Je toto pozitivní ovulační test?

bublee
14. kvě 2021

Ahojky,
myslíte že je to pozitivní ovulační test? Dneska jsem 17DC.
13DC na folikumetrii ani náznak a dneska hrozná bolest vaječníků a takovýto ovulák. Dneska jsem začala brát gynprodyl.

lenivekotatko
14. kvě 2021

@bublee a vcera jsi ho delala?

bublee
autor
14. kvě 2021

@lenivekotatko nedělala bych ho ani dnes když mi řekli že folikuly nejsou před 5ti dny. Jenomže mam hrozné bolesti v podbřišku tak jsem zkusila. Dělala jsem si 12DC a ty byly negativ. 😏

squezy
14. kvě 2021

@bublee podle mě je pozitivní

ema90
14. kvě 2021

@bublee Ano, tohle je pozitivni ovulacni test.

bublee
autor
14. kvě 2021

Děkuji všem! 🍀😊

bublee
autor
15. kvě 2021

A dneska už to asi vypadá že je slabší, nebo se mi to zdá? 😂 Spodní je dnešní.

stanulice
15. kvě 2021

@bublee jee ty jsi i tady 🙂 super budeme čekat spolu :*

bublee
autor
15. kvě 2021

@stanulice Joooo i tady 😂

stanulice
15. kvě 2021

@bublee já to mám teda trošku jiný v tom že jsem si píchla v 16dc otrivelle ale 17dc jsem opravdu zaznamenala a pocítila ovulaci . Tak doufám že se zadařilo . Kdy budeš testovat ?

bublee
autor
15. kvě 2021

@stanulice já taky měla včera velké bolesti podbřisku takže je docela možné že byla. Počkám do termínu MS. Co ty? 🙏🍀 Držím pěsti.

stanulice
15. kvě 2021

@bublee u mě je to složitější (opět ) 😅💪 já bez vyvolávacku na MS jsem ji neměla mam potvrzenou PCOS , brala jsem clostik . Jelikož moje vajíčka totálně spící , až po nich na pravé straně jen dva folikuly z toho jeden OK . Kdy ti más mít Ms

stanulice
15. kvě 2021

@stanulice omlouváM se za překlepy telefon no

bublee
autor
15. kvě 2021

@stanulice úplně v pohodě.
Na mě clostik nepůsobil tak jsem dostala Femaru a údajně ani na ni nereaguji ale ovu test tvrdí něco jinyho než před 5ti dny doktor. Je dobré že na ten clostik reagujes, budu držet pěsti. Termín mám za 11dni. 🙏🍀

stanulice
15. kvě 2021

@bublee tak ono to odpovídá no . Ja tak nějak bych taky měla testovat .. je to ale hrozný že ? Já mám jen pnutí v podbřišku .