoval injeci-hormony na vyvolání menstruace, po ní se dostavila, ale poté jsem ji 2 měsíce nedostala, půjdu znova na injekci, jelikož se snažíme o miminko, no a můj dotaz spočívá v tom: po aplikaci injekce přece musim dostat ovulaci, k tomu abych menstruovala, tzn,., že ovulace bude v den nebo max pár dní poté, co mi dr. aplikoval injekci?děkuji

chateau
18. led 2013

Ahoj. menstruovat můžeš aniž by proběhla ovulace. Z mé vlastní zkušenosti.

ssassi
18. led 2013

@piskac menstruovat lze bohužel i bez ovulace. jsem toho příkladem 😠

vybodni se na hormony. kup si pupalku, kontryhel, drmek, vitamín E a jez zdravě 😉 hodně štěstí

maximka33
19. led 2013

ano není žádná jistota, že po ms přijde ovulace. zeptám se, kojíš? kojení může bránit normálnímu cyklu. pokud nekojíš, může to u tebe být syndrom polycystických vaječníků, což dost omezuje možnost oplodnění. je to pak na léčbu hormony. určitě by tě měl lékař řádně vyšetřit. jaký jsi měla cyklus před synem? můžeš trpět nějakou hormonální nerovnováhou, která brání menstruaci.

piskac
autor
20. led 2013

nekojím, kojila jsem rok, to jsem ms neměla, před otěhotněním jsem dlouho brala antkoncepci, asi 10 let, to jsem ms měla pravidelnou, díky práškům a když jsem vysadila, rok jsem neměla ms, dr. mi apl. injekce, bohužel ani po nich jsem neměla ms, asi až po 4 inj. jsem konečně dostala ms a hned jsme otěhotněli, no taky si měřim bazální teplotu, abych náhodou nepropásla tu náhodnou ovulaci 😨