Ovulační bolesti, máte celý den?

karlovac
1. říj 2013

Ahoj máte nekdo celý den ovulační bolest?Začala jsem používat Femigard budu dobírat 2 balení a myslím, že se nastartovala ovulace.Mám dnes i hled průhledný a krásně tažný...Myslíte, že to je ovulace?

evabelk
1. říj 2013

Já ovulaci cítím hodně...uprostřed cyklu mám pobolívání tak 6dní a v den ovulaci největší. Také jde po tu dobu ze mě řídký hlen jako vaječný bílek 🙂 a přesně tak sme se to učili v gynekologii na zdravce. Ale myslím, že to tak intenzivně každý necítí a musí si měřit třeba ty bazální teploty, aby zjistil, kdy vlastně ovuluje.. A v té době jsem také 2x otěhotněla,takže to ovulace určitě byla,je. Otěhotnět se může +- 3dny od ovulace...ale s lékama zkušenost nemám. Já mám ovulací přirozenou.

karlovac
autor
1. říj 2013

To není lek jen bylinky na pravidelnou menstruaci.Zítra jdu stejně na gyn.prohlídku a tam by me podle ultrazvuku mohla říct zda to dnes byla ovulace ne?

sasanka033
1. říj 2013

@karlovac ahoj, ovulace boli vetsinou tesne pred tim, nez folik s vajickem praskne, takze pokud uz prasknul, tak na UTZ asi nebude videt nic. pokud tam jeste je, tak ho doktor uvidi a zmeri a rekne ti kdy bude presne ovu. jinak ja mivala bolestivou ovulaci i dva dny, ale ted piju kontryhel a nevim o ni. coz taky muze znamenat, ze uz treti cyklus jsem ovu nemela🙂

kattyd
1. říj 2013

ovulaci cítím taky hodně-jak psala evabelk, uprostřed cyklu 6 dní šílené bolesti, přijde mi to horší než menstruace. už jsem s tím byla i na gyndě, dr me vyšetřila a řekla že je to ok, prý to tak někdo má. Pozitivni ovu test mi vychází vždy tak 4. den těch bolestí.

luciebx
1. říj 2013

me boli ovulace vic jak ms.. silenost.. a pozoruji to na sobe od doby co uzivam bylinky vitaminy a pod

vlajka1
1. říj 2013

Mam to taky. Ale spis takove pichani v oblasti vajecniku. Pokud ovulace probehla, uvidi dr. Na ultrazvuku volnou tekutinu v male panvi. Takze to pozna 😊